18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa atakuje przechodnia z flagą.

Hunter562 • 2011-11-11, 19:53
Oto nasza dzielna i waleczna antifa atakuje złego faszystę który miał czelność wyjść na ulicę z flagą Polski.

Jeszcze się pedały w policyjne kamizelki przebrały, żeby tym brzydkim policjantom zrobić złą opinię(Policja raczej nie chodzi w dresach i dżinsach na akcje).


dupajjjj

2011-11-11, 20:06
Oni zatrzymywali marsz faszystów cepie

kaiel

2011-11-11, 20:11
banda pedałów srających tęczą ,a ja jestem Polakiem i co mi zrobicie unijne ciotki

jam_jest_pan_twój

2011-11-11, 20:20
Cytat:

Oni zatrzymywali marsz faszystów cepie



Ja pie**ole, od kiedy ludzie idący z flagą Polski i śpiewający "Mazurka Dombrowskiego" są faszystami?

Pierw naucz się rozróżniać podstawowe pojęcia, a potem się wypowiadaj.

Zdzisław2002

2011-11-11, 20:36
Nasza polska policja :) , nie dosc ze gazem jebnie to jeszcze w głowe kopie.


100 % anti antifa. j***ć lewactwo!



Hunter562

2011-11-11, 20:41
Ja tego nigdy nie mogę zrozumieć, jak NACJONALIŚCI (nie żadni faszyści/naziści) idą w marszu ulicami X,Y,Z. To czemu lewacy nie mogą zrobić oddzielnego marszu ulicami A,B,C? Tylko muszą blokować pierwszą grupę.
Kompleksy jakieś czy co?

dback

2011-11-11, 21:05
Za patriotyzm dostaje się buty na ryj. Wspaniale k***a! j***na policja widać woli różowe pałki w dupie jak służyć krajowi.

Din

2011-11-11, 21:06
Ja pie**ole, jak to dobrze że nie muszę żyć w tej Warszawie i oglądać tego całego syfu.

Hunter562

2011-11-11, 21:08
Dobrze że kamerzysta odsunął dziadka, bo znając to bydło mu też by się pewnie oberwało.

antyzog

2011-11-11, 21:26
W pierwszej części widzimy jak antifa rzuca się do ataku całą bandą na 4 PATRIOTÓW, w 25 sekundzie kiedy na pomoc poszkodowanym biegną inni, słychać tylko "cofka cofka" i wielka antifa uzbrojona w gazy pałki itp ucieka. Żal.
W drugiej części widzimy grupkę kilku łysych osób których ubiór wskazuje na skinheadów, lecz po tym że uciekli jestem pewny że to był onr (obóz narodowo-radykalny). Nazi Skinheads (Czyli ci którzy wyznają ideologie Narodowego Socjalizmu Adolfa Hitlera) na pewno by nie uciekli, to ci skinheadzi są najbardziej agresywni, dobrze zbudowani i to oni stoją za morderstwami na tle rasowym itp i o tych teoretycznie chodzi antifie. Znam się trochę w tych klimatach więc może wytłumaczę o co tu chodzi. Dzisiaj w tvn24 wywiadu udzielała jakaś reporterka która przyznała że na manifestacji pojawiły się hasła faszystowskie, wymieniła "Bóg, Honor, Ojczyzna" Nie ma się co dziwić że im samochody palą :)
@Hunter562 Ponieważ antifie nie chodzi o świętowanie niepodległości, im chodzi tylko o blokowanie tego święta. Dla takich środowisk nasza ojczyzna, naród, niepodległość nie mają najmniejszego znaczenia, a wręcz są to "pseudowartości". Coraz częściej przyznają się do tego co mnie cieszy, bo maska walki z "faszyzmem" opada i wychodzi na to że oni walczą z Polskością. Onr też nazywają faszystami, śmiech na sali.
Jeżeli chodzi o marsz to rzeczywiście tam też są Narodowi Socjaliści ponieważ dla nich Polska jest tak samo ważna jak dla innych patriotów czy narodowców. Z tym że nie propagują tam żadnych haseł swojej ideologi, więc nie wiem w czym problem? Blokować kilkutysięczny marsz z powodu obecności kilkudziesięciu nazioli?
Jeszcze jedno antifa nigdy nie zaryzykuje starcia na gołe pięści w równych ekipach. Praktycznie zawsze atakują w przewadze liczebnej i ze sprzętem. To taka oczywistość, dla tego są żałośni.
@Dr.Mengele
k***a, marze o tym.

matjastbg

2011-11-11, 21:33
Na takich sk***ysynów to powinni odrazu wypuszczać wojsko albo policje tylko z ostrą amunicją a nie się w gumowe kuleczki pie**olą

antyzog

2011-11-11, 21:34
PS. Maże o tym żeby do nich z kałacha napie**alać, a nie o tym żeby dostać raka ;p

Hangman108

2011-11-11, 21:39
Jak ktoś robi rozpie**ol policja powinna tłuc sk***iela nawet do nieprzytomności, jeśli stawia opór. Niezależnie od światopoglądu chuligana.