18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adwokat poproszony o założenie maseczki

szimanochy • 2022-09-22, 13:11
więc założył


vanTerrier

2022-09-23, 19:33
w komentarzach wysyp ekspertów, każdy wyłuszczył swoje racje za pomocą mema. Powrót do pisma obrazkowego po paru tysiącach lat, taki wasz obraz foliarze

outline

2022-09-23, 19:58
Znawca_Cipek napisał/a:

Niebawem zrobię akcję. Stanę przed marketem ubrany w garniak, ciemne okulary, z słuchawką w uchu i walkie-talkie i każdemu w szmacie na pysku będę mówił: Proszę maseczkę na oczy! Sicher ist sicher! Założę się, że co trzeci wciśnie se maske na oczy, , albo przynajmniej spróbuje, lub zacznie się tłumaczyć. Nagram. To będzie hit internetu.



Zesrasz się co najwyżej. Ach ci odważni internetowi, co oni to nie zrobią :D A w realu to nawet za rękę koibty nie potrzyma :D

Zimol2980

2022-09-23, 21:52
Miałem ten straszny wirus wierzac testom 3 razy moja żona 2 dzieciaki 2 razy albo 3 nie pamiętam ,jak dla mnie ciężka grypa ,moi rodzice zaszczepieni teściowie zaszczepieni tylko my czarne owce nie i co teściowa po 2 dawce ledwo przeżyła choć liczyłem że zrobi mi prezent ..... Wszyscy mieli wirusa wszyscy byli chorzy ,jedyny kto umarł to ojca kolega ale on po pijaku spadł ze schodów i w ciężkim stanie pojechał na szpital gdzie chwilę potem umarł w akcie zgonu jak by inaczej straszliwy wirus ...

mit2

2022-09-23, 23:28
Love_is_Love napisał/a:

PS. Czy chwaliłem się już przyjęciem trzech dawek pfizera? i pomimo takiej ilości przeciwciał przechorowywałem COVID całkiem ciężko, choć bez hospitalizacji to było to moje najcięższe przeziębienie w życiu. Więc powodzenia wam szury życzę


No popatrz. Ja się ani razu nie szczepiłem i przechodziłem covida dwa razy: na początki tego cyrku i jak omikronem zaczęli straszyć. Zwykła grypa, nic więcej.

A tak w ogóle, to zacny trolling :-)

pstPL

2022-09-24, 15:20
:D
pie**olnięty w łeb, głupi ch*j. I te komentarze... Hahahaha... Debile.

sadol001

2022-09-24, 15:39
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie wiecie, co się w Niemczech teraz dzieje. Brak obowiązku maseczek w sklepach, a i tak jakieś 30% zakrytoryjnych. I to wcale nie starzy ludzie. Młodzi też.
Niebawem zrobię akcję. Stanę przed marketem ubrany w garniak, ciemne okulary, z słuchawką w uchu i walkie-talkie i każdemu w szmacie na pysku będę mówił: Proszę maseczkę na oczy! Sicher ist sicher! Założę się, że co trzeci wciśnie se maske na oczy, , albo przynajmniej spróbuje, lub zacznie się tłumaczyć. Nagram. To będzie hit internetu.



jak teraz będziecie dupy grzać oponami, to sami będziecie łazić w maskach.

qla125p

2022-10-01, 17:42
Love_is_Love napisał/a:

Już nie chce mi się Wam odpisywać szury. Całe szczęście że Wasi polityczni idole staczają się w niebyt.
PS. Czy chwaliłem się już przyjęciem trzech dawek pfizera? i pomimo takiej ilości przeciwciał przechorowywałem COVID całkiem ciężko, choć bez hospitalizacji to było to moje najcięższe przeziębienie w życiu. Więc powodzenia wam szury życzę



Szkoda zes nie zdechl,jadnego debila mniej by bylo :)

Wiewór

2022-10-01, 17:49
mit2 napisał/a:

No popatrz. Ja się ani razu nie szczepiłem i przechodziłem covida dwa razy: na początki tego cyrku i jak omikronem zaczęli straszyć. Zwykła grypa, nic więcej.
A tak w ogóle, to zacny trolling



To jesteś prawdziwym bohaterem dla foliarzy

:-D

szukalskim

2022-10-13, 12:12
Sprawa jest głębsza. Na końcu słychać glos księdza Michała Woźnickiego - zainteresowani znajdą filmiki z jegomościem. Wychodzi na to ze zj***ny oskarżony znalazł równie zj***nego adwokata