18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amstaf zagryzł owczarka

Halman • 2018-07-20, 22:06

Cytat:

Zajście, do którego doszło 16 czerwca, zostało zarejestrowane smartfonem. Nagranie zaczyna się od widoku dwóch zwartych ze sobą psów, trzymanych na smyczach przez dzieci:chłopca i dziewczynkę. Amstaff wpija się zębami w szyję owczarka leżącego pod nim na grzbiecie. Dzieci nie są w stanie rozdzielić zwierząt.Podbiega do nich młody mężczyzna w szortach bez koszuli, który łapie smycz amstaffa i usiłuje odciągnąć go od owczarka. Ciągnie z całej siły, ale amstaff wpity zębami w gardło owczarka nie puszcza. Dopiero gdy podbiega drugi mężczyzna psy udaje się rozdzielić. Owczarek leży już jednak bez życia. Słychać przekleństwa, wrzaski, płacz przerażonych dzieci...


express ilustrowany

~Velture

2018-07-22, 11:59
14.Gumiś napisał/a:

Ten wasz @~Erutlev co podobno każdy zna jego zdanie chyba ma jakieś problemy ze sobą bo najpierw pisze że produkować się nie zamierza (co już jest bez sensu, tak jakbym ja wchodził do każdego sklepu i mówił "dzień dobry, ja nie chce nic kupić") by po chwili zacząć się produkować, na dodatek pie**oląc głupoty. Nie lubisz psów, spoko, ja nie lubie ludzi, to tak jak ty zapobiegawczo zakładałbyś każdemu psu kaganiec, tak ja zapobiegawczo dawałbym ci w morde po pierwszym słowie żebyś przypadkiem jakiejś głupoty nie powiedział a do tego jesteś zdolny.


czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocną stroną... :homer:

kenzol

2018-07-22, 18:07
Wszystko przez brak jakiejkolwiek ogłady. Masz psa, który cię nie słucha gdy go wołasz, który kiedyś zaatakował innego psa/człowieka/inne zwierzę, KTÓRY WYWOŁUJE STRACH U LUDZI kiedy z nim przechodzisz, bo jest wielki, bo wygląda na niebezpiecznego, to trzymasz go na smyczy i w kagańcu i kropka! Nawet jeśli spacerujesz na odludziu czy po lesie (w szczególności po lesie!). Jeśli powyższe nie występują, to spokojnie puszczaj go wolno. Tak trudno to zrozumieć? Musimy k***a wszystko w tym kraju zakazywać i dopie**alać mandaty, bo tłuszcza nie potrafi się odpowiednio zachować?

eMJay8086

2018-07-22, 20:31
Podpowiedź jakby ktoś był w podobnej sytuacji - co zrobić.

Chwyta się agresywnego psa za tylne łapy i podnosi się je do góry. On nie jest w stanie jednocześnie usiłować się nie wypie**olić stojąc tylko na przednich oraz gryźć - i puszcza.

landryn86

2018-07-22, 21:11
saves napisał/a:

Skutki wyprowadzania tych wściekłych kurew bez kagańców. I na dodatek jeszcze dzieciak. Za wyprowadzenie psa, obojętnie czy to szczur pokroju yorka czy to bydlę, powinien być mandat 5000zł. Nauczyliby się Janusze, że jak taki sk***iel wpadnie w amok, to pomóc może tylko odrąbanie łba.



nie, to są skutki posiadania takich psów przez patolę.

Wiewór

2018-07-22, 21:21
Ludzie którzy trzymają takie psy w domu są poj***ni. Właściciel powinieneś do kryminału bo to mogło być dziecko

eldest123

2018-07-24, 01:35
słuchajcie to nie jest wina. że to był amstaff bo k***a wytresujesz jakiegoś dużego burka i tak samo będzie się rzucał na psy bez powodu. wina leży po stronie właściciela w 100% procentach bo to nie są psy dla bezmózgów. mam Pitbulla który NIGDY by nie ugryzł i dałbym sobie za niego uciąć rękę. a co do kagańców to są 2 strony medalu. Rzuci się jakiś pies na twojego który nie ma kagańca a twój będzie miał i się nie obroni przed nim.

barney88

2023-05-12, 01:07
saves napisał/a:

Skutki wyprowadzania tych wściekłych kurew bez kagańców. I na dodatek jeszcze dzieciak. Za wyprowadzenie psa, obojętnie czy to szczur pokroju yorka czy to bydlę, powinien być mandat 5000zł. Nauczyliby się Janusze, że jak taki sk***iel wpadnie w amok, to pomóc może tylko odrąbanie łba.



Zwal sobie konia cieciu pies ci morde lizał ch*j ci na twarz