18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Adwokat poproszony o założenie maseczki

szimanochy • 2022-09-22, 13:11
więc założył


bertlas

2022-09-22, 14:53
hahha jaki diota. :D Z resztą nie brakuje tutaj, na sadolu, podobnych mu przygłupów. :D :D :D

SADOI

2022-09-22, 14:55
Jednak przeświadczenie że adwokaci to w świecie prawniczym klauni nie wzięło się znikąd :-P

łopatolog

2022-09-22, 14:56
Co oni chcą? Taki słoń to przynajmniej chroni przed czymkolwiek w odróżnieniu od "kagaców" na ryjach reszty przygłupów.
Ta sytuacja tak bardzo pokazuje, że tu nie chodzi o żadne bezpieczeństwo, a czysty zamordyzm i bezwzględne posłuszeństwo, bo jak nie to posłuszne pieski wyprowadzą "przestępcę". Jak będą kazać żreć gówno bo C***D19 to te zjeby będą żreć z dumą, że "dbają o bezpieczeństwo".
Zezwierzęcenie, ruska mentalność - potrzeba bata nad sobą i bezwzględnego posłuszeństwa okrutnemu panu... dramat.

darek1234

2022-09-22, 14:59
Znawca_Cipek napisał/a:

Jak często zmieniasz maseczkę? Bo chirurg po każdej operacji, a czasem nawet w trakcie. Przez takich debili świat wygląda,jak wygląda. Niestety, większość jest głupia i potrzebuje Pana, który poprowadzi ich za rączkę.



Nie licz na zrozumienie wśród covidowych debili, oni w to święcie wierzą jak i w to, że grupa terrorystów z plastikowymi nożami sparaliżowała cały system obronny w USA w 2001 roku

Budrys2000

2022-09-22, 15:06
Wyłączcie noktowizor, włączcie nagłośnienie


:-P

dżonyłojlker

2022-09-22, 15:20
bertlas napisał/a:

hahha jaki diota. Z resztą nie brakuje tutaj, na sadolu, podobnych mu przygłupów.



Dokładnie, siedzi taki ch*j w szklanym słoiku z jakąś szmatką na ryju i poucza innych co mają robić. To jest k***a dramat, takich to tylko na kompost.

Znawca_Cipek

2022-09-22, 15:38
Budrys2000 napisał/a:

Wyłączcie noktowizor, włączcie nagłośnienie



A w ięc to ch*jostwo, co się pojawia przy filmikach, to nie, że dwa razy kliknąłem, czy coś zaznaczyłem, tylko to ,,funkcja,,??? Jak to wyłączyć?

Love_is_Love

2022-09-22, 15:40
Już nie chce mi się Wam odpisywać szury. Całe szczęście że Wasi polityczni idole staczają się w niebyt.

PS. Czy chwaliłem się już przyjęciem trzech dawek pfizera? :mrgreen: i pomimo takiej ilości przeciwciał przechorowywałem COVID całkiem ciężko, choć bez hospitalizacji to było to moje najcięższe przeziębienie w życiu. Więc powodzenia wam szury życzę :lol:

Znawca_Cipek

2022-09-22, 15:42
Love_is_Love napisał/a:

Już nie chce mi się Wam odpisywać szury. Całe szczęście że Wasi polityczni idole staczają się w niebyt.
PS. Czy chwaliłem się już przyjęciem trzech dawek pfizera? i pomimo takiej ilości przeciwciał przechorowywałem COVID całkiem ciężko, choć bez hospitalizacji to było to moje najcięższe przeziębienie w życiu. Więc powodzenia wam szury życzę



Bierz czwartą, piątą i dziesiątą. Zbieraj naklejki icdrtyfikaty, aż zdechniesz.

Gitrix

2022-09-22, 15:42
Komentujący pod koniec to ks. Michał Woźnicki?

dżonyłojlker

2022-09-22, 15:47
Love_is_Love napisał/a:

Już nie chce mi się Wam odpisywać szury. Całe szczęście że Wasi polityczni idole staczają się w niebyt.
PS. Czy chwaliłem się już przyjęciem trzech dawek pfizera? i pomimo takiej ilości przeciwciał przechorowywałem COVID całkiem ciężko, choć bez hospitalizacji to było to moje najcięższe przeziębienie w życiu. Więc powodzenia wam szury życzę



Podoba mi się ten twój ironiczny trolling. Fajnie przejaskrawiasz lewackie niedoj***nie, tak z wyczuciem, bez przesady :ok:

Łap piwerko, dobra robota.

Juzwa

2022-09-22, 16:06
łopatolog napisał/a:

Co oni chcą? Taki słoń to przynajmniej chroni przed czymkolwiek w odróżnieniu od "kagaców" na ryjach reszty przygłupów.




Chyba nie wiesz jak działa taka maska. ciągniesz powietrze przez pochłaniacz, ale wydychasz bezpośrednio z płucek przez zaworek w masce do otoczenia. Jak jesteś nosicielem czegoś tam, to rozsiewasz pięknie zarazę dookoła.

darek1234

2022-09-22, 16:19
Juzwa napisał/a:

Chyba nie wiesz jak działa taka maska. ciągniesz powietrze przez pochłaniacz, ale wydychasz bezpośrednio z płucek przez zaworek w masce do otoczenia. Jak jesteś nosicielem czegoś tam, to rozsiewasz pięknie zarazę dookoła.



Mało tego, pojawia się jeszcze zatrucie CO2, ale tego w covidowych szkołach nie uczą. Podczas epidemii tzw hiszpanki, lekarze kazali ludziom wychodzić na świeże powietrze i nim oddychać, polsko-pisowska ch*joza nakazała całkiem odwrotnie, by biznes szedł pełną parą

Ca...........ah

2022-09-22, 16:21
Przecież to ten kochaś urojonego księżulka z Wronieckiej , słychać na końcu tego pojeba :D