18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja anty-skrobankowa

Darkstep • 2013-01-26, 21:55
Materiał własny. Od kilku dni przed naszym kościołem, stoi kilka plakatów z zdjęciami martwych płodów itp. w celu skłonienia że aborcja to zuooooo. Zrobiłem tylko dwa bo nie chciało mi się więcej a piździawa u nas niezła. I nie - nie chodzę do kościoła, przechodzę obok w drodze na prakty. Nie wrzucam na harda, bo to przecież "akcja w dobrym celu" :roll:




sidsky

2013-01-27, 23:29
Idę dokonać aborcji paru kur, bo mam ochotę na jajecznicę. Tylko mnie nie spalcie na stosie katotaliby.

waclawqwe

2013-01-27, 23:39
anaraledien napisał/a:


Jesteście ciemnogrodem o zamkniętych umysłach, każdy, kto się tutaj wypowiedział na temat aborcji, jest mężczyzną, Was nigdy to nie będzie dotyczyło. Więc, k***a, zamknijcie łaskawie japy i przestańcie się wypowiadać na tematy, które Was nie dotyczą.

Dużo już miałaś zabiegów? bo skoro nie, to masz gówno do gadania tak samo jak mężczyźni. Ciekawe jak byś zniosła psychicznie taką operację, myślisz, że to zabieg na raz, dwa trzy, jak pójście do dentysty gdzie chwila i zęba nie ma?

bovski

2013-01-27, 23:52
a tam, się przejmujecie. Z dzieciaka osoby popierającej aborcję i tak raczej nic sensownego nie wyrośnie, więc problem z głowy.

JURIJ_77

2013-01-28, 00:06
jeżeli ciążę chce usunąć kobieta, która padła ofiarą gwałtu - OK - do jakiegoś tam miesiąca, niech będzie. Nie można kazać jej nosić brzemienia gwałtu przez 9 miesięcy tylko po to, by oddać je do "okna życia". Chyba mało ko zdaje sobie sprawę jak się czuje taka osoba - akurat znam podobny przypadek i powiem Wam, że szczerze dziewczynie współczuję.

A aborcja "ot tak sobie"? Ni ch*ja - albo uważaj podczas j***nka, albo ponieś jego konsekwencje. Społeczeństwo mamy na tyle świadome w tym temacie, że nie ma żadnej wymówki - nawet uszczelki już za darmo rozdają, więc i temat "braku kasy" odpada ...

lisu777

2013-01-28, 00:10
co to do k***y nędzy jest -katotalib?
za używanie takich sformułowań należy się but na ryj.co to ma być,jakieś porównanie.ja się k***a pytam-do czego?lewactwo pie**olone!

Mizantrop

2013-01-28, 00:29
I na ch*j się mieszać kobietom w życie? Chcą usunąć to niech usuwają, reszcie świata ch*j do tego. Za kilka lat będą ludziom w garnki zaglądać żeby sprawdzić co jedzą. Ich sumienie i ich decyzja. No ale czego wymagać w kraju w którym ksiądz ma więcej do gadania niż prezydent.

bovski

2013-01-28, 00:37
@up to żyjemy w różnych krajach. Tu gdzie ja mieszkam w modzie jest narzekanie na kościół, bo jakiś facet z wibratorem w ręku krzyczy, że tak trzeba =/

rusofil

2013-01-28, 00:39
k***a, klechy, które zadecydowały o wystawieniu takiego gówna, powinny być solidnie zbutowane, wychłostane i polane solanką. Co za ciemnogród. Nie wiem, jakim zrypem umysłowym być trzeba, by zabraniać wyskrobywania sterty komórek. Płód to nie człowiek. Płód to nie osoba, do k***y. Żal dupę ściska jak się patrzy na to, co dzieje się w tym katolandzie. Niedługo klechy rozkażą kłaść się do łóżka ze związanymi łapami, wiadomo po co. Zresztą, i tak to gówno ma zajebiście dużo do powiedzenia w tym kraju. Ale nieeee, wystawmy szyldy z wyskrobanymi płodami, r*chajmy społeczeństwo jeszcze bardziej. Tak się zastanawiam czy ta j***na ciemnota w Polsce się kiedykolwiek skończy. Szkoda, że głupoty nie można karać.

jabolowy-jazzman

2013-01-28, 00:44
pie***lenie do kisiela, jak mawiał poeta. Jeśli już tak się dziwnie składa, że kobieta NIE MA ku*asa, to za wyjątkiem jakichś wyszczególnionych w ustawie odstępstw, niech sama decyduje o tym, czy chce urodzić dziecko czy nie. To JEJ ciało i paradoksalnie ma ona więcej do powiedzenia niż jakiś pieprzony klecha, który ją potem zbeszta na niedzielnym kazaniu, przy całej wsi.

