18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anti-Islamist Riots in Germany: Hooligans Against Salafists

Blood14 • 2014-12-26, 14:14
Witam. Filmik przedstawiający wydarzenia towarzyszące na proteście anty-brudasowym w Niemczech. Panie i Panowie mam nadzieje że to dopiero początek i z czasem protesty będą coraz większe i bardziej będą dawać o sobie znać. Mam też nadzieje że ludzie nie ulegną lewackiej propagandzie i będą walczyć o Białą Europe Narodów bez tych wszystkich wynalazków typu homoseksualizm.



Za piękno naszych ziem, niejeden zginie z nas
Za dzieci czystą krew, za skóry naszej biel
Póki tu żyjemy, nie przemogą nas
Zapłoną jak pochodnia ich truchła, wbite na pal

zetixel

2014-12-26, 17:45
założenie okularów tył na przód daje +5 do siły

ksz-ksz

2014-12-26, 17:46
Jeżeli utożsamiacie się z tym bydłem i hołotą (która sama siebie nazywa "chuliganami" i chyba jest z tego dumna) to pozostaje współczuć wam i waszym rodzinom. Ale nie szkodzi, jesteście marginesem i marginesem pozostaniecie. :)

wl...........95

2014-12-26, 17:54
Rzadko udzielam się na tej stronie , ale widząc umysłowe sp***olenie niektórych komentatorów tym razem pozwolę sobie zabrać głos.Czy was do reszty pogieło? Jakiego osłabiane sąsiadujących z nami krajów pragniecie? Chcecie za jakąkolwiek granicą bandę fanatycznych islamistów? Z drugiej strony czy darcie mordy przez ogoloną młodzież o IQ równym 88 lub co gorsza nawet 14 także niczego nie zmieni. Jak ktoś wcześniej napisał należy zarazę islamu i wszelkiej pozaeuropejskiej dziczy likwidować ustawicznie, za pomocą regulacji prawnych uniemożliwiających napływ tego barachła, i przymusowych deportacji już tu osiadłych. Śmieszą mnie także wasze komentarze typu ,,wole upośledzonych na umyśle dresiarzy niż pedalstwo". Jak dla mnie to jedno warte jest drugiego. Umysłowe sp***olenie to umysłowe sp***olenie i nie ważne u kogo one i w jaki sposób się objawia.
P.S Blood14 wiedz że jako Polaczek z plebiscytowego Chorzowa twój idol wójek Adolf przepóścil by cie przez komin.
P.S 2 Gamadion to gówno.

RakMozgu

2014-12-26, 18:13
myha napisał/a:

Ja tam nie widzę żadnego powodu do radości. W 1939 to nie żydzi którzy mieli zalać Niemcy zrobili nam wjazd tylko ci którzy tych żydów zwalczali.
Tak samo jest obecnie nie widzę żadnego zagorzenia ciapakami którzy są w Niemczech czy innym kraju. Ba wręcz się ciesze ze oni tam są i rozjebują ich kraje. Nasz racją stanu jest wspieranie tych ciapaków żeby mogli w spokoju rozjebywać Europę zachodnią i rosje(ci się raczej nie dadzą ale jak będą mieli problemy to już dla nas plus). Po takiej akcji Polskie gazety powinny mieć tytuły:
"ksenofobiczne i rasistowskie bojówki u sąsiada" "trzecia rzesza powraca" itp.. Niemcy by się zawstydzili i pozwolili ciapatym na rozbiórkę ich kraju w spokoju, a jak rozbiórka zacznie się na całego to i my coś rozbierzemy.
Najlepsze jest to że przy okazji była by to ciekawa zemsta dziejowa dla niemców którzy przed rozbiorami wtrącali się w wewnętrzne sprawy rzeczpospolitej "w obronie mniejszości religijnych".

Moje spojrzenie bierze się z tego powodu że nie jestem europejczykiem czy innym h*jkiem tylko Polakiem i w dupie mam czy u Niemca ciapate to już 30% czy tylko 10 populacji. A dla Polski widzę jasne korzyści w destabilizacji naszych sąsiadów i dlatego zamierzam te czynniki destabilizacyjne wspierać i taka jest w tej chwili Polska racja stanu.



