18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apel o "przebudzenie"

palooza • 2012-04-02, 23:07
Mimo, że pajacuje w tej masce, co jakiś czas przydałyby się takie filmiki, coby przypominać nam, w jakim jesteśmy finansowym (i nie tylko) gównie. Myślę, że dobrze ujął obecną sytuację POlski...




Do moderatora: Jeśli widzisz kolesia w masce z "V jak Vendetta", nie zakładaj od razu, że jest to film o acta i nie kasuj następnym razem tematu!

cinu314

2012-04-04, 00:12
Co prawda dałem rade przeczytać pierwszą stronę komentarzy ale do ch*ja pana jak widzę teksty "studiujesz za pieniądze rodziców zapie**alających w fabryce żebyś później mógł zapie**alać w mc" to mnie ch*j strzela nie wiem czy kogoś boli ,że na całe szczęście są jeszcze w tym kraju uczelnie (patrz: np. politechniki) gdzie na 2 roku można mieć spokojnie do ręki 4 tysiące samemu się utrzymywać i mieć w dupie historie tworzone przez ludzi którym w życiu nie wyszło nie da się ukryć ,że jest źle i nie dobrze ale wystarczy trochę się postarać zainwestować swój czas a nie siedzieć na dupie i czekać aż socjal pozwoli Ci żyć na poziome przekraczającym osobę zapie**alającą po 10 czy 12 godzin na dobę. ch*j nie będę się rozwodził nad tematem bo i tak i tak zostanę zaraz zjechany za to ,że pie**ole bez sensu pozwolę sobie oddalić się i nie patrzeć już na te z dupy wzięte opowieści....



Tak wiem ",.!" chętnie ale nie w takim wk***ieniu...

NieWeszles

2012-04-04, 12:21
Skąd te dane?!

Co będzie za 40 lat... Tak naprawdę nikt nie wie. Bo to zależy od sytuacji na świecie.. Tak więc nie przemawia do mnie takie gadanie..

Za rządów pisu niby było lepiej jak niektórzy piszą, bo było mniejsze zadłużenie. Za rządów po wzrosło. Tylko należy też zwrócić uwagę na sytuacje ekonomiczną panującą na świecie. Nie mówię, że to co oni robią wychodzi nam na dobre. Tylko po prostu niektórzy zapominają o trudniejszych czasach.
Trzeba było iść na wybory i głosować na kogoś innego. A teraz przeważnie najwięcej mają do powiedzenia albo Ci którzy nie poszli na wybory, albo Ci którzy głosowi na po. A teraz rżną głupa, że tak nie było.


Legon

2012-04-04, 14:48
zobaczcie to
jezeliby wszystkich tych ktorzy maja wyrok dozywocia zabic, bo i tak czy tak zgina w wiezieniu i miesiecznie iles tam tysiecy sie wydaje na takie osoby (co innego czy taka osoba siedzi za zabicie jakiegos pie**olonego frajera typu pedofil i takie tam bo takich ludzi powinno sie odznaczenie dawac to wtedy zbiera sie podpisy czy tez robi sie cos aby przekonac prezydenta ze ten czlowiek "wyrwal chwasta" i trzeba go uniewinnic) , i wszyscy osadzeni powinni pracowac i to ciezko, a nie ze oni sobie siedza w wiezieniu ,ogladaja telewizje ,czytaja ksiazki, chodza na silownie , maja rozmowy z psychologami ,czy tam ch*j wie z kim i kolejne pieniazki na resocjalizacje takich cwe*i leca , itd. itd. ja nie wiem jak to k***a mozna tak zrobic, panstwo ktore jest w ch*j zadluzone jeszcze z przepelnionymi wiezieniami ... , tyle osob moglo by robic za darmo na koszt panstwa, tylko trzeba by bylo dac osobom ktore by ich pilnowaly po prostu bron palna, ze jakby taki cwe* chcial uciec to by ginal odrazu i tyle , bo kruwa teraz w wiezieniu jest wiekszosci lepiej niz na wolnosci bo tu za opie**alanie sie masz k***a gdzie spac ,masz kruwa co jesc, masz k***a luksus , a k***a czlowiek ktory zyje i nie ma szczescia ,ale ma cos takiego jak honor i nie bedzie kradl ,ani robil nic za co pozniej bedzie go gryzlo sumienie, bedzie umieral z glodu ,a taki frajer ktory zabija , kradnie , i ch*j wie co robi bedzie sie wylegiwal na koszt panstwa i jeszcze przy jakiejs tam pracy dostanie przy wyjsciu pieniadze ktore zarobil wtedy ,a co dostanie ten biedny czlowiek ? no moze anoreksji i w koncu umrze bo do pracy go nikt nie przyjmie bo nie ma szczescia przypuscmy , a wszyscy co pie**ola teksty typu "jak sie chce to mozna wszystko" niech k***a wezma kupia line wybiora ,sobie drzewo i i sie na nim powiesza , bo wszystko na tym swiecie zalezy od pie**olonego szczescia i tyle .

