18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amstaf zagryzł owczarka

Halman • 2018-07-20, 22:06

Cytat:

Zajście, do którego doszło 16 czerwca, zostało zarejestrowane smartfonem. Nagranie zaczyna się od widoku dwóch zwartych ze sobą psów, trzymanych na smyczach przez dzieci:chłopca i dziewczynkę. Amstaff wpija się zębami w szyję owczarka leżącego pod nim na grzbiecie. Dzieci nie są w stanie rozdzielić zwierząt.Podbiega do nich młody mężczyzna w szortach bez koszuli, który łapie smycz amstaffa i usiłuje odciągnąć go od owczarka. Ciągnie z całej siły, ale amstaff wpity zębami w gardło owczarka nie puszcza. Dopiero gdy podbiega drugi mężczyzna psy udaje się rozdzielić. Owczarek leży już jednak bez życia. Słychać przekleństwa, wrzaski, płacz przerażonych dzieci...


express ilustrowany

grauper

2018-07-20, 22:22
Agresywne gówno zagryza innego psa , gryzie ludzi , sraty taty a ci nic nie mogą zrobić bo należy do jednej osoby :D KISNE :v

Zaczne organizować walki głupich kundli za gruby hajc a jak policja wpadnie powiem ze pieski są moje i co najwyżej dostane 100 mandatu <3 <3 <3

saves

2018-07-20, 22:22
Skutki wyprowadzania tych wściekłych kurew bez kagańców. I na dodatek jeszcze dzieciak. Za wyprowadzenie psa, obojętnie czy to szczur pokroju yorka czy to bydlę, powinien być mandat 5000zł. Nauczyliby się Janusze, że jak taki sk***iel wpadnie w amok, to pomóc może tylko odrąbanie łba.

~Velture

2018-07-20, 22:23
Większość z was zna moją opinię nt. psów więc się produkować w tej kwestii nie zamierzam.

Pomijając ewidentne patusy na filmiku to zwrócę uwagę na skrajne niedoj***nie właściciela owczarka (nagrywającego?) oraz właściciela/właścicielkę amstafa.
Puszczanie k***a takich psów bez kagańców z dziećmi to po prostu niedopie**olenie rdzeniowo-mózgowe.

ch*j mnie jebie który pies zaczął i o co poszło. Widać ogólnie po scenerii, że jakieś socjale z wylęgarnią patologii więc psy (oba) z automatu miały przesrane na starcie (tak jak i dzieci).

Obu właścicieli powinno się k***a ukarać za bycie kompletnymi kretynami.

Biorą k***a ludzie psa i ch*ja się znają na czymkolwiek poza chlaniem i r*chaniem bez gumy.

KlinikaAborcyjna

2018-07-20, 22:24
uśpić sk***ysyna! oczywiście razem z właścicielem :kawa:
PS za dobry materiał browarek :kawa:

remi1982

2018-07-20, 22:34
k***a, jak widze te szczypiorowate sebiksy z ostrymi psami to mnie ch*j strzela. Kupi to jeden z drugim żeby się dowartościować k***a z byle jakiej podrzędnej hodowli. Ale ważne że ma pierdbula, i rządzi na dzielni a go k***a utrzymać nie potrafi bo pies więcej od takiego sebka waży.
Sam miałem amstaffa i mimo, że ufałem temu psu bo był nad wyraz spokojny. To k***a nigdy nie wyszedłbym z nim na spacer bez smyczy i kagańca, przy tych psach to podstawa.
Debilizm ludzi poraża. Kupują k***a psa takie cepy nic nie wiedząc o danej rasie jej predyspozycjach itd.

is...........ay

2018-07-20, 22:37
Co wy pie**olicie? Kagańce? Przecież to ogranicza wolność czworonoga i podpada pod znęcanie się nad zwierzętami. W ogóle to dwa pieski się dobrze ze sobą bawiły, na ch*j je te patusy rozdzieliły to ja nie wiem.

SSmołki

2018-07-21, 00:58
"k***a ! Zamknij ryja ! Twój pies pogryzł mojego k***o" Gość wygrał :D

kothletino

2018-07-21, 02:59
Szkoda owczarka, bardzo sprytne i towarzyskie psiska. :/
Ale z wyglądu tak trochę malamuta przypomina,

ARock

2018-07-21, 03:47
Uśpić k***e
a psa też

8broda8

2018-07-21, 09:36
Jak by mojego psa, a mam labradora jakiś niedoj***ny pies zaczął zagryzać.... k***A oczy bym wydłubał!!!

PieronJasnySzlag

2018-07-21, 10:39
jak pyton wdupia mysz to jest ok, jak lew wdupia antylope to jest ok, jak krokodyl wdupia kure to jest ok, jak kot wpie**ala kanarka to jest ok.Ale jak tylko amstaff kogoś wdupi to szitstorm straszny :D

Śmieszne jak łatwo ludźmi można manipulować. Wystarczy kilka haseł 'kluczy" a z niektórych wpływają litry emocji, jadu. Smoleńsk, bmw, żyd, terrorysta, murzyn, kaczyński, kibole, amstaff...
:)

Kominek1993

2018-07-21, 10:47
@up - no właśnie Ty próbujesz sobie tutaj robić manipulację stosując erytrystykę. A co ma wpie**alanie myszy przez pytona, czy antylopy przez lwa, czy kury przez krokodyla? Taka jest j***na natura, że pyton musi wpie**olić mysz, antylopę lew, a krokodyl kurę - amstaff nie musi wpie**olić owczarka, żeby przeżyć, więc skończ pie**olić i idź być głupim gdzieś indziej.

P.S. Za niepotrzebne wprowadzanie polityki kij Ci w oko.

spoons

2018-07-21, 10:53
SSmołki napisał/a:

"k***a ! Zamknij ryja ! Twój pies pogryzł mojego k***o" Gość wygrał :D



"A co? Miał dać się pogryźć takiej piździe, którą "psem" nazywasz?" :D

Kadan

2018-07-21, 11:00
Spiderowski napisał/a:

jak pyton wdupia mysz to jest ok, jak lew wdupia antylope to jest ok, jak krokodyl wdupia kure to jest ok, jak kot wpie**ala kanarka to jest ok.Ale jak tylko amstaff kogoś wdupi to szitstorm straszny :D

Śmieszne jak łatwo ludźmi można manipulować. Wystarczy kilka haseł 'kluczy" a z niektórych wpływają litry emocji, jadu. Smoleńsk, bmw, żyd, terrorysta, murzyn, kaczyński, kibole, amstaff...
:)



Wróć do szkoły, bo ewidentnie poj***łeś łańcuch pokarmowy z własnym światopoglądem. Dobrze ktoś wcześniej wspomniał, że zwierzęta zabijają, aby przeżyć, a te psy, jak i niektóre koty są na tyle poj***ne, że zabijają "bo tak". Więc jeśli nie widzisz różnicy, to polecam zabrać swojego "amstuffka" i poprosić o uśpienie siebie i zwierzaka. :lodowka: