18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A mogę teraz ja? Mogę ja?

Flodzia • 2023-12-15, 12:51
Nie pozwolili mu zabrać głosu i się wk***ił :lol:



Jedna osoba zginęła, a 26 zostało rannych, gdy lokalny radny odpalił granat w siedzibie rady wiejskiej w Kereckach w obwodzie zakarpackim na zachodzie Ukrainy. Do zdarzenia doszło w piątek przed południem podczas sesji rady wsi. Według policji zginęła jedna osoba, sprawca zdarzenia, a 11 osób zostało rannych. Media przekazały następnie, że poszkodowanych zostało 26 osób. Sześć z nich jest w stanie ciężkim.

W internecie pojawił się film, na którym widać, że podczas dyskusji stojący przy drzwiach mężczyzna stara się zabrać głos mówiąc: "A mogę teraz ja? Mogę ja?", wyciąga z kieszeni jakiś przedmiot i rzuca go na podłogę. Kolejne dwa takie przedmioty lądują między stołem prezydialnym a miejscami dla innych uczestników posiedzenia. Następnie dochodzi do trzech głośnych eksplozji, widać ogień wybuchów i dym oraz słychać krzyczących ludzi.

Lobo24

2023-12-15, 12:58
Zaczeło0 się. Teraz wszyscy będą naszego Grzegorza papugować. Granatami, gaśnicami. Taki nowy challenge.

Payan

2023-12-15, 13:04
O k***a, dobre to było. :ok:

Cosmo85

2023-12-15, 13:04
Lobo24 napisał/a:

Zaczeło0 się. Teraz wszyscy będą naszego Grzegorza papugować. Granatami, gaśnicami. Taki nowy challenge.



jaki on nasz? Braun to jest polskie nazwisko?

Lo...........cz

2023-12-15, 13:12
Cosmo85 napisał/a:

jaki on nasz? Braun to jest polskie nazwisko?


Braun maszynki do golenia produkuje :D

Kulabambula

2023-12-15, 13:30
Niech zdychają ukraińskie pomioty.

alucard321

2023-12-15, 13:30
Wiejskie imprezy zawsze najlepsze

Banowanyzanic

2023-12-15, 13:46
No i pięknie. Nie interesuje w którym sejmie, rządzie czy obradach coś wybucha.. oby częściej takich 'incydentów' :)

torturant

2023-12-15, 13:48
A czepiają się Brauna!

kaszagogo

2023-12-15, 13:50
to dziwne ze ktokolwiek przezył co to za granaty?

mynameisgod

2023-12-15, 13:58
zajebiste - wszędzie tak trzeba
j***ne pasożyty
dobrze zrobił
wrogowie siedzą zawsze przy korycie, w sejmie
żeby jeszcze Rosjanie u siebie podobnie i Polacy
chyba dużo nie zdaje sprawę że ukraińska władza traktuje swoich obywateli tak samo jak rosyjska, albo i gorzej
a propaganda po tv pokazuje całkiem coś innego


torturant

2023-12-15, 13:59
Cosmo85 napisał/a:

jaki on nasz? Braun to jest polskie nazwisko?



Nie wiem, jak tam się przezywasz, ale polskie nazwisko niekoniecznie świadczy o narodowości. Możesz się przezywać choćby Zamoyski, a twoimi przodkami były np. chamy-rezuny z Podola, albo chendełesy z Żydowic.
Ja mam nazwisko niepolskie, ale moi przodkowie nosząc te nazwisko, mieli polskie szlachectwo, gdy np. Radziwiłłowie byli jeszcze koniokradami.
Kojarzę, że Braun wywodzi się z polskiej rodziny szlacheckiej. Jego babka miała spory majątek ziemski.