18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bez trybu...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-04-17, 10:07
Dom zwykłego posła...






... tylko, czy aby na pewno zwykłego?

więcej

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-17, 13:31
Devorious napisał/a:

Bo jest nagonka na policję i debil wstawia, bo jest debilem i nie potrafi sprawdzić z kiedy to film.



Tak, a Ty jesteś geniuszem. Geniuszem, który nie widzi, że film nie ma nic wspólnego z linkiem niżej. Film jest aktualny.
Pytanie, co siedmiu policjantów robi pod domem zwykłego posła???
Oczywiście sekciarze pisowscy zaraz dostają kociokwiku, że to prowokacja KODziarska, że to zamach dziadka od czołgu...
Oczywistą oczywistością jest, że to sprawka opozycji to show, ale ja nawet nie wiedziałem, że to dziadek od czołgu. Sam z chęcią skopałbym mu dupsko za tamto na placu Piłsudskiego.
Co faktu nie zmienia, że policja ma zajmować się innymi sprawami, a nie pilnowaniem domu zwykłego posła dzień i noc (ten link), albo takimi jajami jak na filmie, gdzie jest siedmiu policjantów.
No, a teraz nacieszę się kociokwikiem sekciarzy...

Justynka99

2020-04-17, 13:37
Jakie to oczywiste, że wyznawcy PiS-u nie łapią o co chodzi. :D

Wytłumaczę jak dzieciom, może się uda. Otóż szeregowy poseł nie ma prawa do ochrony. Zapewnienie mu jej kosztuje pieniążki, które są zabierane z kieszeni podatników, a potem nielegalnie wydawane za pośrednictwem policji, bo policjant który sprawdza, kto śmie przechodzić pod płotem Kaczyńskiego w pozycji innej niż klęcząca, lub czołgająca się nie wykonuje w tym czasie swoich obowiązków. No ale to faktycznie drobiazg przy innych przestępstwach pisowskich kurew.

bob19bob

2020-04-17, 14:01
k***a przecież oni mają przej***ne. Jak dziadyka w końcu zdechnie to wszystkim postawią zarzuty za niedopełnienie obowiązków służbowych :D

Tr...........ty

2020-04-17, 14:06
krisman1981 napisał/a:

że go zdejmą jak jego brata



Jego brata zdjęła własna głupota

lyga

2020-04-17, 14:12
Stulejarze zazdroszczą. Być zwykłym posłem, a nieoficjalnie rządzić krajem- genialna taktyka.

Nie jestem za PiSem, ale chętnie na nich zagłosuje, z racji, że po drugiej stronie są ludzie niezbyt inteligentni i logicznie myślący.


Obejszłem_system

2020-04-17, 14:26
1

Devorious
Jezu jak się teraz ośmieszyłeś. Łykasz jak pelikan. Śmiejesz się z kogoś bezpodstawnie film jest aktualny ..zerknij na maski geniuszu} że nie weryfikuje . Po czym sam nie weryfikujesz i okazujesz się być pajacem. Mam nadzieję,że czujesz się teraz jak ostatni dureń

jesteś debilem. gratuluje

gacu37

2020-04-17, 14:41
I powie ci taki matoł że marnują pieniądze zamiast wypełniać swoje zadania to tam stoją. Wydaje mi się że jednym z ich zadań jest chronić i to właśnie robią i jak widać na załączonym filmie mają co robić bo co chwilę zbierają się tam jacys mistrzowie reportaży chcący uchwycić "prawdę". Teraz wyobraźcie sobie co by było gdyby tam nie stali. Co chwilę musieli by jeździć na interwencję bo by Kaczyńskiemu zyc nie dali. Ja go nie bronię ale powiedzcie np jaki ma sens robienie "pikiety" pod jego domem o łamaniu praw kobiet podczas gdy facet glosuje np przeciw odrzuceniu ustawy komitetu "ratujmy kobiety"

Borys

2020-04-17, 14:51
gacu37 napisał/a:

I powie ci taki matoł że marnują pieniądze zamiast wypełniać swoje zadania to tam stoją. Wydaje mi się że jednym z ich zadań jest chronić i to właśnie robią i jak widać na załączonym filmie mają co robić bo co chwilę zbierają się tam jacys mistrzowie reportaży chcący uchwycić "prawdę". Teraz wyobraźcie sobie co by było gdyby tam nie stali. Co chwilę musieli by jeździć na interwencję bo by Kaczyńskiemu zyc nie dali. Ja go nie bronię ale powiedzcie np jaki ma sens robienie "pikiety" pod jego domem o łamaniu praw kobiet podczas gdy facet glosuje np przeciw odrzuceniu ustawy komitetu "ratujmy kobiety"



Wiesz, ten szeregowy poseł, prezes partii PiS trzęsie całym rządem dlatego pod jego domem są pikiety. To takie koszta z jakimi powinien się liczyć brnąc do miejsca, w którym się znajduje. A prawo nie przewiduje robienia z policji ochroniarzy domu jakiegoś dziadka.
Podsumowując policja jeśli już to powinna przyjechać na interwencje jeśli coś się będzie działo, a nie siedzieć pod bramką.

gumstg

2020-04-17, 15:01
Ciekawe co by zrobili gdy by 400 metrow dalej jakis nastolatek ukradl by jakiejs kobiecie torebke? Ciekawe czy te pieski kaczynskiego zaczely by go gonic. Jak nie to zaraz sprawa szla by do prokuratury za nie wypelnienie obowiazkow

AlecClaire

2020-04-17, 15:03
Też mi willa. Na siłę robią ze zwykłego szeregowca nie wiadomo co.

poligon6

2020-04-17, 15:14
Justynka99 napisał/a:

Jakie to oczywiste, że wyznawcy PiS-u nie łapią o co chodzi.
Wytłumaczę jak dzieciom, może się uda. Otóż szeregowy poseł nie ma prawa do ochrony. Zapewnienie mu jej kosztuje pieniążki, które są zabierane z kieszeni podatników, a potem nielegalnie wydawane za pośrednictwem policji, bo policjant który sprawdza, kto śmie przechodzić pod płotem Kaczyńskiego w pozycji innej niż klęcząca, lub czołgająca się nie wykonuje w tym czasie swoich obowiązków. No ale to faktycznie drobiazg przy innych przestępstwach pisowskich kurew.



Jak ci się zbiera bydło pod domem to masz prawo do ochrony. narusza mir domowy.

Widelecc

2020-04-17, 15:25
poligon6 napisał/a:

Jak ci się zbiera bydło pod domem to masz prawo do ochrony. narusza mir domowy.



Nie kretynie, nie narusza. Naruszać będzie jak wlezie na posesję, a nie chodząc w miejscu publicznym. Policja nie jest od pilnowania prywatnych domów jakiejś k***y.

Nyrewesa

2020-04-17, 15:52
AlecClaire napisał/a:

Też mi willa. Na siłę robią ze zwykłego szeregowca nie wiadomo co.



Tylko jak byś sprzedał ta kurna chatkę na zoliborzu to za tą kasę mógł byś kupić rezydencje miejscowego tarcza w Pcimiu dolnym