18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa atakuje przechodnia z flagą.

Hunter562 • 2011-11-11, 19:53
Oto nasza dzielna i waleczna antifa atakuje złego faszystę który miał czelność wyjść na ulicę z flagą Polski.

Jeszcze się pedały w policyjne kamizelki przebrały, żeby tym brzydkim policjantom zrobić złą opinię(Policja raczej nie chodzi w dresach i dżinsach na akcje).


staszekf123

2011-11-12, 13:58
Policja nie jest taka h*jowa jak to piszecie. Po prostu, oni są tacy sami dla jednych i drugich, a gdy zauważą jakieś podejżenie to leją. Tam gdzie "policja" bije tego gościa, to była antifa z koszulkami, skini by nie sp***alali przed psami, bo niby po co?? Ktoś pisał że NS by nie sp***alali. Owszem, oni walczą pięściami, a tam widać było jak lecieli szmaty z pałami itp. Ja nie wiem jak j***ne lewusy, pedały, i jeszcze inny syf tego kraju mogło dostać się w ogole do stolicy.

ToPrzeciezJa

2011-11-12, 14:16
Ciekawe co byście zrobili będąc na marszu, kiedy nagle dowiadujecie się, że gdzieś pie**olone w dupe szwaby leją Polaków, nie dziwne, że chcięli im pomóc. Prawdziwi patrioci, nie to co wy, j***ni w dupe internetowi napinacze w wieku 15 lat.

Pan Mularz

2011-11-12, 14:27
Ci z antify, to są głąby do potęgi entej. Nie wiem jak można być takim idiotą. Oni nie zdają sobie sprawy, że to im bliżej do faszystów niż ludziom, których blokowali. Takich debili powinno się wywozić na sybir.
Brak mi na nich słów. Oni są głupsi od najgłupszych użytkowników tego forum. A to jest duży wyczyn.

Re...........an

2011-11-12, 15:10
androgenius napisał/a:

To nie ja napie**alam kamulcami w centrum miasta, nie ja zapie**alam tam z lustrzanką czy kamerą szukając sensacji i guza, również nie mnie zobaczysz za sterami armatki wodnej a już z całą pewnością nie ja sp***alam stamtąd w popłochu ciągnąc za łapę bękarta, którego sam tam zaprowadziłem. Ja sobie siedzę w ciepełku i oglądam to w necie. Jednak to ja, a nie te wszystkie pojeby mam się leczyć. Jebnij się w łeb :D



Sensowna i kulturalna wypowiedź :)

androgenius napisał/a:

k***a wasza mać. Kto normalny, w dzień wolny od pracy zapie**ala w rejon, o którym doskonale wie,że będzie teatrem ulicznych działań wojennych między dwoma grupami ciężkich imbecyli zamiast siedzieć w domku, otworzyć piwko i oglądać spokojnie jak wyżej wymienieni rozpie**alają sobie łby kostką brukową? W dodatku piździ na dworze. Odpowiedź jest prosta: nikt normalny tam nie poszedł. Czy myślicie, że ta tępa ściera z jednego z filmików, która ciągnie swojego, na oko 6-letniego bachora za łapę, uciekając przed szarżującym tłumem uzbrojonym w race, petardy, kamienie, koktajle mołotowa, kije i psami napie**alającymi pałami wszystko co się nawinie a to,co się nie nawinie spryskuje gazem łzawiącym jest mądra? No k***a, nie bardzo chyba. Chciałbym, żeby jej tego bachora zadeptali albo żeby przypadkiem dostał kamieniem lub butelką z benzyną w łepek i się jej na rękach spalił. Chciałbym,żeby to zarejestrowały kamery i żeby każdy mógł zobaczyć jak kończą dzieci, których rodzicami są skończone głąby bez wyobraźni. " Rok temu było przecież sielankowo, wszyscy w zgodzie szli rozpromienieni, śpiewając kumbaya i nikt na nikogo krzywo nie spojrzał nawet, więc w tym roku pełna ekstatycznego uwielbienia dla kraju i światłego rządu stawię się w patriotycznym akcie na przemarszu, wezmę ze sobą 6-letniego synka, niech też uczy się jak oddawać cześć najwspanialszemu z narodów". Otóż nie k***a, od kilku lat istnieją 2 główne drogi ideologiczne skupiające imbecyli lubiących podymić, które to opcje rok temu się srogo napie**alały i wiadomym było,że będą się hardo nak***iać w tym roku. Jak dla mnie powinna k***a zginąć razem z tym swoim zaj***nym bachorem albo powinni jej tego gówniarza zabrać, za świadome narażenie na utratę zdrowia lub życia. To samo tyczy się tych starych sk***ysynów, dziadków wszelakich. Wrażeń na starość szukają a potem płacz k***a, bo policja popchnęła, bo kamieniem dostał, bo głośno krzyknął ktoś i tłok. Niby stare a głupie jak trzylatek. Dziennikarze k***a, łowcy ujęć. Ich to jeszcze nieco rozumiem, płacą im za to, jak zadymią to tylko lepiej dla nich. No k***a, ale wyślą na pierwszą linię jakąś chuderlawą k***ę, co się rozpłacze podczas relacji, głos jej się załamie i po transmisji k***a. Daliby jakiegoś faceta z jajem, co sobie nie pozwoli w maskę przypie**olić ani kamery odebrać, ale nie. Potem płacz, bo brumbruma im spalili. Tyle w temacie, spać idę.



