18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa atakuje przechodnia z flagą.

Hunter562 • 2011-11-11, 19:53
Oto nasza dzielna i waleczna antifa atakuje złego faszystę który miał czelność wyjść na ulicę z flagą Polski.

Jeszcze się pedały w policyjne kamizelki przebrały, żeby tym brzydkim policjantom zrobić złą opinię(Policja raczej nie chodzi w dresach i dżinsach na akcje).


_R...........s_

2011-11-11, 23:01
Ja pie**ole. Wielkie święto Polski a tu w k***a co? 2 skrajne opcie się napie**alają. Po jednej stronie debile którzy wszędzie węszą tajny żyd-masońsko-ch*j wie jaki spisek, którzy myślą że patriotyzm to okrzyki "Polska dla polaków" "zrobimy z wami to co hitler z żydami" i "white power" i nic k***a więcej. Po 2 stronie wszyscy dookoła widzą faszystów. Różnego rodzaju maści anarchiści środowiska żydowskie i lewicowe, więc też k***a patrioci że jak pierdle. 2 bandy debili się napie**alają. Ja pie**ole i to k***a ma być święto w Polsce? Jak ktoś to już pięknie napisał w takich chwilach wstyd mi jest dziś za tych ludzi. Nie po to kiedyś ludzie ginęli za wolną Polskę żeby dziś takie gówno działo się w stolicy.
To ma byś święto dla uczczenia niepodległości? To jest k***a jakiś cyrk na kółkach. Włączam wiadomości i słucham o tym jak w ten piękny dzień napie**alają się ludzie w warszawie. Mi się wydawało że święta powinny łączyć ludzie, ale nie k***a. To ma być świętowanie do k***y nędzy? By was wszystkich ch*j strzelił, obie strony, tu nie ma niewinnych.

Siemek

2011-11-11, 23:19
To wszystko wina policji!! To policja zaczęła rzucać kamieniami w biednych ludzi którzy tylko szli sobie spokojnie w kominiarkach i bili te biedaczki łyse... aż mi się płakać chce....

superfosfat

2011-11-11, 23:24
Po obejrzeniu tego video, od bardzo dawna zrobiło mi się smutno. :(

owek

2011-11-11, 23:25
Nie pojmuje jak k***a można na święto NIEPODLEGŁOŚCI zapraszać jakiś pedałów j***nych z niemiec. No ja pie**ole. Ten kraj nigdy nie bedzie normalny.

bingo100

2011-11-11, 23:25
Cytat:

a pie**ole, od kiedy ludzie idący z flagą Polski i śpiewający "Mazurka Dombrowskiego" są faszystami?

Pierw naucz się rozróżniać podstawowe pojęcia, a potem się wypowiadaj.




Jak do k***y nędzy komentarz, który ma byka w nazwie naszego hymnu ma najwięcej komentarzy? Weźcie się ogarnijcie!

I ch*j mnie to boli, jeśli to było celowe - niesmaczne i won!

Igorekpl

2011-11-11, 23:26
Byłem tam. Na placu konstytucji policja potraktowała nas gazem pieprzowym.

Pener

2011-11-11, 23:29
Igorekpl napisał/a:

Byłem tam. Na placu konstytucji policja potraktowała nas gazem pieprzowym.


i dobrze :)

Hunter562

2011-11-11, 23:36
Gdyby nie te pie**olone blokady, to marsz by sobie przeszedł spokojnie nie wadząc nikomu. Dziękujcie lewakom za to co się działo.

jam_jest_pan_twój

2011-11-11, 23:39
bingo100 napisał/a:




Jak do k***y nędzy komentarz, który ma byka w nazwie naszego hymnu ma najwięcej komentarzy? Weźcie się ogarnijcie!

I ch*j mnie to boli, jeśli to było celowe - niesmaczne i won!




Pisałem na szybko i ze słuchu, korektor w Mozilli też nic nie podkreślał.
Przyznaję się do błędu i przepraszam :/
Za karę przypale sobie jądra gorącym żelazem.

androgenius

2011-11-11, 23:46
Najlepszy moment z tych wszystkich filmików to ta szmata co z dzieciakiem ucieka :D Na ch*j to brać bachora w okolicę, w której z dużym prawdopodobieństwem będą się szybko i chaotycznie przemieszczać kamienie, race, petardy, koktajle mołotowa, kije uzbrojone w ludzi a atmosfera może się wzbogacić o średnio przyjemne dla płuc chemikalia policyjne? Szkoda, że jej tego smarkacza żaden kamień nie zaj***ł na miejscu. To jest coś, co chciałbym zobaczyć :D Cóż, może za rok...

bingo100 napisał/a:




Jak do k***y nędzy komentarz, który ma byka w nazwie naszego hymnu ma najwięcej komentarzy?



Też mnie to zastanawia, jak komentarz może mieć najwięcej komentarzy...nie ma to jak imbecyl robiący błąd, pouczający kretyna, który zrobił błąd.

Bezkarny Mistrz

2011-11-12, 00:01
Hahaha ja bym tego psa co tak kopał i gazem pryskał do sądu podał, winnego by raz dwa znaleźli. Sk***iel zaj***ny.

soohar

2011-11-12, 00:03
Antifa - j***ł ich pies lewą nogą - to zj***ne łyse drechy są - szału nie ma...

To już nie jest na Antifa, którą pamiętam za gówniarza - która walczyła o jakiś cel - teraz gnojki tylko grandy szukają.

pomigor

2011-11-12, 00:14
ja mam pytanie, mam 15 lat chcialbym wiedziec o co chodzi a nie bardzo rozumiem . Ci co biegali z jakimis flagami i mowili ze sie wycofuja to kim oni sa? albo ten co bil tego goscia i go kopal. Prosilbym o wytlumaczenie, kłocic z nikim sie nie chce . :)

Ratilt

2011-11-12, 00:16
Może mi ktoś wyjaśnić kto jest kim? Bo niestety już się powoli gubię. Widzę zawsze tak samo zamaskowanych drecholi i raz nazywani są antifą, raz faszystami, raz pseudokibicami, raz patriotami, raz nacjonalistami, raz lewakami, raz najprawdziwszymi polakami. I jak tu się połapać? Może jakoś się rozróżniają, np jedni zakładają żółte podkoszulki a inni pożyczają stringi od siostry czy co?


BTW. Ostatnio kwejk wstawił na swoją stronę odnośnik do sadistica, stąd tutaj coraz więcej pojawia się dzieci którzy zaraz po powrocie z gimnazjum wypisują w necie teksty w stylu "legalizować zioło" "ja palę jestem cool" itp itd. Stąd też coraz częściej widać w komentarzach np. "k**wa" lub "ch*jowe" czyli takie zagwiazdkowywanie. Nie wiem czy robią to specjalnie bo admini serwera coś zmienili w regulaminie, bo jak pamiętam zawsze było to wyśmiewane przez starych użyszkodników. I tutaj chciałbym przeprowadzić test, czy aby nie ma jakiegoś skryptu to cenzury
k***a, ch*j, przej***ne, zajebiste