18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adwokat poproszony o założenie maseczki

szimanochy • 2022-09-22, 13:11
więc założył


Sayoko

2022-09-22, 16:25
W US za takie głupie żarty byłaby obarcza sądu i 30 dni w areszcie...a u nas nic...

damian15snk

2022-09-22, 16:53
Love_is_Love napisał/a:

Bardzo dobrze, od maseczki krzywda się nikomu nie stanie, a skoro jest szansa że pomoże - czemu nie...



A skutki długotrwałego niedotlenienia? Wdychasz to co wydychasz czyli dwutlenek węgla. Kiedyś gazowano pod przymusem w komorach dziś sami się na to godzicie. Tak jestem plaskoziemcem i wierzę w teorie spiskowe a ty załóż szmate i japa

skywalker75

2022-09-22, 16:58
damian15snk napisał/a:

A skutki długotrwałego niedotlenienia? Wdychasz to co wydychasz czyli dwutlenek węgla. Kiedyś gazowano pod przymusem w komorach dziś sami się na to godzicie. Tak jestem plaskoziemcem i wierzę w teorie spiskowe a ty załóż szmate i japa



Tacy chirurdzy to cały czas niedotlenieni, codziennie kilka godzin w maseczce... Pewnie myślisz że przewyższasz ich intelektem

:roll:

darek1234 napisał/a:

Mało tego, pojawia się jeszcze zatrucie CO2, ale tego w covidowych szkołach nie uczą. Podczas epidemii tzw hiszpanki, lekarze kazali ludziom wychodzić na świeże powietrze i nim oddychać, polsko-pisowska ch*joza nakazała całkiem odwrotnie, by biznes szedł pełną parą


Aha... to ile było ofiar tej hiszpanki? Przypomnij ?

CrookerS

2022-09-22, 18:04
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie wiecie, co się w Niemczech teraz dzieje. Brak obowiązku maseczek w sklepach, a i tak jakieś 30% zakrytoryjnych. I to wcale nie starzy ludzie. Młodzi też.
Niebawem zrobię akcję. Stanę przed marketem ubrany w garniak, ciemne okulary, z słuchawką w uchu i walkie-talkie i każdemu w szmacie na pysku będę mówił: Proszę maseczkę na oczy! Sicher ist sicher! Założę się, że co trzeci wciśnie se maske na oczy, , albo przynajmniej spróbuje, lub zacznie się tłumaczyć. Nagram. To będzie hit internetu.



Pozdrawiam kolege, rowniez u gebelsow pracuje i potwierdzam. :ok:

I rozumiem, dlaczego te k***y wywolaly II ws. Bo sa bezkregowcami. I latwo nimi sterowac. Tu w dojczlandzie jak ktos podpie**oli kogos to jest zaszczyt a nie frajerstwo. Jakby im scholz kazal sie gownem smarowac to by to robili z przekonania, ze tak trzeba, dla dobra wszystkich i wielkich niemiec. Tfu.

Ogolnie mam ich w ch*ju, szczam na nich tak samo jak na upadlincow. Robie swoje, hajs zarobiony wydaje w pl i mam wyj***ne. :ok:

smc

2022-09-22, 18:45
Protokolantka fajna dupa

Anal_Intruder_69

2022-09-22, 19:12
To k***a sędzia artur lipiński, czy jaki ch*j?

Rasael

2022-09-22, 19:20
Widzę że Don Kichoci od walki z maseczkami nadal utrzymują poziom (żałosny, rzecz jasna). Tak, tak, słyszałem, światowy spisek naukowców, ziemia jest płaska i takie tam. Tylko nie podchodźcie za blisko, bo nie tylko mentalnie zajeżdżacie gównem. :kawa:

dżonyłojlker

2022-09-22, 19:52
Rasael napisał/a:

Widzę że Don Kichoci od walki z maseczkami nadal utrzymują poziom (żałosny, rzecz jasna). Tak, tak, słyszałem, światowy spisek naukowców, ziemia jest płaska i takie tam. Tylko nie podchodźcie za blisko, bo nie tylko mentalnie zajeżdżacie gównem.



Weź szczypawkę, weź szczypawkę ;-)

Kamiknf

2022-09-22, 20:02
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie wiecie, co się w Niemczech teraz dzieje. Brak obowiązku maseczek w sklepach, a i tak jakieś 30% zakrytoryjnych. I to wcale nie starzy ludzie. Młodzi też.
Niebawem zrobię akcję. Stanę przed marketem ubrany w garniak, ciemne okulary, z słuchawką w uchu i walkie-talkie i każdemu w szmacie na pysku będę mówił: Proszę maseczkę na oczy! Sicher ist sicher! Założę się, że co trzeci wciśnie se maske na oczy, , albo przynajmniej spróbuje, lub zacznie się tłumaczyć. Nagram. To będzie hit internetu.




Też to widzę, ale mam bekę jak stoją obok mnie a ja zaczynam kaszleć jakbym miał k***a ostra grozlice, zaraz się robi miejsce w kolejce

:lol:

Mez

2022-09-22, 20:59
Chętnie bym się wyspowiadał u księdza Woźniaka, jest na swój sposób inteligentny ale strasznie zarozumiały, typowy ksiądz do wzbudzania strachu, wstydu i poczucia winy u ameb religijnych. Co do maseczki to zabezpieczenie pierwsza klasa, ciekawe jaką Wożniak założył :sraka:

Nattttsjel

2022-09-22, 21:29
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie wiecie, co się w Niemczech teraz dzieje. Brak obowiązku maseczek w sklepach, a i tak jakieś 30% zakrytoryjnych. I to wcale nie starzy ludzie. Młodzi też.
Niebawem zrobię akcję. Stanę przed marketem ubrany w garniak, ciemne okulary, z słuchawką w uchu i walkie-talkie i każdemu w szmacie na pysku będę mówił: Proszę maseczkę na oczy! Sicher ist sicher! Założę się, że co trzeci wciśnie se maske na oczy, , albo przynajmniej spróbuje, lub zacznie się tłumaczyć. Nagram. To będzie hit internetu.



Czekam z niecierpliwością...

Mzimu

2022-09-22, 22:40
Znawca_Cipek napisał/a:

Jak często zmieniasz maseczkę? Bo chirurg po każdej operacji, a czasem nawet w trakcie. Przez takich debili świat wygląda,jak wygląda. Niestety, większość jest głupia i potrzebuje Pana, który poprowadzi ich za rączkę.



Co za idiotyzm. Szansa to jest, że nie zaszkodzi.

bujaszaka

2022-09-22, 22:51
k***a po 30 latach śmiania się z j***nia policji w końcu rozumiem tych wszystkich dzieciaków. Wolałbym żreć własne gówno niż służyć temu systemowi i wynosić tego chłopa z tej sali sądowej razem z tymi niedożywionymi p*zdami w beretach i za dużych spodniach. Ja pie**olę.

PrawdaJestJedna

2022-09-22, 23:02
Sayoko napisał/a:

W US za takie głupie żarty byłaby obarcza sądu i 30 dni w areszcie...a u nas nic...


Obraza sądu? To ten pseudo sędzia obraża wszelaką racjonalność i majestat prawny tej instytucji, nakazując przestrzegać nieprawnych nakazów, a kiedy ktoś pięknie obnaża tę głupotę, to zasłania się przygłupimi egzekutorami w postaci służb.