Niestety, szanowni Sadole, ale mamy żelbetonową mentalność opierającą się na jednym prostym pytaniu: co na to ludzie. Wiele dziewczyn woli się nie przyznawać że to z gwałtu i mimowolnie godzi się urodzić takie dziecko, niż przeprowadzić zabieg, nie niszczyć sobie życia i potem mieć dziecko (tak, tak, to możliwe) z miłością swojego życia.

Jak dla mnie, po orzeczeniu sądu rejonowego i odpowiednim wpisie, wraz z podaniem przyczyny i podpisem sądowego lekarza, niech robią aborcje. Lepiej dla społeczeństwa, mniej kasy na domy dziecka i mniej smutnych dzieciaków tam przebywających oraz matek, które będą musiały każdego dnia patrzeć na chore dziecko (według nowelizacji i w sytuacji zagrożenia życia o aborcji można zapomnieć) lub za każdym razem patrząc na twarz dziecka na nowo przeżywać w myślach moment gwałtu.

Nie warto. Bilans zysków jest mniejszy od strat.

Tutaj taki znany komiks dla wielkich zwolenników, którym zapewne żadna jeszcze nie popuściła szpary:


człowiek_zły

2013-01-28, 01:07
defcon1 napisał/a:

Ja pie**ole tępaki.

Jak Hitler był za obowiązkową edukacją to jej też zakażcie. ch*je manipulatorzy j***ni.



Edukacja powinna być dobrowolna, prywatna i płatna. Nie ma sensu marnować pieniędzy podatników na edukację tumanów oraz "pracę" nauczycieli. Lepiej zostawić pieniądze ludziom. Niech sami zdecydują, na co chcą je wydać

ja...........ax

2013-01-28, 01:20
sidsky napisał/a:

Idę dokonać aborcji paru kur, bo mam ochotę na jajecznicę. Tylko mnie nie spalcie na stosie katotaliby.

jaja kur przeznaczone do spożycia nie są zapłodnione więc technicznie rzecz biorąc jajecznica to kurzy okres :D
zobaczcie sobie od kiedy w Polsce aborcja jest nielegalna a z przerażeniem odkryjecie że urodziliście się w czasach kiedy była ona dostępna na życzenie. mam wrażenie że niektórzy z was sądzą że jak tylko się zliberalizuje to śmieszne prawo które teraz mamy to kobiety nie biedą nic robić tylko się skrobać, tak zamiast na przykład wycieczki do kosmetyczki czy fryzjera

człowiek_zły napisał/a:



Edukacja powinna być dobrowolna, prywatna i płatna. Nie ma sensu marnować pieniędzy podatników na edukację tumanów oraz "pracę" nauczycieli. Lepiej zostawić pieniądze ludziom. Niech sami zdecydują, na co chcą je wydać

a potem skończymy w kraju jak usa gdzie 40% obywateli wierzy że ziemia jest płaska świetny pomysł nie ma co mówić

erhard

2013-01-28, 01:21
Obecne prawo w Polsce dobrze reguluje aborcję. Nie wiem po ch*j drążyć temat...

Plecionkarz

2013-01-28, 01:35
@Darkstep. Może jak znowu tam będziesz przechodził to domaluj temu płodowi ku*asa koło tyłka i dopisz: stop pedofilii wśród księży. Dwie szczytne akcje na raz będą.

artis1990

2013-01-28, 02:06
Wielu z was, jak nie wszyscy za pewne chcieliby żyć w wolnym kraju, gdzie istnieje coś takiego jak wolność słowa i nie grozi to samobójstwem, gdzieś gdzie władza nie dyktuje nam jak żyć, jednakże sami się tak nie zachowujecie. Czemu k***a ktoś ingeruje w prywatne życie drugiego człowieka? Czemu mam komuś zabraniać aborcji? Czemu mam komuś zabraniać r*chać się z przedstawicielem tej samej płci? Co to mnie k***a obchodzi? Przez ostatnie 7 lat żyję w UK i trochę może przesiąknąłem cywilizacją zachodnioeuropejską, ponieważ sram na kościół i Boga, nie mam nic do gejów i lesbijek, jestem rasistą, choć to ostatnie mało lewackie, a przecież muszę być lewakiem skoro jestem ateistą i nie nienawidzę gejów. Otóż jesteście w błędzie. Jestem normalnym człowiekiem, który chce żyć tak jak mu się podoba, nie wyrządzając nikomu krzywdy, a nie tak jak musi, bo jakiś ciemnogród decyduje jak kto ma żyć w imię Boga i jego przyjaciela Noe, który zbudował statek, na który weszło 10 mln zwierząt! No prze sk***iel kozak był jak nic!

bovski

2013-01-28, 02:53
rusofil napisał/a:

k***a, klechy, które zadecydowały o wystawieniu takiego gówna, powinny być solidnie zbutowane, wychłostane i polane solanką. Co za ciemnogród.



Wybacz, ale czy Twój pomysł jak powinno się traktować kogoś, kto zrobił coś niezgodnego z Twoim światopoglądem, również nie trąci ciemnogrodem?