18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apel o "przebudzenie"

palooza • 2012-04-02, 23:07
Mimo, że pajacuje w tej masce, co jakiś czas przydałyby się takie filmiki, coby przypominać nam, w jakim jesteśmy finansowym (i nie tylko) gównie. Myślę, że dobrze ujął obecną sytuację POlski...




Do moderatora: Jeśli widzisz kolesia w masce z "V jak Vendetta", nie zakładaj od razu, że jest to film o acta i nie kasuj następnym razem tematu!

dashadow

2012-04-03, 07:19
koleś tak to ogarnia, że liczby musi mieć zapisane, bo inaczej by nie wiedział co mówić. zrobił filmik i "kopiujcie mnie". gościu. zrób najpierw film bez błędów i mów poprawnie po polsku. napisy też do poprawy.

2+

pakicito

2012-04-03, 08:01
Cytat:

Wiec nie pie**ol ze to cała wina jest Tuska.


a kto teraz rzadzi? mysalem ze tusk?
rodzice nie pozwolili zle mowic o wodzu, bo nie bedzie kieszonkowego?
czy za trolla robisz za kase, bo niczego innego sie nie nadajesz?

Ba...........ro

2012-04-03, 08:55
"Dług zwiększył się do 950 mld (dziewięciu pięćdziesiąt miliardów)" :amused: Kawał mądrali :krejzi:

Fazer6

2012-04-03, 10:04
rusz dupe do pracy zamiast napie**alac durne filmy . co prawda to prawda ale i tak gowno z tym mozemy zrobic.

zapal

2012-04-03, 10:38
[quote]pie**olić to każdy "umi", ale wziąć się do roboty to nie ma komu. Dlatego poszedłem na studia, by coś zmienić, a zaczynam od siebie. I nie pie**olę, tylko się uczę.

PS: I jak dalej nasze partie polityczne będą się różnić tylko nazwą, to długo nie będzie lepiej.

PS2: Nie pie**olić tylko działać, i zacząć od siebie!!! [quote]

studia za kase rodzicow... ktorzy charuja w fabryce zebys ty po tych studiach mogl pracowac za 1500 zl w MC donaldzie no ale coz zmieniaj dalej Polske...

Ferocis

2012-04-03, 10:53
Ok, panowie. Spójrzcie na to z innej strony.
Za rządów PiSu jak było?
Strajkowały pielęgniarki - dostały podwyżki.
Rolnicy strajkowali (nie pasowało im, że cena żywca była zbyt niska !!! ) - rząd podniósł minimalne ceny żywca.
Strajkowali też inni - prokuratorzy, sędziowie, celnicy, urzędnicy - pamięta ktoś, żeby któryś z nich podwyżek nie dostali?
Prawda jest taka, że te wydatki widoczne są dopiero po jakimś czasie, kiedy wypłaty te zaczynają się liczyć do statystyk Ministerstwa Finansów.
Teraz kwestia jedna - skoro wtedy zarabialiśmy za mało, a rząd oddał jeszcze więcej, to skąd wziąć pieniądze na spłaty? Pożyczki, oczywiście.
Prawda jest taka, że zmiany pod koniec rządów PiSu widoczne zaczęły być dopiero na początku rządów PO.
Swoją drogą - pamięta ktoś, żeby PO ugięła się pod jakimiś protestami? ASTA nie wspomnę, jak wspomniał pan Anonimowy, i tak przechodzi.
A do tego, kto pamięta te kochane rządy PiSu - neonazista z LPR jako szef TVP, podsłuchy na dziennikarzy, Minister Sprawiedliwości wywiera naciski na prokuratorów. A po tym wszystkim, w Ministerstwie popsuło się kilkadziesiąt laptopów z danymi z podsluchów - śledztwo umorzono. Afera laptopowa, szkoda, że tak wyciszona.

I żeby nie było. Nie biercie mnie za PeOwca - glosowałem na nich w jednych wyborach. Już mi starczy.
Pozdrawiam.

