18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ASGeje, czyli co robimy jak mamy dużo pieniądzów.

Gu...........io • 2013-09-20, 14:52
Witam!
To mój pierwszy post tutaj, więc hejt, wyzywanie od murzynów,
brudasów, allahów i innych kozoje*ców jak najbardziej wskazane. :lol: :lol:

Jako że nasz kochany rząd ( :kupa: ) zaprzestał poboru do woja, i ogólnie kicha jest u nas z wojskiem, postanowiliśmy zostać ASGejami, już jakiś czas temu. Poza mundurami i jako takiego wyglądu nie mamy nic wspólnego z wojskiem, ale fajnie jest zabawy też sporo. No to tyle w temacie, jak kto nie wie co to ASG to zapraszam do wikipedii, oraz www.wmasg.pl




:snajper2: Tak wiem, gówno, ale chciałem się pochwalić. :kawa:

mack_k

2013-09-21, 11:38
tak to jest jak poboru nie ma to sie bawia w wojne

Madlok

2013-09-21, 13:55
Ah ASG, sposób na ciekawe spędzenie weekendu :D Niestety od kilku lat można zaobserwować skretynienie nie tylko "nowych" graczy ale powoli starzy wyjadacze dostają jakiegoś pie**olca na punkcie szpeju :D

DarK64

2013-09-21, 14:16
Na filmiku widać typowe przykłady skretynienia wśród maniaków ASG... Ma sprzęt za kilka tysięcy a nie może załatwić głupiej czerwonej szmatki i owinąć ryja jak jest trupem... to jest PODSTAWA w ASG! I tak nie jest tylko na tym filmiku ale na większości strzelanek. Potem goście się pienią że dostają mimo że krzyczą że są trupami ... :|


Druga sprawa - gogle/okulary. Snajper ma piękne ghillie suit za kilkaset złotych i gogle z budowlanego za 5 zł... które nie wytrzymają z przyłożenia więcej jak 350fps... gratulacje.

kothletino

2013-09-21, 14:52
A co za skilla dostajesz za odnalezienie butelek ?

binek666

2013-09-21, 16:10
A ja mam w dupie co myślicie. Jutro ide na strzelanke i ch*j i muzułmanin. Piwo dla autora filmiku.

sosik

2013-09-21, 17:51
Ja pie**ole jaki tu jest ból dupy w tym temacie... Najwięcej do gadania mają oczywiście osoby, które nigdy nie miały styczności z ASG... I te argumenty w stylu "wypie**alać do wojska..." (pisane zapewne przez osoby, które nigdy nie były :) ). Airsoft jest świetną zabawą, są osoby, które chodzą na strzelanki w dresach, żeby się pobawić, ale są też i takie dla których jest to życiowa pasja, kolekcjonują sprzęt militarny, bawią się w rekonstrukcję itp... To pasja jak każda inna, sam również się strzelam i uważam, że lepiej mieć taką pasję, niż sezonowo interesować się piłką nożną i całe życie przesiedzieć z dupskiem uwalonym przed kompem lub telewizorem... Pozdro dla wszystkich ASGejów na sadisticu ;)

Maligi

2013-09-21, 20:32
DarK64 napisał/a:

Druga sprawa - gogle/okulary. Snajper ma piękne ghillie suit za kilkaset złotych i gogle z budowlanego za 5 zł... które nie wytrzymają z przyłożenia więcej jak 350fps... gratulacje.



Mi się wydaje, że koleś ma jakieś gogle pokroju bolle safety

pan_lektor

2013-09-21, 21:46
Choć osobiście wolę paintball (na amatorskim poziomie), to daję piwo. Następnym razem poproszę więcej akcji, a mniej palenia fajek! :mrgreen:

DarK64

2013-09-22, 11:11
Maligi napisał/a:



Mi się wydaje, że koleś ma jakieś gogle pokroju bolle safety



"snajper" widoczny w okolicach 0:58 ? nieeee... to są gogle z praktikera... :/

Misiek_

2013-09-22, 21:32
Uwielbiam ból dupy w komentarzach pod tematem o tematyce ASG.
Pozdrawiam, Airsoftowiec z Mazowsza