18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja anty-skrobankowa

Darkstep • 2013-01-26, 21:55
Materiał własny. Od kilku dni przed naszym kościołem, stoi kilka plakatów z zdjęciami martwych płodów itp. w celu skłonienia że aborcja to zuooooo. Zrobiłem tylko dwa bo nie chciało mi się więcej a piździawa u nas niezła. I nie - nie chodzę do kościoła, przechodzę obok w drodze na prakty. Nie wrzucam na harda, bo to przecież "akcja w dobrym celu" :roll:




Loaloa

2013-01-28, 05:30
A kogo księża będą dupczyć, jak im wszystkie dzieci wyskrobiecie?

Gebofon

2013-01-28, 05:39
Ja pie**olę...i zaczęła się debata znawców :) Z.B.U.K.U-Witamy w Polsce

Se...........ki

2013-01-28, 09:03
BongMan napisał/a:

j***ni hipokryci. Na przestrzeni wieków, w wyniku działań kościoła, zginęło więcej ludzi niż zabił Hitler i bolszewicy razem wzięci.



A już traciłem nadzieję i wiarę, że Ty już nic śmiesznego w życiu nie napiszesz. A ty taj proszę. Zamiast chodzić na pole sucharów, weź się k***a do czytania książek historycznych, żebyś więcej głupot nie pisał. A najlepsze, jest to ilu zbuntowanych gimnazjalistów (tak podejrzewam) ślepo uwierzyło, w to, co napisałeś. Mogłeś dodać jeszcze "JP na 100%", wtedy byłbyś "bogiem". :idzwch*j:

waclawqwe

2013-01-28, 10:19
rusofil napisał/a:

Płód to nie człowiek. Płód to nie osoba, do k***y.

Weź sobie idź do kuchni pozmywać gary albo pozamiataj\zmywaj podłogi. płód to życie który jest unerwiony, porusza się, odczuwa i słyszy to co się do niego mówi. Tak patrząc jednak na to co napisałaś, faktycznie jako płód musiałaś być kawałkiem deski, rzeczą, zero moralności, zero uczuć : P

Darkstep

2013-01-28, 10:38
Plecionkarz napisał/a:

@Darkstep. Może jak znowu tam będziesz przechodził to domaluj temu płodowi ku*asa koło tyłka i dopisz: stop pedofilii wśród księży. Dwie szczytne akcje na raz będą.



Zobaczę co da się zrobić

Cytat:

Tiaaa. Knurów stał się dzięki temu piękniejszy.



Łohoho widzę że mamy tu swojaka :D

Ork.Fajny

2013-01-28, 10:41
waclawqwe, właściwie to nie jest definicja życia bo pantofelek nie jest unerwiowny a też jest żywy. Życie najlepiej można opisać jako takie coś zwane potocznie istotą która posiada własny metabolizm, zajmujący się przetwarzaniem związków zdobytych z zewnątrz w celu utrzymania integralności swojej struktury, możliwości jej "świadomej" modyfikacji, możliwości wykonywania czynności typu ruch, pobieranie wybranych związków z zewnątrz i inne takie.
A człowiek to gatunek zwierzęcia posiadający 23pary chromosomów z odpowiednio umiejscowionymi genami w sekwencji DNA tych chromosomów.

Innej definicji życia i człowieka biologia i fizyka nie zna. Te zabawny z mózgiem i świadomością to zabawy tępawych humanistów. A skoro aborcja to czynność fizyczna/biologiczna to należy ją mierzyć tylko wartościami biologicznymi. Niech humaniści, filozofowie, socjologowie i inne tępe pały sobie na papierze humanistyczne bawią się w aborcję, od realnego świata won.

waclawqwe

2013-01-28, 11:36
Przedstawiłem własne poglądy na daną sprawę, każdy patrzy na to trochę inaczej, tyle jest interpretacji wiersza ile ludzi na świecie. W każdym razie uważam, że aborcja ( no może w przypadku gwałtu bądź uszkodzonego płodu, bo to troszkę trudniejsza sprawa) tak jak In-Vitro powinny się znaleźć w koszu. Idę coś zjeść i pograć w Skyrim. :jezdziec:

JebaćCyganów

2013-01-28, 12:26
Jakim trzeba być pie**olonym śmieciem, żeby popierać aborcję? Trzeba po prostu nie dawać p*zdy na lewo i prawo, tyle w temacie. A słowo ciemnogród stało się ostatnio tak popularne jak gimbus, tylko że osoby używające go same najczęściej tenże ciemnogród reprezentują. Nie zgadzasz się z moimi lewackimi zj***nymi poglądami ? Jesteś ciemnogród ! ch*j wam w dupę sk***iele.

artis1990

2013-01-28, 14:27
j***ćCyganów napisał/a:

Jakim trzeba być pie**olonym śmieciem, żeby popierać aborcję? Trzeba po prostu nie dawać p*zdy na lewo i prawo, tyle w temacie. A słowo ciemnogród stało się ostatnio tak popularne jak gimbus, tylko że osoby używające go same najczęściej tenże ciemnogród reprezentują. Nie zgadzasz się z moimi lewackimi zj***nymi poglądami ? Jesteś ciemnogród ! ch*j wam w dupę sk***iele.



