18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja anty-skrobankowa

Darkstep • 2013-01-26, 21:55
Materiał własny. Od kilku dni przed naszym kościołem, stoi kilka plakatów z zdjęciami martwych płodów itp. w celu skłonienia że aborcja to zuooooo. Zrobiłem tylko dwa bo nie chciało mi się więcej a piździawa u nas niezła. I nie - nie chodzę do kościoła, przechodzę obok w drodze na prakty. Nie wrzucam na harda, bo to przecież "akcja w dobrym celu" :roll:




BongMan

2013-01-26, 22:05
j***ni hipokryci. Na przestrzeni wieków, w wyniku działań kościoła, zginęło więcej ludzi niż zabił Hitler i bolszewicy razem wzięci.

Szkodnik

2013-01-26, 22:07
Sami sobie są ewidentnym dowodem na konieczność wprowadzenia aborcji - no k***a, co za piękna ironia losu :samoboj:

Tradyt

2013-01-26, 22:07
BongMan szkoda że Ciebie nie wyskrobali było by jednego pie**olniętego mniej

Nihil

2013-01-26, 22:14
Nie dość że pie**olą głupoty to na takie widoki są narażone dzieci... Normalnie kraj pełen kultury i inteligencji...

ja...........ax

2013-01-26, 22:24
z wikipedią "(...)zmiana przepisów nastąpiła w 1943 roku gdy z jednej strony wprowadzono aborcję na żądanie dla kobiet z tzw. niższych ras (m.in. Polek), z drugiej wprowadzono karę śmierci za usunięcie ciąży w przypadku kobiet niemieckich(...)" 27 lipca 1936 r. przyjęto postanowienie Centralnego Wykonawczego Komitetu i Rady Narodowych Komisarzy ZSRR zakazujące aborcję postanowienie to było w mocy do 1955

MówMiAndrzej

2013-01-26, 22:48
Przecież wiadome było, że Hitler nie pozwoliłby na zabicie małego niemca. Natomiast głód na Ukrainie nie był tylko dla zabijania, ale był dlatego by ZSRR miało czym się najeść. Cała ta akcja to naciąganie faktów i przeciąganie na swoją stronę ciemnogród.

innyczlowiek

2013-01-26, 23:40
" I nie - nie chodzę do kościoła, przechodzę obok w drodze na prakty."
ale jesteś odważny! taki młody a tak głupi.

Sz...........an

2013-01-27, 00:04
Pierdoły jakich niestety dużo. Prawda jest taka, że Hitler nie musiał legalizować aborcji dla polek ponieważ w gettach panował tak skrajny głód, że ludzie nie myśleli jak ludzie, lecz jak zwierzęta. Dochodziło do aktów kanibalizmu, matki zjadały w amoku głodowym własne narodzone dzieci. Krótko mówiąc panowało tam prawo silniejszego.
Co do ZSRR nie będę się wypowiadał bo niewiele wiem na ten temat. Wiem, że z powodu biedy także dochodziło do aktów kanibalizmu.

Tak poza tematem to uważam, że kościół i duchowni nie powinni mieszać się w politykę. Wolę aby pozostali przy odprawianiu mszy, pogrzebu, chrzcin itd. Tego jako wierzący w Boga katolik wymagam tego od kościoła, a nie mieszania się do polityki. Wystarczy, że mamy nasz kochany rząd.

człowiek_zły

2013-01-27, 01:13
Skoro Hitler zakazał aborcji niemieckim kobietom to wiemy jaką mentalność ludzie popierający zakaz aborcji. Są złodziejskimi socjalistami narodowymi. ch*j im w dupę. I innym socjalistom też. Brak aborcji na życzenie jest im potrzebny tylko, żeby za pieniądze podatników (dla dobra dzieci - kto tego nie kupi) prowadzić domy dziecka i na stanowiskach obsadzać swoich znajomych i rodziny. A dzieciom prać mózgi i robić z nich małych socjalistów.

darek4099

2013-01-27, 03:47
Tiaaa. Knurów stał się dzięki temu piękniejszy.

Koniec Świata

2013-01-27, 11:03
W moim mieście takie plakaty wisiały przed kosciołem na starówce, w miejscu gdzie jest kilka pizzeri, restauracji itp. Idziesz sobie coś zjeść z dziewczyną, a tu przed posiłkiem wyflaczone płody na zwiększenie apetytu. Poj***ne katolickie, fundamentalistyczne ułągi.

:facepalm:

adiemus36

2013-01-27, 21:50
Na ukrainie nie robili aborcji dlatego teraz tam głód :>