18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adwokat poproszony o założenie maseczki

szimanochy • 2022-09-22, 13:11
więc założył


Herhard

2022-09-22, 23:05
Love_is_Love napisał/a:

Bardzo dobrze, od maseczki krzywda się nikomu nie stanie, a skoro jest szansa że pomoże - czemu nie...



Ty tak na serio?

Janko

2022-09-23, 01:30
Pojaby covidowe

brocnc

2022-09-23, 01:36
Love_is_Love napisał/a:

Bardzo dobrze, od maseczki krzywda się nikomu nie stanie, a skoro jest szansa że pomoże - czemu nie...



Pomoże na głowę xD słuchaj w firmie używamy pp2 i pp3 niby te lepsze a jednak gówno! Czemu gówno? Pracownik po 1 godzinie szlifowania drewna, ma w środku maski czyli tam gdzie nos szlif drewna, już nie wspomnę o nosie a więc reasumujac wirus jest bardzo maleńki i przez takie maski, szmaty nie przejdzie, a opiłki drewna jakoś się przemieszczają cud

silwerbalk

2022-09-23, 05:06
A teraz wyjaśnienie wiecie po co chirurg nosi tą maseczkę .... By nie kaszleć na otwartą ranę i żeby nie dostać w pysk np. krwią pacjenta tak samo by nie dotykał twarzy (co człowiek robi podświadomie ) :roll:

Krak

2022-09-23, 09:11
Czyżbym słyszał w tle tego zj***nego księdza?

Pizdus

2022-09-23, 09:43
Love_is_Love napisał/a:

Już nie chce mi się Wam odpisywać szury. Całe szczęście że Wasi polityczni idole staczają się w niebyt.
PS. Czy chwaliłem się już przyjęciem trzech dawek pfizera? i pomimo takiej ilości przeciwciał przechorowywałem COVID całkiem ciężko, choć bez hospitalizacji to było to moje najcięższe przeziębienie w życiu. Więc powodzenia wam szury życzę



I tak zdechniesz

Nornil

2022-09-23, 10:21
Ale memiczny tekst wyszedł.

eMCeONe

2022-09-23, 10:36
Kumpel stracił pół rodziny przez to gówno, wszyscy ode mnie z roboty przeszli przez to co najmniej raz... Ale i tak znajdą się debile, którzy będą mówili, że tego nie ma.. k***a skoro nie wierzycie w wirusa, to nie dziwię się, że nie wierzycie jak ludzie mówią, że was rząd w dupę r*cha...

bonzoo

2022-09-23, 11:13
brocnc napisał/a:

Pomoże na głowę xD słuchaj w firmie używamy pp2 i pp3 niby te lepsze a jednak gówno! Czemu gówno? Pracownik po 1 godzinie szlifowania drewna, ma w środku maski czyli tam gdzie nos szlif drewna, już nie wspomnę o nosie a więc reasumujac wirus jest bardzo maleńki i przez takie maski, szmaty nie przejdzie, a opiłki drewna jakoś się przemieszczają cud



O ja pier...
Powiedz tym co noszą te maseczki żeby ich nie nosili bo one nie działają!!! Debile używają do szlifowania maseczki? No co za idioci - przecież to nie działa!

A wirusa tego "bardzo malenkiego" to sam widziales czy polegasz na informacji od innych? A moze go faktycznie nie ma i dlatego maseczki nie działają?
Jak duzy jest taki wirus? Jak lata? Ma skrzydelka? Jest lzejsszy od powietrza? Jakies prady wstepujace powoduja ze unosi sie w powietrzu? Jak dlugo moze sie tak unosic?
Czy może jest w jakiejś otoczce np z wody (sluzu)? Co sie z nim dzieje jak to otoczka wyschnie? Dlaczego maseczka jest taka mokra po kilku minutach uzywania?

Nie twierdze ze maseczki dzialaja w 100% ale znacznie ograniczaja przedostanie sie go do naszego ukladu oddechowego. Nawet jesli to jest tylko 10% to wystarczajaco duzo aby je nosic.

silwerbalk napisał/a:

A teraz wyjaśnienie wiecie po co chirurg nosi tą maseczkę .... By nie kaszleć na otwartą ranę i żeby nie dostać w pysk np. krwią pacjenta tak samo by nie dotykał twarzy (co człowiek robi podświadomie )



To moze wystarczy tylko przylbica? Kaszel nie doleci a lepiej chroni przed strugami krwi strzelającej w pysk. No i twarzy tez nie dotknie. Do tego przyłbice są wielorazowe.
Kurczę weź napisz do szpitali ze marnują siano na maseczki jak przyłbice wystarczają i ogólnie wychodzi taniej.