Ależ jesteś ostrym prawicowcem, ja jebie, jesteś mężem stanu. Wiesz dlaczego można popierać aborcję? Bo to nie jest k***a Twoja sprawa. Nie masz prawa decydować kto co ma robić z własnym życiem? Jeżeli chce się zaćpać heroiną na śmierć, jeżeli chce się powiesić, jeżeli chce się pie**olić z każdym, a potem usunąć dziecko, czy jeżeli chce wsadzić ku*asa drugiemu facetowi w dupe to kazdy powinien mieć do tego prawa, a Ty przedstawicielu ciemnogrodu, walczyący po prawej stronie o wolną Polskę powinieneś tak postępować, bo to jest wolny kraj, gdzie ludzie robią to co chcą, nie robiąc innym krzywdy. Hipokryci j***ni!

!Timon

2013-01-28, 14:30
Ludzie w tych czasach dążą do bycia bydłem - za nic nie odpowiadam, chcę się tylko nażreć i por*chać.

@artis1990

Ty jesteś zwolennikiem jakiejś popie**olonej anarchii a nie wolności. Od kiedy zabicie nienarodzonego dziecka to jest wolność? Poj***ło ludzi, przeczytajcie sobie definicję ŻYCIA a później się wypowiadajcie. Dziecko to nie paznokieć już domorosłych filozofów ubiegnę bo ma w swój własny materiał genetyczny.
Temat gwałtu i ciężkich chorób wrodzonych zostaje otwarty, ale bycie zwolennikiem aborcji na życzenie sprawia, że upodabniasz się do zwierząt.

Ork.Fajny

2013-01-28, 15:45
artis1990 napisał/a:

Ależ jesteś ostrym prawicowcem, ja jebie, jesteś mężem stanu. Wiesz dlaczego można popierać aborcję? Bo to nie jest k***a Twoja sprawa. Nie masz prawa decydować kto co ma robić z własnym życiem? Jeżeli chce się zaćpać heroiną na śmierć, jeżeli chce się powiesić, jeżeli chce się pie**olić z każdym, a potem usunąć dziecko, czy jeżeli chce wsadzić ku*asa drugiemu facetowi w dupe to kazdy powinien mieć do tego prawa, a Ty przedstawicielu ciemnogrodu, walczyący po prawej stronie o wolną Polskę powinieneś tak postępować, bo to jest wolny kraj, gdzie ludzie robią to co chcą, nie robiąc innym krzywdy. Hipokryci j***ni!



Brawo... Ładnie między rzeczy które możesz zrobić ze sobą wcisnąłeś rzecz którą chcesz zrobić z innym życiem/ inną osobą.
Przykro mi ale my tutaj w większości przypadków myślimy i widzimy tego typu kurewskie zakłamania...

!Timon napisał/a:

Temat gwałtu i ciężkich chorób wrodzonych zostaje otwarty, ale bycie zwolennikiem aborcji na życzenie sprawia, że upodabniasz się do zwierząt.


Albo zakazujemy zabijać albo pozwalamy zabijać. Nie ma drogi pośrodku...

Koniec Świata

2013-01-28, 18:45
k***a, antyaborcjoniści z dupy wydłubani. :roll:

Wy będziecie te dzieci wychowywać? Nie. Jak się urodzą to albo trafią do bidula, albo będą żyć w jakiejś patologi i biedzie. Bronicie życia, ale tylko, k***a, do urodzenia. A jak się urodzi to macie to w dupie i narzekacie na "lewackie" pomysły wyrównywania szans, czy walki z biedą. Gdzie tutaj jest logika? Pedały też wam przeszkadzają, bo k***a, wasz zj***ny konserwatyzm nie jest po to by kierować waszym postepowaniem, tylko po to żeby narzucić wasze widzimisie innym. Tak jakoś, k***a, złośliwie. Bronicie życia, ale z pacyfistów się naśmiewacie, bo lepiej żeby zgineli za poj***ne farmazony władzy, puste idee i slogany. Wegetarianie, weganie, freeganie itp. też są wg was jacyś poj***ni. Muszą wpie**alać to co wy.

Właśnie dlatego nie przepadam za konserwatystami.

Konserwa z gównem dla konserwatystów.

