18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anti-Islamist Riots in Germany: Hooligans Against Salafists

Blood14 • 2014-12-26, 14:14
Witam. Filmik przedstawiający wydarzenia towarzyszące na proteście anty-brudasowym w Niemczech. Panie i Panowie mam nadzieje że to dopiero początek i z czasem protesty będą coraz większe i bardziej będą dawać o sobie znać. Mam też nadzieje że ludzie nie ulegną lewackiej propagandzie i będą walczyć o Białą Europe Narodów bez tych wszystkich wynalazków typu homoseksualizm.



Za piękno naszych ziem, niejeden zginie z nas
Za dzieci czystą krew, za skóry naszej biel
Póki tu żyjemy, nie przemogą nas
Zapłoną jak pochodnia ich truchła, wbite na pal

H1ghlander

2014-12-26, 16:11
No dobra, ale w zasadzie to ten problem za bardzo nas nie dotyczy i raczej dlugo nie musimy obawiac by stalo sie to naszym problemem, bo socjal u nas nie istnieje. To w zasadzie co nas to powinno obchodzic co sie dzieje na Zachodzie? Nie popieram muslimow, ale po prostu pytam.

btw. ludzi, ktorych widac na tym filmie to wedlug mnie im bedzie bez roznicy czy to muslim czy Polak, wazne, ze obcy i zeby spadal. Ogolnie widzialem inne relacje z tych marszy, gdzie ludzie spokojnie mowili swoje racje i podkreslali, ze to nie jest rasizm itp. Wedlug mnie ten film ma nieco nastawic publike negatywnie do tych demonstracji, by wrzucic to do worka faszyzm, rasizm itp. Co jest wedlug mnie nieprawdziwe.

ToJeAmelinium napisał/a:

Nie ma nic piekniejszego niz biala rasa. Nigdy bym nie bzyknal kolorowej szmaty.


Co za idiotyzm w ten sposob generalizowac. W Polsce jest calkiem spoko spolecznosc Tatarów, którzy żyja obok Polakow bez problemu. Ba, nawet sprzeciwniaja sie fundamentalnemu islamowi.

B3b3ch

2014-12-26, 16:14
Skończą z Niemcami to zabiorą się za Polskę, czy tego nie widać, nikt tego nie rozumie? To jest jak pie**olony kombajn k***a przetaczający się przez Europę. Europa dla białych, a nie k***a dla radykałów, szmatogłowych i pedałów, transów. Ja pie**olę ludzie ogarnijcie się proszę i trzymajmy się razem!!!

chmielx12

2014-12-26, 16:22
Nie myślałem, że to przejdzie kiedykolwiek mi przez gardło, ale powinniśmy się do nich przyłączyć.

H1ghlander

2014-12-26, 16:23
machal napisał/a:

Skończą z Niemcami to zabiorą się za Polskę, czy tego nie widać, nikt tego nie rozumie? To jest jak pie**olony kombajn k***a przetaczający się przez Europę. Europa dla białych, a nie k***a dla radykałów, szmatogłowych i pedałów, transów. Ja pie**olę ludzie ogarnijcie się proszę i trzymajmy się razem!!!



Reszta tej pedalskiej Europy nigdy z nami nie trzymala, zawsze sie nami wyslugujac. Nie lepiej myslec o tym problemie gdy sie u nas pojawi? Ciapoki wbijaja tam gdzie maja dobry socjal itp. To jest glowny powod.

Swoja droga myslicie, ze w reszcie Europy panuja jakies super nastawienie np. do Polakow? Moze są lepsi ale na zachod wcale nie wyjechala jakas super elita. A wszystkie nacje "w grupkach" bywaja okropne.

Ciapaki niech sp***alaja, ale poki co to nie nasz problem. Niech Europa sie sama obudzi, ze robia błąd.

Dołączymy sie do tego przy boku Niemcow to pozniej nas wystawia i powiedza wszystkim krajom islamskim o polskim rasizmie wobec ciapakow i na dodatek zaczna krecic o tym filmy...

trabus

2014-12-26, 16:24
Szczerze to wolę napie**alać ciapaków u boku niemca niż niemców w przerwach między jednym allahu akbar a drugim. Przeszłość to przeszłość. Czas na rozliczenie już był i ch*ja z tego wyszło. Trochę hitlerowców powiesili, reszta dożyła swoich dni w dostatku. Może czas wreszcie przestać obrywać po łbie za słabszych?

SilverBlade

2014-12-26, 16:27
trabus ty co najwyżej kapucyna w łazience możesz sobie napie**alać.

znaleźli się k***a obrońcy nacjonalistów, czyli największego kurestwa, którego nawet zwyczajni Niemcy nienawidzą.

H1ghlander

2014-12-26, 16:42
SilverBlade napisał/a:


znaleźli się k***a obrońcy nacjonalistów, czyli największego kurestwa, którego nawet zwyczajni Niemcy nienawidzą.



Czemu od razu nacjonalistow? Wszystkie mainstreamowe media mowia o tych demonstracjach jako rasistowskie, nazistowskie itp. Ciekawe, ze w innej relacji widzialem maszerujacych czarnoskórych obywateli Niemiec, ktorym rowniez islamizacja sie nie podoba.

