18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ASGeje, czyli co robimy jak mamy dużo pieniądzów.

Gu...........io • 2013-09-20, 14:52
Witam!
To mój pierwszy post tutaj, więc hejt, wyzywanie od murzynów,
brudasów, allahów i innych kozoje*ców jak najbardziej wskazane. :lol: :lol:

Jako że nasz kochany rząd ( :kupa: ) zaprzestał poboru do woja, i ogólnie kicha jest u nas z wojskiem, postanowiliśmy zostać ASGejami, już jakiś czas temu. Poza mundurami i jako takiego wyglądu nie mamy nic wspólnego z wojskiem, ale fajnie jest zabawy też sporo. No to tyle w temacie, jak kto nie wie co to ASG to zapraszam do wikipedii, oraz www.wmasg.pl




:snajper2: Tak wiem, gówno, ale chciałem się pochwalić. :kawa:

radzio541

2013-09-20, 21:07
Ale spinacie dupe. Mają frajdę,hobby i to się ceni, a nie piszecie "zabawa dla dzieci". Popatrzcie na siebie, przed kompem siedzą i nic nie robią. Może warto nawet kurde na drutach robić a nie zapuszczać korzenie.
Sam chętnie w takie coś bym się pobawił bo to naprawdę jest zajebista sprawa.

PS: "dużo taka zabawa kosztuje"-gówno prawda, wchodzicie na alledrogo czy inne serwisy i wpisujecie ASG, pistolety elektryczne są w cenach wiatrówek ~ 150-200zł za te z niższej półki.
Więc to nie jest drogie, a kulki kupić można taniej niż śrut dla wiatrówek.

Teraz tak myślę że lepiej kupić asg niż wiatrówkę bo i tak asg przebije tarczę czy nawet puszkę jak wiatrówka, a dodatkowo można postrzelać w ludzi :D -wiem mniej zdjęć na harda by było

Hynek307

2013-09-20, 21:10
@Dzichader - fakt, od prawie 2 lat to trolownia i punkt mierzenia sobie "ile to nie wydałem, gdzie nie byłem i co widziałem" - a szkoda, bo wcześniej było tam lepiej.

Do ludzi z bólem dupy -

Wasze zdrowie, niech wam kulki daleko i celnie lecą :mrgreen:

Imper3838

2013-09-20, 21:19
Ja sam się strzelam od ponad 3 lat i powiem że są ludzie różni tam, zresztą jak wszędzie.

Są ludzie którzy chcą tylko napie**alać i dla nich wyj***nie mniej niż 2k kulek to nieudana impreza. A są ludzie którzy bardziej wolą treningi, czyli bieganie, postawy strzeleckie, działanie zespołowe, nawigacja itp. Są też ludzie którzy wolą imprezy dłuższe (np. 48h) oparte o symulacje militarne, gdzie jedno trafienie to koniec całej imprezy dla uczestnika i może jechać do domu.

Są ludzie młodsi i starsi, zazwyczaj przedział wiekowy ludzi z którymi się strzelam zaczyna się od 16 lat do 30 lat, jednak zdarzali się ludzie poniżej 16 lat (ale tutaj to zazwyczaj byli wprowadzani przez doświadczonego opiekuna), ale także ludzie znacznie starsi.

Są ludzie którzy wolą rekonstrukcje, czyli kompletowanie sprzętu/ekipy różnych jednostek/formacji militarnych, często historycznych np. 101. powietrzno-desantowa.

Są też ludzie którzy na wszystko narzekają, a sami nic nie chcą zorganizować, tak jak część ludzi w internecie i sadisticu. Narzekać jest łatwiej niż zrobić coś konstruktywnego.

Jeśli ktoś czuje że mógłby się w to zabawić, a przynajmniej spróbować, to niech napisze do jakiejś ekipy w okolicy, a może będzie mieć okazję zobaczyć na żywo. Możliwe że nawet sprzęt pożyczą.