Ork.Fajny

2013-01-28, 19:31
Koniec Świata napisał/a:

Wy będziecie te dzieci wychowywać? Nie.


Przez ostatnie 10tys. naszej cywilizacji jakoś sobie wszyscy radziliśmy. Jedyne masowe pojawienie się bezdomnych dzieci zaliczył ZSRR po tym jak wymordował swoich obywateli starszych. Kraje bardziej na prawo radziły sobie z tym.
No i tak w ogóle to jakie z tego usprawiedliwienie mordu? Tym tokiem rozumowania należałoby odstrzelić każdą sierotę która straciła rodziców i każdą jednostkę która akutalnie znajduje się w dołku finansowym...

Koniec Świata napisał/a:

Jak się urodzą to albo trafią do bidula, albo będą żyć w jakiejś patologi i biedzie. Bronicie życia, ale tylko, k***a, do urodzenia. A jak się urodzi to macie to w dupie i narzekacie na "lewackie" pomysły wyrównywania szans, czy walki z biedą. Gdzie tutaj jest logika?


u ciebie jest brak logiki. Myślisz głupi ch*ju że to wasze lewackie ścierwo rodzące się w umyśle Lenina jak podpisywał rozkazy mordów, wymyśliło coś takiego jak dom dziecka, adopcja czy przygarnięcie dzieci zmarłych członków rodziny...?
Podpowiem ci: N-I-E. Kiedyś też były sieroty i kiedyś też tym sierotom pomagano. Świeckie domy dziecka sponsorowane przez bogatych ludzi, władców ziemskich, monarchów albo kościelne domy dziecka z datków od wiernych.
My w przeciwieństwie do was nie mamy ludzi za bydlackie zwierzęta które trzeba zmuszać do "pomocy" innym. My z historii wiemy że jak się ludziom odpuści i da się rządzić samemu to z własnego dobra i sami z siebie będą pomagać innym.
I pytam znowu: "No i tak w ogóle to jakie z tego usprawiedliwienie mordu? Tym tokiem rozumowania należałoby odstrzelić każdą sierotę która straciła rodziców i każdą jednostkę która akutalnie znajduje się w dołku finansowym..."

Koniec Świata napisał/a:

Pedały też wam przeszkadzają, bo k***a, wasz zj***ny konserwatyzm nie jest po to by kierować waszym postepowaniem, tylko po to żeby narzucić wasze widzimisie innym.


Nie wiem jak inni ale ja tutaj głoszę pogląd liberalny. Czyli taki który mówi że każdy jest wolny i nikt nie ma prawa wolności innych osób ograniczać.

Koniec Świata napisał/a:

Tak jakoś, k***a, złośliwie. Bronicie życia, ale z pacyfistów się naśmiewacie, bo lepiej żeby zgineli za poj***ne farmazony władzy, puste idee i slogany.


Co ty k***a pie**olisz jełopie? Od kiedy konserwatyzm ma coś do armii? Konserwatyzm nie ma nic do wojowania. Chyba ci się z komunizmem pomyliło.

Koniec Świata napisał/a:

Wegetarianie, weganie, freeganie itp. też są wg was jacyś poj***ni. Muszą wpie**alać to co wy.


O ile wiem to konserwatyzm nie ma także nic do jedzenia... jeszcze raz. Coś ci się z czymś popie**oliło.

Koniec Świata

2013-01-28, 20:28
@Arashel

Przykro mi, ale nie będę z tobą dyskutował. Ja mówię o teraźniejszości, a ty mówisz o Leninie, komunizmie i w ogóle o przeszłości, która niewiele ma wspólnego z dzisiejszym światem. A najlepsze jest to, że zarzucasz mi komunizm. Weź się ogarnij człowieku. Dziękuję za rozmowę. Niepotrzebnie tyle naklepałeś.

Ork.Fajny

2013-01-28, 21:14
A jak mam ci debilu mówić o metodach konserwatyzmu skoro dziś działa socjalizm a ten pzez ciebie obsmarowany działał kiedyś...? Inaczej jak wspomnieć o przeszłości i o tym że nie było takiego problemu do czasów socjalizmu tego się nie da...
Ale nie... Ty k***a jesteś jak zwykle w ch*j mądry i wiesz swoje a odpowiesz tylko na fragment postu, który właściwie nie dotyczył tematu byle tylko wyjść na tego kto ma rację i ma jakieś argumenty by skontrować moje.

Tak w ogóle to który to już raz zgnorowałeś temat, zripostowałeś poboczne "wątki" i oświadczyłeś że jestem głupi i nie beziesz gadał? Dziesiąty...? Setny? To już jest nudne. Po prostu nie odpowiadaj wcale na moje skoro i tak wiemy że ch*ja potrafisz obronić się nimi...