torba

2012-04-04, 14:51
Śmiać mi się chcę trochę, jak słucham tego gościa... Kolejny film z cyklu "jest źle, będzie gorzej".

Widać, że pojęcia nie ma o zmianach, do których dochodzi na jego własnym podwórku.
Bo dla prostych ludzi liczy się tylko to, ile każdy z osobna "ma", a to co się dzieje dookoła, to sprawa podrzędna. Nie mieszkam na codzień w Polsce, ale za to mam punkt odniesienia. Krótko mówiąc - Wiem jak było kilka lat temu, wiem jak jest teraz i na przykładzie Krakowa, mogę śmiało porównać warunki życia, do tych za granicą.

W ostatnich latach sytuacja poprawiła się znacząco, pod względem infrastruktury.
W Krakowie bywam 2-3 razy do roku, za każdym razem, coś nowego mnie zaskakuje, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Zadłużenie, to sprawa normalna w sytuacji, gdy państwo chce się zacząć rozwijać.
Gdy budujesz dom, a nie masz kapitału, to nie chodzisz 20lat głodny, aż uzbierasz kase, tylko idziesz do banku. A później spłacasz kredyt, bo za darmo to jedynie wpie**ol można chwycić.

Dlatego wk***ia mnie pie**olone narzekanie typu "bedziemy spłacać zadłużenie, głupi Tusk". Tak będziemy k***a spłacać zadłużenie, bo nie chcemy żyć w syfie przez następne 40lat. I skończ chłopie narzekać, na ch*jowe państwowe emerytury, bo każdy tępy łeb wie już, że trzeba sobie prywatne składki opłacać, żeby jako tako żyć. I nie ma znaczenia czy wiek emerytalny będzie 60,65,67 czy 70lat, państwowe emerytury i tak będą ch*jowe.

Zamiast marnować czas nagrywając takie ch*ja warte propagandowe gówno, zrób filmik o prywatnych funduszach emerytalnych i wyjaśnij na jakich zasadach działąją.

Następnym razem nagraj film "jest źle, ale zrób to, żeby było Ci lepiej", bo narzekać każdy potrafi.

A tak na marginesie lumpy zbierający puszki, przyczyniają się więcej do poprawy sytuacji w kraju, niż ty swoim nędznym pie**oleniem.

Tyle.

gnoj

2012-04-04, 16:59
Jarek to ty?

Tester

2012-04-04, 20:49
Znacie to uczucie jak coś się przeskrobie ale tak porządnie i jest się świadomym, że będą tego poważne i nieuniknione konsekwencje i się czeka przestraszonym z dziwnym stresowym bólem brzucha? Po obejrzeniu tego nagrania właśnie coś takiego mnie dorwało :-(

katarq

2012-04-04, 23:25
od młodych lat nie lubie tego pie**olonego kraju, na kazdym kroku przeklinam. Koncze w tym roku szkole i mnie nie ma.

makasa20

2012-04-05, 00:29
pie**oli, jeden z drugim a do urny pierwszy na nich głosować, szmatławców k***a

yester

2012-04-05, 13:44
Lubisz matematykę prawda autorze filmu?
Więc powiedz mi jak wyobrażasz sobie zwiększenie 2.5 krotne podatków które wynoszą ok. 2/3 dochodu? Hmh... Czyżbyśmy musieli oddawać 5/3 dochodów? Wiesz, jak bardzo bym nie wierzył w spiski - to nie przejdzie ;-) Nie znamy się na ekonomii prawda?

Druga sprawa obwinianie czy to Tuska czy Kaczyńskiego czy Korwina czy Masonerii czy Kosmitów o zmiany demograficzne których padamy ofiarą i które są nieuniknionym skutkiem rozwoju ludzkości (w szczególności medycyny) jest lekko głupawym pomysłem ;-P