Tassadar

2013-09-20, 21:19
W sumie szkolą się, w razie W będą mieli mniej więcej jakieś pojęcie o tym czego się spodziewać, wiadomo na wojnie zupełnie inaczej wszystko wygląda brak zaopatrzenia głów rany itp. nie mniej, obycie z samym uczuciem że ktoś się w pobliżu czai jest ważne. Tak serio, to tylko zabawa i to nie najgorsza, mają pasję robią co lubią, wole to niż hipsterskich gejów z lustrzankami i chłopakami pod rękę.

ellsworth

2013-09-20, 21:31
Gumcio napisał/a:

Jako że nasz kochany rząd ( :kupa: ) zaprzestał poboru do woja, i ogólnie kicha jest u nas z wojskiem, postanowiliśmy zostać ASGejami, już jakiś czas temu. Poza mundurami i jako takiego wyglądu nie mamy nic wspólnego z wojskiem,


Nie ma to jak w 2 linijkach tekstu zdążyć samemu sobie zaprzeczyć. :roll: To jak to jest, alternatywa dla zlikwidowanego poboru, czy 'nie ma nic wspólnego z wojskiem'?

Varyz

2013-09-20, 21:42
Obejrzałem całe i daję piwo ;) Fajnie, że macie taką pasję - tego się trzymać!

Powell

2013-09-20, 22:01
nie wiem ile jest w tym prawdy ale słyszałem, że ludzie "bawiący" się w asg dłuższy czas, automatycznie zostają rezerwą wojska bo zapoznają się z taktykami itp. więc może nie spinajcie się tak, że za bardzo się wczuwają. Z resztą pewnie i tak połowa autorów komentarzy szydzących z asg sra po gaciach grając w Call of Duty, no bo jacy to oni zajebiści żołnierze nie są ;)

ilovepain

2013-09-20, 22:13
k***a, każdy biega jak chce zero jakiegoś szyku czy coś, drą mordy jak stado murzynów, i zapie**alają na pałę do przodu. Jakaś zwykła niedzielna j***nka dla minusów, takich akcji nie popieram.

Mówił airsoftowiec z Warmii.

Ryba112

2013-09-20, 22:15
Spokojnie, masz rację, to była niedzielna j***nka ze scenariuszem, ale to nie oznacza, że robimy tak cały czas :)

AxL

2013-09-20, 22:26
ASG interesuję się od niedawna. Mniej więcej od początku tego roku. Zawsze to jakaś alternatywa od siedzenia na dupie i biadolenia jak to jest źle i nudno. Jedni traktują to poważnie inni mniej ale ani jedni ani drudzy nie siedzą całe dnie tylko przy kompie i pier*** na innych którzy wieczorkiem weszli sobie polatać po sieci.

Da się na tym nawet zarobić, niedużo, ale do tego trzeba mieć głowę, a w niej mózg nie sieczkę.

Gdy widzę co noc w robocie jak stadami przyłażą nie mające co ze sobą zrobić matoły dla których jedyna rozrywka to dwa piwa i hot dog to tracę wiarę w ludzi.

MadDave

2013-09-20, 22:49
Dobrze wiedzieć że jednak są maniacy na tym portalu, niedługo BerezinaIII czas odkurzyć sprzęt ;)

tytanowy88

2013-09-21, 01:08
Doomik napisał/a:

ASG fajna sprawa, czasem organizujemy z kumplami w wawce wypady, nieźle można się wybiegać, a i tańsze to od paintballu, chociaż mam nieraz wrażenie, że ludziom odpie**ala. Większość z nas ma jakieś tam stare dresy, bluzy i gitara, ale jak wpadnie kilku popie**oli, co to oni granaty mają (!!!), jakieś k***a kombinezony to w sumie pośmiać się można, ale tacy to zbyt poważnie tę grę sobie do serca biorą niestety..




Ci co biorą ja do serca to ludzie z pasją. Ja za to lubię się za to pośmiać z "bezdomnych" (dzieci w dresach z kałachami cymy). I tych kilku popie**oli o których piszesz to jest olbrzymia większość na świecie ;) Nie jest to tańsze w żadnej mierze od spedlaonego malowania markerami na odległość. A najlepsze jest to, że różnica między zabawą w wojsko (czyli prawdziwy airsoft, a nie ta nędza o której piszesz),a prawdziwym wojskiem jest taka, że my mamy sprzęt i pewne umiejętności.

Dziękuję, ch*j ci w dupie się wierci i dobranoc

Syn

2013-09-21, 01:55
Wole speedball

MiLiTaRiA

2013-09-21, 03:45
Prawda jest taka, masz problem do ASG ale jak zajdzie potrzeba to pierwszy sp***olisz do mamusi z placzem. Wiec zacznij szanowac ludzi ktorzy nie grzeja dupska tak jak ty i potem ida do wojska zeby bronic takich debili jak Ty.

krille11

2013-09-21, 10:14
Bawią się w wojnę.....hahahahahaa