Kooron

2012-04-03, 11:05
ee tam matematyk j***ny

kietong

2012-04-03, 11:10
pie**oli bez sensu. "Ale to nie wszystko... ale to nie wszystko". Czekam aż w końcu będzie coś odkrywczego a tu ch*j. Co z tego, że powie wolnym i zmienionym głosem, że żeby państwo miało na wydatko, to trzeba zwiększyć podatki. k***a, to oczywiste. Dług zwiększa się niemal wykładniczo, niezależnie od rządów.
Ktoś, kto nie wie, czemu trzeba zwiększać wiek emeratylny, musi się nie interesować gospodarką, więc kolejna oczywistość. Już w wielu krajach podwyższenie wieku emerytalnego było konieczne. To nie wina Tuska, że ktoś kiedyś wymyślił, że młode pokolenie pracuje na stare i w przypadku niżu demograficznego system ten nie ma racji bytu. Wystarczy przez całe życie dbać o kondycję fizyczną, a w wolnym czasie choć trochę wysilić umysł, żeby i w wieku 70 lat czuć się dobrze. 65 czy 67 dla człowieka w ch*jowej kondycji to i tak żadna różnica - bylejakość przez całe życie, to potem też będzie ch*jnia. Każdy jest kowalem swojego losu, a taka roszczeniowa postawa, która jak widzę zaczęła być nie wiedzieć czemu domeną naszego narodu, do niczego dobrego nie prowadzi.
Głód i nędza, na jakim świecie ten człowiek żyje, naoglądał się k***a spiskowych odmóżdżaczy i powtarza. "I to wszystko sprzątną" - i jak zwykle pie**olony malkontent okazuje się anafalbetą. Dobrze, że dla takich ludzi nie ma przyszłości.
A jak nie masz nic na sumieniu, to poza ch*jowymi przypadkami, które zdarzają się w każdej dziedzinie życia, nie musisz bać się żadnych INDECT, czy innych systemów, które nigdy nie wejdą w życie i nie mają faktycznego wpływu na życie normalnego obywatela.
Gdybym przesłał to video swoim znajomym, to by mnie mieli z takiego debila i nieudacznika, że chyba już bym znajomych nie miał i z resztą słusznie.
A do demokracji bezpośredniej w Polsce są potrzebni ludzie, tacy jak właśnie w Szwajcarii, a nie banda nierobów i nieudaczników. Niech ten ch*j z filmu jedzie do Szwajcarii i zobaczy różnicę w ich pie**olonej mentalności. Niech dowie się, ile kosztuje przeprowadzanie referendum, a potem pie**oli.

longinus

2012-04-03, 11:17
koleś chciał zrobić mądry filmik ale wyszła z tego nie udana próba bycia fajnym... ogólne przesłanie filmiku ok ale koleś pie**oli w ch*j

Tarakum

2012-04-03, 11:19
Nie dość że czyta z kartki, to pie**oli nie od rzeczy. Chciał być fajny i raczej mu to nie wyszło...

divi1991

2012-04-03, 11:26
p*zda w masce gaDa ... blblblblabla jakbys ja zdjal to moze bym posluchal.

piaskun

2012-04-03, 11:29
Mnie przeraziło jak pod koniec tamtego roku TVN (tak wiem, niestety) pokazał jak wydawane są rządowe subwencje na rożne ministerstwa !! Ministerstwu Środowiska, bodajże, zostało kilka milionów zł i żeby nie stracić tych pieniędzy urzędasy MUSIAŁY je wydać za wszelką cene !! Kupowali aparaty cyfrowe za 15 tys., telewizory plazmowe, ksera (min. 6-7 tys. zł / szt.) czy auta !!

Ludzie zaciskają pasa, płacą coraz większe podatki, a te darmozjady przep###ą pieniądze jak własne :|
Ryba psuje się od głowy, nie ważne jaka partia - problemem jest biurokracja, urzędasy i źle wydawane pieniądze (moim ulubionym przykładem jest remont pewnej drogi, która po pół roku była pruta od nowa bo czegoś zapomnieli położyć) !

Robster

2012-04-03, 11:32
Banda internetowych gimbusów nie rozumiejących liczb które czytają. Weźcie sp***alajcie do Anglii, Holandii i innego szajsu i skończcie pie**olić farmazony, bo wasz debilizm kole w oczy.

frostborn

2012-04-03, 11:34
po pierwsze do szkoly po drugie do pracy, polowa kretynów sie nie uczy a potem jojczy ze nie ma pracy i klepie biedę. Druga polowa kretynów siedzi na rentach i tez narzeka jak im źle mimo ze sa zdolni do pracy!!! Solidnie pracujacy ludzie musza bandę darmozjadów utrzymywać. Tu nie jest źle przez Tuska i debili z rządu tu jest źle przez skretyniałe społeczeństwo nierobów których trzeba utrzymać.

Ji^HaD

2012-04-03, 11:39
kiedys ogladalem ciekawy artykul gdzie pie**olili ze polska jest krajem z jednym z najwyzszych wspolczynnikow ludzi nie zdolnych do pracy badz zasluzonych pensjonistow . Wiec idac dalej z tym tematem my mlodzi jebiemy na starych ... jak k***a odkad istnieje pie**olony system . I od zawsze jest i bedzie tak ze klasa srednia rodzi klase srednia patologia patologie a bogaci rodza tylko kolejne niezadolne do funkcjonowania w normalnym spoleczenstwie karekatury czlowieka nie znajace slowo " brakuje mi " "nie mam " "nie stac mnie " nawet k***a zwierzeta chodowane w warunkach gdzie wszystko zawsze maja glupieja a co dopiero czlowiek ... jedno z glupszych stwoprzen tego globu. Zeby zmienic swoj byt na lepszy ludzie nie bogaci ( zeby nie napisac biedni) musza zaczac kombinowac krasc wyjechac lub poprostu po idiotycznemu czyli amerykansku liczyc na wygrana w totka i jebnac se polish dream . hejtowac piwowac wyj***ne swoje zdanie przelalem