To teraz wyjaśnienie - w wydychanym powietrzu jest para wodna. Mikroskopijne cząstki wody w, których mogą występować patogeny. Maseczka powoduje zatrzymanie tej pary na maseczce co ogranicza (podkreślam ogranicza a nie eliminuje) rozprzestrzenianie sie tych patogenów (wirusów, bakterii i grzybów) Przyłbica nie zatrzymuje tego.

alapuzon

2022-09-23, 11:17
Love_is_Love napisał/a:

Już nie chce mi się Wam odpisywać szury. Całe szczęście że Wasi polityczni idole staczają się w niebyt.
PS. Czy chwaliłem się już przyjęciem trzech dawek pfizera? i pomimo takiej ilości przeciwciał przechorowywałem COVID całkiem ciężko, choć bez hospitalizacji to było to moje najcięższe przeziębienie w życiu. Więc powodzenia wam szury życzę



Nie chwal się nie chwal. Zmien portal. Najlepiej na ten randkowy dla pedałów. Tam sie odnajdziesz.

bonzoo

2022-09-23, 11:31
Znawca_Cipek napisał/a:

Jak często zmieniasz maseczkę? Bo chirurg po każdej operacji, a czasem nawet w trakcie. Przez takich debili świat wygląda,jak wygląda. Niestety, większość jest głupia i potrzebuje Pana, który poprowadzi ich za rączkę.



Czyli ze co maseczka jednak działa? No bo skoro używa jej chirurg ....
Maseczka śluzy do tego żeby chora osoba nie uwalniała wirusa do otoczenia - a raczej ograniczyła jego uwalnianie.
Jesli ta maseczka jest juz cala mokra i "zuzyta" to ma nawet większa wydajność(kosztem stawianego oporu przy oddychaniu) niż taka sucha (dodatkowy film wodny)
Oczywiście na takiej maseczce jest więcej patogenów ale to już wybór osoby noszącej czy ja zmieni czy nie.

Jako eksperyment weź suszarkę i skieruj powietrze do skarpety. Następnie zamocz taka skarpetę i ponownie "dmuchnij" w nią powietrze. Jaki wynik? Czyżby mokra skarpeta stawiała większy opór wlatującemu powietrzu? Niesamowite! O czym to świadczy? Ze ziemia jest plaska?

Totalny brak wyobraźni, logiki i podstawowej wiedzy. I właśnie przez takich debili nasz świat tak wygląda. Ekh...

darek1234 napisał/a:

Nie licz na zrozumienie wśród covidowych debili, oni w to święcie wierzą jak i w to, że grupa terrorystów z plastikowymi nożami sparaliżowała cały system obronny w USA w 2001 roku



Co za piękna hiperbola. No bo tak, skoro wieże w wirusa to musze wierzyć tez w inne "idiotyzmy".
Czyli jak ktos nie wierzy w wirusa to jest plaskoziemca, wyznawca spisków NWO, masonerii i ogólnie debilem bez szkoły.

damian15snk napisał/a:

A skutki długotrwałego niedotlenienia? Wdychasz to co wydychasz czyli dwutlenek węgla. Kiedyś gazowano pod przymusem w komorach dziś sami się na to godzicie. Tak jestem plaskoziemcem i wierzę w teorie spiskowe a ty załóż szmate i japa



Poziom zrozumienia fizyki jest mniejszy niż u przedszkolaka. Debil do potęgi n-tej. Umysł nieskalany mądrością.
Wiesz ile wydychasz powietrza i jaki jest jego skład? Ile się go zmieści miedzy szmata a ryjem? Czy może jakimś magicznym sposobem uwieziony jest tylko dwutlenek węgla i wdychasz go ponownie ? Jaki musi być stężenie aby doszło do zatrucia? Załóż sobie worek na głowe i sprawdź.
No i stwierdzenie ze jesteś plaskoziemca - no kur.. do takich debili fakty i logiczne argumenty nie docierają.
Wytłumacz mi jak działa zachód słońca na płaskiej ziemi - i nie odsyłaj mnie do durnych filmików na YT. Opisz to własnymi słowami - bo chyba rozumiesz jak to działa skoro w to wierzysz.
I szmaty nie zakładam - szmata sluzy do tego aby chronic innych. Mam w dupie takich jak Ty i nosze maseczki w zaworkiem. Chronię siebie a nie otoczenie - w dupie mam tych co wypierają logikę i fakty.

alapuzon

2022-09-23, 11:55
eMCeONe napisał/a:

Kumpel stracił pół rodziny przez to gówno, wszyscy ode mnie z roboty przeszli przez to co najmniej raz... Ale i tak znajdą się debile, którzy będą mówili, że tego nie ma.. k***a skoro nie wierzycie w wirusa, to nie dziwię się, że nie wierzycie jak ludzie mówią, że was rząd w dupę r*cha...



A co ty grypy nigdy nie miales? Ze w takim ciezkim szoku jestes ze koledzy grype mieli.

bobobson

2022-09-23, 15:42
Słyszę już w tle tego opętanego księdza i wszystko jasne

habiTEK

2022-09-23, 18:43
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie wiecie, co się w Niemczech teraz dzieje. Brak obowiązku maseczek w sklepach, a i tak jakieś 30% zakrytoryjnych.
Niebawem zrobię akcję. Stanę przed marketem ubrany w garniak, ciemne okulary, z słuchawką w uchu i walkie-talkie i każdemu w szmacie na pysku będę mówił: Proszę maseczkę na oczy! Sicher ist sicher! Nagram. To będzie hit internetu.



Nie. Nie będzie
I gówno nagrasz. I tylko tak pie**olisz głupoty żeby pocwaniakować.
Najbardziej to szkoda że nie złapałeś Covida, ale nic straconego.
Zobaczymy pozniej jak nie bedziesz pameitał czy sie juz zesrałeś
czy dopiero masz to zrobić.

katasz13

2022-09-23, 19:17
Dobry adwokat, taki bez togi...