18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anti-Islamist Riots in Germany: Hooligans Against Salafists

Blood14 • 2014-12-26, 14:14
Witam. Filmik przedstawiający wydarzenia towarzyszące na proteście anty-brudasowym w Niemczech. Panie i Panowie mam nadzieje że to dopiero początek i z czasem protesty będą coraz większe i bardziej będą dawać o sobie znać. Mam też nadzieje że ludzie nie ulegną lewackiej propagandzie i będą walczyć o Białą Europe Narodów bez tych wszystkich wynalazków typu homoseksualizm.



Za piękno naszych ziem, niejeden zginie z nas
Za dzieci czystą krew, za skóry naszej biel
Póki tu żyjemy, nie przemogą nas
Zapłoną jak pochodnia ich truchła, wbite na pal

trumpor113

2014-12-26, 23:18
Biała rasa i jej odrodzenie?? Chcecie wiedzieć gdzie według niemców jesteście w tej "Białej Europie"? Polecam utwór "Landser Polakentango", zobaczcie sobie tekst przetłumaczony. Takie jest wasze miejsce w białej europie oblechy jeden z drugim. Czyli jak się zajmą ciapatymi to przyjdzie czas na Polaken...

Blood14

2014-12-26, 23:32
trumpor113 napisał/a:

Biała rasa i jej odrodzenie?? Chcecie wiedzieć gdzie według niemców jesteście w tej "Białej Europie"? Polecam utwór "Landser Polakentango", zobaczcie sobie tekst przetłumaczony. Takie jest wasze miejsce w białej europie oblechy jeden z drugim. Czyli jak się zajmą ciapatymi to przyjdzie czas na Polaken...



Dla twojej wiadomości Landser przeprosił Polaków za ten numer i już nas więcej nie obrażał.

esmka

2014-12-26, 23:41
Wszystko fajnie i w ogóle, ale ten koleś pierwszy mnie rozj***ł w sumie nie wie czemu tam jest, nie wie czemu zrobił t-shirt kobicie o oświęcimiu bo w sumie nie ma nic do żydów, ma kolegów turków muzułmanow itp... WTF?!

wisnia123456

2014-12-27, 00:34
Jak świat światem Polak nie będzie dla niemca bratem

bowmanek

2014-12-27, 00:48
Wy się tutaj produkujecie i kłócicie. Ja powiem krótko. Polska jest obecnie najmniej zróżnicowanym etnicznie państwem w Europie. Należy ten stan rzeczy utrzymać i nie sprowadzać do kraju imigrantów. Wobec państw zachodnich być neutralnym. To jest podstawa polityki. Wzmacniasz swój kraj, szukasz sojuszników ( nie, nie chodzi mi o Rosję, a o kraje byłego bloku wschodniego, czyli rejony, które kiedyś wchodziły w skład Rzeczypospolitej) i utrzymujesz wrogów w osłabieniu (zachód nigdy przyjacielem Polski nie był). To jest zadanie dla naszych elit politycznych. Wbrew pozorom są tam również cholernie inteligentni patrioci.

Świat się zmienia. Chiny stają się potęgą. Islam rozszerza wpływy. Żydzi, Europejczycy i ogólnie biali wymierają. Policja w USA boi się murzynów. Wszystko staje na głowie. Słowianie powinni trzymać się razem, mając wyj***ne na ruskich.

PS Jak widzę krzyczących, łysych, rosłych Niemców, to odczuwam strach.

wafel28

2014-12-27, 00:52
Rozgrywa się globalna gra. Ogólnie to chciałbym wiedzieć jaki jest plan do osiągnięcia na 2035 rok. Bym mógł sp***olić do innego kraju.
Wiem, wiem nie jestem patriotą, ale h*j ważniejsze moje dziecko niż kraj, który jest już dawno sprzedany, j***ny w dupę i ciągle wyciskany jak szmata z kasy, zasobów, firm.
Powiedzieć trzeba sobie to jasno wyj***li nas, wypie**oliliśmy się jak zabłocki na mydle, a k***a kiedyś byliśmy taką potęgą.

Cytat:

Wbrew pozorom są tam również cholernie inteligentni patrioci.


No, ale chyba już nie żyje Lepper? Pamiętam te blokady u nas na wsi.

Hvsarz

2014-12-27, 11:47
Hitler też tak zaczynał. Nie wiem po co pozwolono na odbudowe niemiec, tam powinna być jedna wielka czarna dziura.

servus124

2014-12-27, 13:29
KlinikaAborcyjna napisał/a:

up
up
ty lewak skończ pie**olić bo jak widzę nigdy nie pracowałeś z muzułmaninem.



Ja widze ciapatych na oczy codziennie bo mieszkam w niemczech kilka lat i k***a jedyne co moge o nich powiedziec to j***ne nieroby z tak zrytymi beretami, ze z nimi o niczym nie pogadasz oprocz allaha i innego gowna. To takie kurewskie nasienie ktore potrafi tylko nar*chac 8 dzieci i ciagnac socjal plus inne dodatki typu kindergeld... a do roboty nie pojdzie bo bedzie mniej dostawal niz na socjalu. Gdy takiego urzad pracy zacznie zmuszac do podjecia pracy to k***a drze pysk, ze rasizm, ze k***a czuje sie dyskriminowany bo ktos cos mu karze i ch*j wie co jeszcze i zostawiaja takiego ch*ja na pol roku w spokoju. Mialem w klasie jednego pojeba z afganistanu ktory mi wmawial, ze wszystko co widze to dzielo allaha, burza, deszcz, ladna pogoda, wypadek na ulicy, nie spuszczona woda w kiblu, nawet k***a antena na dachu to sprawka allaha :idzwch*j: Takim nie wytlumaczysz, ze masz wyj***ne na ich pie**olenie, ze jestes innej wiary czy ateista bo maja cie od razu za wroga. Owszem, zdarzaja sie tacy co nie afiszuja sie ze swoim islamem i potrafia funkcjonowac wraz z calym systemem europejskim, ale kiedy zbiera sie takich kiepow w jednym miejscu wiecej to im odpie**ala.

Zwykla niemiecka rodzina nie chce miec nic wspolnegio z ciapatymi, ale o tym glosno nie mowia bo wjebia kare za rasizm i ch*j wi co jeszcze

ps. szkoda, ze u mnie w miescie sie takie rzeczy nie dzieja