Tak k***a od wschodu i zachodu będziemy mieć ciapatych uzbrojonych w broń atomową, jestem ciekawy co wtedy zrobisz ty i ta twoja "WIELKA POLSKA" chyba tylko rzucanie cebula i płacz pozostanie.

zielak300

2014-12-26, 18:21
Trzeba wam tępaki tłumaczyć, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści/ekstremiści? Imigranci z krajów arabskich mogli by wzbogacić nasz rynek pracy i pchnąć ten zacofany kraj do przodu.

Hippo

2014-12-26, 18:29
zielak300 napisał/a:

Trzeba wam tępaki tłumaczyć, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści/ekstremiści? Imigranci z krajów arabskich mogli by wzbogacić nasz rynek pracy i pchnąć ten zacofany kraj do przodu.


Francja, Niemcy, Anglia też tak myślały, weź się lepiej jebnij w pusty łeb. Japończycy z jakiegoś powodu muslimów nie wpuszczają do siebie, bierzmy z nich przykład. A imigranci to tylko podobnej kultury do naszej, bo inaczej takie kwiatki wychodzą.

KlinikaAborcyjna

2014-12-26, 18:29
up
up
ty lewak skończ pie**olić bo jak widzę nigdy nie pracowałeś z muzułmaninem.

ssadol

2014-12-26, 18:29
k***a, z jednej strony charczące brudasy z bombami pod bluzą, a z drugiej łyse i tępe nazistowskie dresy. Co za poj***ne czasy nastały... sp***alam do Japonii, tam jedyne dziwactwo to automat ze stringami i nieogolone piczki

rondżeremi

2014-12-26, 18:37
Everlast1111 napisał/a:



Haha to chyba Ciebie te dresy skrzywdziły skoro taki uraz lewacka parówo :)
Dres to stan umysłu, ja czasami smigam w dresie a jakoś nie bije ludzi, nie kradne etc. więc sklej wary i przestan myslec stereotypami.
A jeżeli Ci jakis dres wpie**ol spuścił "za nic" to bierz kumpli i też im wpie**ol, co problem bo nie masz kumpli którzy stana za tobą? Czy brzydzisz sie przemocą kolorowa c*pko? Hehhhehe, przynajmniej te patologiczne dresy beda meczyc obcokrajowców którzy sie beda osiedlac u Nas w kraju, a ty co bedziesz robił, żeby im sie zle u nas zyło? Protestował w internecie?


Wole dresów, chuliganów i bandytów niż lewackie k***iszony które każdemu wejdą w dupe.


ojeju ojeju ojeju wiedziałem ze uderzyć w stół to jakiś sie odezwie tworząc do tego ciekawą historie która nigdy sie nie wydarzyła. to ciekawe ile mozna sobie dośpiewać nie wiedząc do kogo się pisze i w sumie po co :lodowka:

a wiesz jakbys trafil na mniej wychowanego człowieka na przystanku ulicy sklepie to za samo nazwanie parówą miałbyś cięzki powrót do domu a to że lewacka to cóż opisałeś ładnie swoje rojenia i lęki i wymyślonych wrogów też :samoboj:

Aberracja

2014-12-26, 18:44
Powstań Europo, powstań. Czas przenieść rozpie**ol z bliskiego wschodu do Europy.

rzeszu7

2014-12-26, 18:55
Pierwszy raz w życiu jestem dumny z niemców.

Naglfar

2014-12-26, 19:15
W końcu coś się dzieje! Jeśli dalej będą organizować protesty i będą one chociaż trochę zmieniały sytuacje, bądź ludzkie nastawienie do ciapków w niemczech, to pewnego razu pewnie sam się na jeden wybiorę, co mi tam daleko nie mam. Chciałbym zobaczyć jak to wygląda na żywo.

