18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amstaf zagryzł owczarka

Halman • 2018-07-20, 22:06

Cytat:

Zajście, do którego doszło 16 czerwca, zostało zarejestrowane smartfonem. Nagranie zaczyna się od widoku dwóch zwartych ze sobą psów, trzymanych na smyczach przez dzieci:chłopca i dziewczynkę. Amstaff wpija się zębami w szyję owczarka leżącego pod nim na grzbiecie. Dzieci nie są w stanie rozdzielić zwierząt.Podbiega do nich młody mężczyzna w szortach bez koszuli, który łapie smycz amstaffa i usiłuje odciągnąć go od owczarka. Ciągnie z całej siły, ale amstaff wpity zębami w gardło owczarka nie puszcza. Dopiero gdy podbiega drugi mężczyzna psy udaje się rozdzielić. Owczarek leży już jednak bez życia. Słychać przekleństwa, wrzaski, płacz przerażonych dzieci...


express ilustrowany

piotrj3

2018-07-21, 17:29
Jak masz psa agresywnej rasy, to poza swoim terenem ma być kaganiec, nie ma pierdół czy był szkolony czy nie.

A psy nie agresywnych ras o złym szkoleniu/troszeczkę agresywnym zachowaniu też. Nigdy nie wiesz czy jakiś idiotyczny dzieciak z porażeniem mózgowym nie sprowokuje psa czy rzuci kamieniem w niego.

Argeusz

2018-07-21, 17:54
Ja psa na spacer zabieram tylko i wyłącznie do lasu i na smyczy zawsze jest. Kagańca nie zakładam, bo ma mnie bronić i koło ch*ja mi lata czy zagryzie jakiegoś szczura puszczonego luzem w lesie. Do lasu psy można brać tylko na smyczy, za puszczanie luzem jest k***a mandat.

kszan

2018-07-21, 18:44
A jak w innym temacie pisalem ze banda ch*ja wypuszcza dzieci z takimi smieciami bez kagancow to nikt mi nie wierzyl. I to pie**olenie ze wszystko zalezy od wlasciciela i to milusie misie tak naprawde są, oni sie nie gryzą tylko sie bawią, a na koniec ten owczarek sie kladzie ze zmęczenia zaraz wstanie i bedzie okej a ten z okna filmuje jakaś propagande o co chodzi. Niech zyje unia europejska i lgbt

Adrian92

2018-07-21, 19:47
To nie pies jest zły a właściciel. Ale weź to wytłumacz poj***nej społeczności sadola :) Mam wrażenie, że uzytkownicy sadistica w zdecydowanej większości to takie kółko wzajemnej adoracji, liżące się po jajkach(piwka). Macie swój świat, wiecie.. amstafy złe psy, bmw i golf auta dresów, piłka nozna to pedalstwo i tak można wymieniac te wasze popie**olone stereotypy.
Udajecie jakiś mędrców, przelewacie swoje złote myśli a tak naprawdę ch*ja róznicie się od tych k***a sebixów, śmiem twierdzic, ze jestescie bardziej ograniczeni niz oni, włacznie z tym, ze nie macie kolegów i siedzicie pol zycia w internecie:)

Ps.pomijam fakt, że to niby sadistic, takie filmy powinny byc propsowane a tu k***a pożal się boże jakieś denne komentarze jakiś płaczków i społeczniaków

Hrabia Drapula

2018-07-21, 19:55
gaz pieprzowy w kieszeń i na spacer z psem, chociaż mój EDC ka-bar pewnie też by dał radę :)
generalnie jestem za zakazem trzymania psów w blokach mieszkalnych

Bejker

2018-07-21, 20:52
wygrał silniejszy

Unaxxx

2018-07-21, 21:08
to chyba był mieszaniec owaczarka, rasowego owczarka by tak łatwo nie zagryzł :D

MatiLodz

2018-07-21, 22:16
jakby mojego psa inny tak gryzł i nie byłoby możliwości ich rozdzielić to co bym miał pod ręką to bym zaj***ł a później zadzwonił na policje i udupił jak się da właściciela. Zapamietaj sobie debilu (właścicielu) amstaffa bullteriera czy pitbulla że te psy od wielu pokoleń pewnie jeszcze zanim się urodziłeś były szkolone do polowania, zabijania a dlaczego? bo świetnie się do tego nadawały, mają predyspozycje, lubią się gryźć, lubią smak krwi. One się cieszą w tym szale jak gryzą się z innym psem lub zagryzają jakieś zwierze. Jak spotkam takiego psa bez smyczy i kagańca który wyprowadza na spacer swojego pana Sebixa albo jego dziecko czy kogokolwiek innego to zaraz dzwonię na straż miejską- wtedy SM się przydaje. ps sam chciałem mieć takiego psa ale strach o zdrowie bliskich przemówiło mi do rozsądku. Rottweiler, doberman czy owczarek niemiecki są o wiele bardziej ułożoną rasą niż te 3 zj***ne gatunki które wymieniłem na początku.

maddog77

2018-07-21, 23:07
Zaj***łbym obuchem siekiery i psa i właściciela.

arturek1

2018-07-22, 01:14
@Erutlev

takie ocenianie z góry nie jest dobre

bakus1233

2018-07-22, 01:51
Gdyby ten pies rzucił się na dziecko, to dopiero by było ciekawie.. :D

wiesnak66

2018-07-22, 04:46
,, mój pies nigdy nikogo nie ugryzł,, gdy słyszę to już wiem że taki głupek psa nie powinien mieć, niemniej jeśli ktoś ma doświadczenia z psami to wie że owczarki są naprawdę łagodnymi, fajnymi zwierzakami,
niestety jebnięte zakompleksione dupki kupują sobie agresywne rasy, które walkę mają w genach, a nie potrafią ich ani wychować ani właściwie się nimi zająć,
standardowo, do uśpienia / właściciel/, choć nagrywający też jebnięty / jak wcześniej ktoś zwrócił uwagę/ nagrywa zamiast biec z pomocą

14.Gumiś

2018-07-22, 08:51
Ten wasz @~Erutlev co podobno każdy zna jego zdanie chyba ma jakieś problemy ze sobą bo najpierw pisze że produkować się nie zamierza (co już jest bez sensu, tak jakbym ja wchodził do każdego sklepu i mówił "dzień dobry, ja nie chce nic kupić") by po chwili zacząć się produkować, na dodatek pie**oląc głupoty. Nie lubisz psów, spoko, ja nie lubie ludzi, to tak jak ty zapobiegawczo zakładałbyś każdemu psu kaganiec, tak ja zapobiegawczo dawałbym ci w morde po pierwszym słowie żebyś przypadkiem jakiejś głupoty nie powiedział a do tego jesteś zdolny.

pEnduzul

2018-07-22, 10:56


Nieważne czy pitbull, amstaff czy inne gówno.