Nie ma nigdzie podjetej dyskusji, ze jest to realny problem. Bo tolerancja owszem, ale na europejskich warunkach. I do tolerancji jak do tanga trzeba dwojga.

A fundamentalny islam to chcialby wprowadzic prawo szariatu i ma w dupie europejska tolerancje, wiec jak nie pasuje, to wypad. Wszyscy przyjezdni maja sie dostosowac, a nie na odwrot.

Ogolnie wmawia sie nam w Polsce jaki tu panuje ciemnogrod, brak otwartosci na inne nacje itp. I ze na zachodzie jest swiatlosci tam nic takiego sie nie dzieje, sama tolerancja itp. Ogolnie bzdury i Polska tez nie byla nigdy jakos bardzo zamknieta na swiat.

Camelk

2014-12-26, 16:44
Niby wszystko spoko i elegancko - wiadomo, że nagłaśniane ostatnio przypadki muzułmańskich aktów terrorystycznych budzą w Europie, zwłaszcza tej gdzie są spore mniejszości, niepokój (słuszny, trzeba przyznać). Nie zapominajmy jednak, że owi ultranacjonaliści to grupy karmiące się nie zdrowym rozsądkiem i chłodną, polityczną kalkulacją, ale czystą nienawiścią. Oni nie walczą z muzułmanami dlatego, że boją się o swoją przyszłość, tylko dlatego, że kogoś k***a trzeba nienawidzić - a jeśli ma inny kolor skóry, wiarę i kulturę, to tym lepiej, łatwiej rozpoznać. Poza tym ich niedemokratyczny charakter wynika z jednego powodu - po prostu to zgraja debili - słabo wykształconych, łysych chłopców bez perspektyw, wypełnionych poczuciem niespełniania, którzy identyfikują się z grupą i jakimś tam wodzem, bo sami z palcem do dupy nie trafią. A o ile u nas w Polsce "narodowcy" mają za wzór Dmowskiego (co by tu nie mówić, gościa raczej średniego kalibru), to za Odrą mają za wzór Hitlera - a jeśli takie przygłupy, które wierzą zapewne że za III Rzeszy to się dopiero żyło, przyjmą na siebie narodowowywoleńczą misję, to obawiam się, że znowu mogą skończyć na oswabadzaniu połowy świata.
Sprawę islamu trzeba regulować systemowo, nie na ulicach, bo się skończy na Nocy Kryształowej i na powtórce z roku 39.

Everlast1111

2014-12-26, 16:55
rondżeremi napisał/a:

ojojoj już podskakuja dresowe mózgi czyżby lewak znów was zaszedł od tyłu że taki ból dupy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Haha to chyba Ciebie te dresy skrzywdziły skoro taki uraz lewacka parówo :)
Dres to stan umysłu, ja czasami smigam w dresie a jakoś nie bije ludzi, nie kradne etc. więc sklej wary i przestan myslec stereotypami.
A jeżeli Ci jakis dres wpie**ol spuścił "za nic" to bierz kumpli i też im wpie**ol, co problem bo nie masz kumpli którzy stana za tobą? Czy brzydzisz sie przemocą kolorowa c*pko? Hehhhehe, przynajmniej te patologiczne dresy beda meczyc obcokrajowców którzy sie beda osiedlac u Nas w kraju, a ty co bedziesz robił, żeby im sie zle u nas zyło? Protestował w internecie?


Wole dresów, chuliganów i bandytów niż lewackie k***iszony które każdemu wejdą w dupe.

H1ghlander

2014-12-26, 16:58
ogolnie to tag "prawica" srednio pasuje do tematu...

btw. wiecej nam szkod zrobili Niemcy poprzez UE niz ci ciapacy, poki co.

krz2

2014-12-26, 16:59
W interesie Polski jest żeby Niemcy i Rosja były jak najsłabsze i się cieszę, że u nich w kraju jest rozpie**ol i destabilizacja bo dzięki temu ich plany podboju ekonomicznego i terytorialnego się oddalają ;)

Cr...........06

2014-12-26, 17:12
Wszystko fajnie, ciekawe post ale czemu autorze masz nazistowską k***ę w avatarze?

Catacombe

2014-12-26, 17:24
Creator1406 napisał/a:

Wszystko fajnie, ciekawe post ale czemu autorze masz nazistowską k***ę w avatarze?



Przeczytaj co ma napisane pod nickiem to może do tego dojdziesz.

Cr...........06

2014-12-26, 17:28
Catacombe napisał/a:



Przeczytaj co ma napisane pod nickiem to może do tego dojdziesz.



Faktycznie, oświeciło mnie to. Dzięki!

wafel28

2014-12-26, 17:40
Oj ludzie ludzie. I o to chodzi, aby wywołać nienawiść rasową. Prędzej czy później internet, media doprowadzą do coraz większej eskalacji nienawiści. Ludzi wk***ia to, że nie mogą nic zrobić brudnym ponieważ prawo stoi po ich stronie. Mądrze to sobie obmyślili tam na górze. To wywoływało, wywołuje i będzie wywoływać zamieszki. Doprowadzi to do destabilizacji europy i o to chodzi. Jeszcze większe prawa dla wojska, policji itd. Kolejny terroryzm będzie się szerzył i już wtedy nie będzie potrzebnych agentów CIA, aby podjudzać. Obudźcie się !