Syn_Milionera

2014-12-26, 19:52
ch*j mnie obchodzi to bydło chodzące po ulicach. Niech się zorganizują i obmyślą coś konkretnego aby skutecznie zapobiec temu czemu chcą zapobiec. Nara sk***ysyny

Catacombe

2014-12-26, 20:45
I ch*j wie co gorsze, ekstremiści czy białe narodowe zjeby.

myha

2014-12-26, 22:14
najlepiej być świętszym od papieża. Obecnie to co widzimy na filmie jest promilem populacji, zdecydowana większość Niemców nie ma nic przeciwko islamizacji ich kraju(może nie dosłownie ale do tego sprowadza się ich myślenie). Dlaczego więc my Polacy mamy bronić ich przed muslimami skoro Niemcy sami tego nie chcą.
W dodatku próbują nawrócić nas żebyśmy wyszli z ciemnoty homofobii i nietolerancji, coraz przypominając jacy to zacofani jesteśmy. Więc skoro sami tego chcą czemu mamy im się sprzeciwiać, bądźmy tacy jak oni. Hipokrytom trzeba wypominać więc wypominajmy im że sami też są nietolerancyjni. Jednym z plusów historycznych zdrad i najazdów naszych dalszych i bliższych sąsiadów jest to że stworzyli z nas państwo jednej narodowości. W którym mniejszości stanowią nic nieznaczący promil populacji. Więc tym bardziej powinniśmy popierać dążenia do tolerancji na inność w europie zachodniej. My na tym nie stracimy. Nie wykluczone że Europa zachodnia się nie myli i faktycznie ta ich socjalistyczna tolerancja da im same plusy.
To wątpliwe, ale skoro sami chcą się pogrążyć to nie można im przeszkadzać, dla nas może dać to tylko szansą którą wystarczy wykorzystać.

I na koniec taki cytat:
"Widziałem jak kamera bezbłędnie wyłapuje podpitego obywatela krzyczącego: "Bo to Żydy są wszystko!", i byłem pewien, że ten właśnie materiał zostanie pokazany jako setka w "Faktach". W końcu teza mówiąca, iż nasze społeczeństwo jest nastawione ksenofobicznie oraz nietolerancyjnie dla wszelkiej odmienności, domagała się potwierdzenia. O dziwo, to stałe potwierdzanie było konieczne pomimo wytężonej wieloletniej działalności ****** oraz jej podobnych mediów, w których pracujący dziennikarze od dawna starali się udowodnić, że my, Polacy, powinniśmy za wszystko przepraszać i wszystkiego się wstydzić, by być godnymi wejścia do wielkiej europejskiej rodziny. Bogu dziękować, coraz mniej rodaków miało ochotę na przepraszanie i wstydzenie się, gdyż wreszcie zrozumieli, iż po prostu nie mają za co.
Bo i czego mieliśmy się wstydzić? Tego, że byliśmy pierwszym krajem na świecie, w którym katolicy, prawosławni, luteranie i kalwini zasiadali w sejmie i senacie oraz cieszyli się pełnią praw obywatelskich? Tego, że nigdy nie prowadziliśmy wojen religijnych? Tego, że w Polsce nie działała inkwizycja, a prześladowania czarownic były incydentem, nie regułą? Tego, że stworzyliśmy demokrację parlamentarną i liberalny system sądowniczy wtedy, kiedy w innych państwach mordowano ludzi dla spełnienia królewskiego kaprysu? Tego, że byliśmy tak tolerancyjnym krajem, iż Żydzi z całego świata, od Hiszpanii po Rosję, uciekali do nas i osiedlali się w naszych granicach? A może tego, że jako jedyny europejski naród nie splamiliśmy się współpracą z Hitlerem, i kiedy tacy Francuzi ochoczo polowali na swoich Żydów i radośnie służyli w ss, my walczyliśmy z hilteryzmem na wszystkich frontach świata?"
źródło: Jacek Piekara - "Stowarzyszenie Nieumarłych Polaków"

Więc może wróćmy do naszej tradycji, od zawsze słynęliśmy z tolerancji. W czasach największego rozkwitu tworzyliśmy państwo w którym obok siebie mieszkało kilka narodowości i religii.

ps. osobiście jestem człowiekiem który w dupie ma kolor skóry czy religie. Liczy się to jakim kto jest człowiekiem. Wysoka imigracja nie musi być zła dla państwa, a może nawet sprzyjać w rozwoju. Największe mocarstwo istniejące obecnie w całości zostało zbudowane przez imigrantów. Problemem w europie nie jest imigracja sama w sobie tylko imigracja niewłaściwych ludzi których duża cześć stawni margines, ludzie liczący na socjal. Tolerancja na inność połączona z wolnorynkowymi zasadami sprzyja dobrobytowi wszystkich mieszkańców.