18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anti-Islamist Riots in Germany: Hooligans Against Salafists

Blood14 • 2014-12-26, 14:14
Witam. Filmik przedstawiający wydarzenia towarzyszące na proteście anty-brudasowym w Niemczech. Panie i Panowie mam nadzieje że to dopiero początek i z czasem protesty będą coraz większe i bardziej będą dawać o sobie znać. Mam też nadzieje że ludzie nie ulegną lewackiej propagandzie i będą walczyć o Białą Europe Narodów bez tych wszystkich wynalazków typu homoseksualizm.



Za piękno naszych ziem, niejeden zginie z nas
Za dzieci czystą krew, za skóry naszej biel
Póki tu żyjemy, nie przemogą nas
Zapłoną jak pochodnia ich truchła, wbite na pal

Halman

2014-12-26, 14:17
zaraz znajdą się głosy że nacjonaliści mają ku temu okazję by zadymić... a kto ma dymić? spedalone lewactwo?

p47

2014-12-26, 14:40
no nareszcie

myha

2014-12-26, 14:46
Ja tam nie widzę żadnego powodu do radości. W 1939 to nie żydzi którzy mieli zalać Niemcy zrobili nam wjazd tylko ci którzy tych żydów zwalczali.
Tak samo jest obecnie nie widzę żadnego zagorzenia ciapakami którzy są w Niemczech czy innym kraju. Ba wręcz się ciesze ze oni tam są i rozjebują ich kraje. Nasz racją stanu jest wspieranie tych ciapaków żeby mogli w spokoju rozjebywać Europę zachodnią i rosje(ci się raczej nie dadzą ale jak będą mieli problemy to już dla nas plus). Po takiej akcji Polskie gazety powinny mieć tytuły:
"ksenofobiczne i rasistowskie bojówki u sąsiada" "trzecia rzesza powraca" itp.. Niemcy by się zawstydzili i pozwolili ciapatym na rozbiórkę ich kraju w spokoju, a jak rozbiórka zacznie się na całego to i my coś rozbierzemy.
Najlepsze jest to że przy okazji była by to ciekawa zemsta dziejowa dla niemców którzy przed rozbiorami wtrącali się w wewnętrzne sprawy rzeczpospolitej "w obronie mniejszości religijnych".

Moje spojrzenie bierze się z tego powodu że nie jestem europejczykiem czy innym h*jkiem tylko Polakiem i w dupie mam czy u Niemca ciapate to już 30% czy tylko 10 populacji. A dla Polski widzę jasne korzyści w destabilizacji naszych sąsiadów i dlatego zamierzam te czynniki destabilizacyjne wspierać i taka jest w tej chwili Polska racja stanu.

Fialek

2014-12-26, 15:06
@myha Ty sp***olony ciapacki sp***olcu.
Ja wiem, ze u nas socjal za maly i takim jak Ty nie pozwala on w wiekszosci wyzyc w naszym kraju i trzeba isc do pracy(!), ale to nie jest powod, aby wspierac (!!!!!!) islamistow czy inne turbanoglowe gowno.


Blood14

2014-12-26, 15:10
Dokładnie. Moje zdanie jest takie że Europa powinna trzymać sie razem. Szkoda że cały czas między nami są konflikty podsycane przez ludzi mających korzyści z naszych bratnich wojen.

Tco

2014-12-26, 15:18
myha@, zabij siebie , ojca , matke i rodzenstwo jesli takowe posiadasz. Tak sp***olone geny jakie twoja rodzina w sobie nosi, nie maja prawa egzystowac na tej planecie. Jestes wzorowym kaleka umyslowym, glupszym od ameby niedorozwinietym koczkodanem w ciele czlowieka. W glowie sie doslownie nie miesci, jak mozna wypisywac takie bezsensowne bzdury.Maskara ...

Dr.Jebacz

2014-12-26, 15:28
mycha, to dzięki takim jak ty robactwo ma szansę się rozpleniać.

_R...........s_

2014-12-26, 15:45
Oglądam ten reportaż i widzę sporo ludzi których po prostu wk***ia wizja państwa islamskiego. Wk***ia ich ten hipsterociapak, przywódca regionalny, i chcieli by coś z tym zmienić. Ale cała demonstracja jest zdominowana przez różnej maści popie**oli, odszczepieńców i radykałów, ludzi typu panienka z Auschwitz na koszulce, neonazistów i innych zwykłych zadymiarzy. Przypominam że wielu z tych ludzi ma do Polaków taki sam stosunek jak do ciapków.
Przez to przeciwnicy islamu bardzo tracą, bo są wrzucani do wora z hołotą która już raz niemcy zrujnowała i nikt nie chce powtórki z XX wieku.
Najgorsze jest to, że muslimy nawet zyskują na takich pochodach, bo mogą swoich przeciwników przedstawiać jako zapijaczonych, zaćpanych neonazioli, a siebie jako kochających ludzi, co jest dość żałosne.
Jak to ktoś kiedyś powiedział, każdy radykał, to tylko szczęśliwa kupa (rady kał), nie ważne pod jaki znaczek walą konia, zawsze są i będą problemem.

~Beny

2014-12-26, 15:45
Masz 20-ste i leć na główną.

iamthelaw

2014-12-26, 15:46
Co ma homoseksualizm do islamstwa.

ToJeAmelinium

2014-12-26, 15:51
Nie ma nic piekniejszego niz biala rasa. Nigdy bym nie bzyknal kolorowej szmaty.

rondżeremi

2014-12-26, 15:59
ojojoj już podskakuja dresowe mózgi czyżby lewak znów was zaszedł od tyłu że taki ból dupy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_Azazel

2014-12-26, 16:04
Jak u nas się napie**alają z psami to buraki itp, jak u nich to w słusznej sprawie. Sprzedawczyki...

kexio

2014-12-26, 16:09
@myha

Dobrze kombinujesz.

Nie powinniśmy emocjonalnie do tego podchodzić tylko chłodno kalkulując. Polska może na destabilizacji europy zachodniej tylko zyskać i w przyszłości być liderem w europie.