A ja chcę, aby Korwin Mikke został prezydentem, i co z tego?

Twój komentarz stoi poniżej poziomu tych, za których uważasz uczestników marszu, nienormalnych.

Z PEWNOŚCIĄ organizatorzy marszu napisali na swojej stronie "PRZYBĄDZCIE NARODZIE, BĘDZIEMY SIĘ SROGO NApie**alAĆ." Z założenia na pewno miał być to poligon wojskowy. W ramach programu były ujęte lewackie i policyjne prowokacje, latajace kamienie brukowe, darmowy prysznic, a do manifestacji zaproszono także wychowanków ośrodków specjalnych, aby nie czuli się wyobcowani (ci łysi w kapturach co podpalali wozy).

Może ta kobieta nie ma wyobraźni, nie wiem, nie znam jej, ale twoja wyobraźnia jest szkodliwa. Chyba nawet lobotomia by ci nie pomogła.

Czuję się zobowiązany odciąć się na jakże gówniarską zaczepkę, i stanąć w obronie tej niewinnej kobiety z dzieckiem.

Androgeniusie, sam się jebnij, proszę, w łeb, i to czymś ciężkim, żebyś nie musiał więcej odpisywać.

swir240

2011-11-12, 15:41
Dr.Mengele napisał/a:

... lewacko-antypolskich bojówkarzy i ped***w, którzy przyszli zakpić z Dnia Niepodległości .



ps. filmik i tak bedzie skasowany bo nie wolno mówić głośno o takich rzeczach.



Trochę tu doj***łeś, bo będąc neutralny wiem, że w tym miejscu to narodowcy walczyli z policja, a nie lewicowcy którzy stali w korowodzie za kamerzysta.

b3mol

2011-11-12, 16:18
Wygląda to na grupkę internetoych napinaczy podczas spaceru.
Szkoda, że nie trafili na pewnego użytkownika...

push3k

2011-11-12, 16:22
Kurde, od kiedy na sadolu mówi się o patriotyzmie?

Pan Porucznik

2011-11-12, 17:28
Najbardziej mnie wk***ia, że z uczestników Marszu Niepodległości robią bandytów z powodu 50-100 zadymiarzy na kilka tysięcy normalnych ludzi.
Tak wyglądał naprawdę marsz.

Spokój i kultura.

Media kłamią. W Szczecinie powiedzieli, że marsz miał 200 uczestników, tymczasem naprawdę było ok. 1000.

djoshin

2011-11-12, 19:41
widząc w dziadziusia oczach przerażenie i bezradność i wołanie o pomoc serce się kraja że on i jego koledzy walczyli za przyszłość naszą i waszą a teraz nawet w dzień święta jego śwęta w zadumie nie czuje się bezpieczny na ulicy bo banda agresywnych ku*asów ma ochote na burdy cysterna piwa dla pana który dziadka zabrał w bezpieczne miejsce

Cy...........rg

2011-11-12, 20:35
Niestety zawsze cierpią niewinni, faktem jest, że policyjni przebierańcy to członkowie antyfaszystowskiej antify, w pewnym momencie widać jednak tłum łysych mężczyzn, którzy zapewne należą do faszystowskiego ugrupowania, pozostali, to doładowani dopalaczami degeneraci i... zwyczajni ludzie.

twojamatkajestgruba

2011-11-12, 21:43
Kilka tysięcy ludzi? Nas tam było prawie 30 tysięcy! Ktoś zarzucił, że to uczestnicy Marszu ciągali się z policją ok. 15:00. Tak ale zaczęło się od blokady Marszu przez kolorowych (był legalny, ich blokada nie), prowokacji i rzuconych flar i petard w Naszych. Poza tym policja powinna rozpędzić armatkami blokadę, a nie celować nimi w drugą stronę (i kolorowi niech się cieszą, że schowali się za policją - bo zostaliby rozniesieni w pył). To rozwścieczyło czoło Marszu i się zaczęło. Ale trwało tylko chwilę. Zmieniliśmy trasę Marszu i przez cały czas jego trwania był spokój. Rozkręciło się pod koniec, jak się TVN wpie**olił ze swoimi kamerami.
Antifa działała nie tylko w Warszawie. Planowali akcje na dworcach kolejowych, żeby uniemożliwić Naszym dotarcie do stolicy.
Kto w ogóle pozwolił, żeby szwaby tego dnia tu przyjechały i demolowali Warszawę??
Ciekawostka: ich 'bazą wypadową' była kawiarnia 'Nowy Wspaniały Świat' - miejsce, gdzie swoje spotkania ma Krytyka Polityczna. Czyli lewactwo. Krytyka oczywiście zaprzecza, jakoby udostępniła to miejsce bojówkarzom ale czy ktoś wierzy, że nie będą się wypierać? Rzygać się chce, czytając niektóre wpisy. I zanim zaczniecie używać słów: faszysta, nazista. sięgnijcie po słownik i wyszukajcie odpowiednich haseł!

geza1927

2011-11-13, 00:17
#

W dzień odzyskania niepodległości te brudasy, nasyłają na Polskę śmierdzących niemców.

W 15 gonić jednego i go nie skopać śmiech na sali, takie to lewaki i ich bojówka, mało dziadka o zawał serca nie przyprawili.

Pener

2011-11-13, 01:03

tomalozks

2011-11-13, 10:28
Antifa znana tez jak COFAMY COFAMY COFKA COFKA.