18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A mogę teraz ja? Mogę ja?

Flodzia • 2023-12-15, 12:51
Nie pozwolili mu zabrać głosu i się wk***ił :lol:



Jedna osoba zginęła, a 26 zostało rannych, gdy lokalny radny odpalił granat w siedzibie rady wiejskiej w Kereckach w obwodzie zakarpackim na zachodzie Ukrainy. Do zdarzenia doszło w piątek przed południem podczas sesji rady wsi. Według policji zginęła jedna osoba, sprawca zdarzenia, a 11 osób zostało rannych. Media przekazały następnie, że poszkodowanych zostało 26 osób. Sześć z nich jest w stanie ciężkim.

W internecie pojawił się film, na którym widać, że podczas dyskusji stojący przy drzwiach mężczyzna stara się zabrać głos mówiąc: "A mogę teraz ja? Mogę ja?", wyciąga z kieszeni jakiś przedmiot i rzuca go na podłogę. Kolejne dwa takie przedmioty lądują między stołem prezydialnym a miejscami dla innych uczestników posiedzenia. Następnie dochodzi do trzech głośnych eksplozji, widać ogień wybuchów i dym oraz słychać krzyczących ludzi.

majeńka

2023-12-15, 17:01
PentagramOdDiabła napisał/a:

O j***ny.. zamiast ruskich to swoich wypie**olił w powietrze.

Na 99.9% to kacap nie ukrainiec. Przez 300 lat ta swołocz u nich siedziała, to całkiem sporo się jej rozpanoszyło.

Pozostały promil możliwości to świr, ale tych z kolei aż tak dużo nie ma. Zakładam że zjebów tyle samo na Ukrainie jak w Polsce czy Usiech, a jakoś codziennie podobnych zamachów nie ma. Stąd wniosek że to akcja wroga a nie szaleniec.

metyoo

2023-12-15, 17:09
Lobo24 napisał/a:

Zaczeło0 się. Teraz wszyscy będą naszego Grzegorza papugować. Granatami, gaśnicami. Taki nowy challenge.



on się bardzo dobrze wpasowuje w taki k***idołek, można by rzec, że to dla niego naturalne środowisko!

Mzimu

2023-12-15, 17:11
To były granaty hukowe? Coś za słabe na ruskie RG, bo tylko jedna osoba zginęła.

shoe5maker

2023-12-15, 17:46
torturant napisał/a:

Jego babka miała spory majątek ziemski.



Żona Morawieckiego także i jesteś z tego dumny?

dgfdfg

2023-12-15, 18:39
Grzegorz byłby dumny z niego

kaszagogo

2023-12-15, 18:39
tak jak przypuszczałem sa to granaty ogłuszajace i gosc umarł bo trzeci trzyma w rece

gdyby to były normalne granaty to juz po 1 kazdy byłby martwy

TytanowyRosomak

2023-12-15, 19:03
Większą rzeź zrobił by granatami obronnymi z odłamkami te to zaczepne były.

smc

2023-12-15, 20:21
Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie.


DziadMróz

2023-12-15, 21:02
W wikipedi jest napisane, że taki obronny F1 ma promień rażenia 200m. W definicji granatu zaczepnego jest napisane, że ma promień rażenia do 10m. Myślałem, że taki sprzęt robi znacznie większą demolkę.
Jest filmik o tytule: "IDF żołnierz zabija człowieka Hamasu w pokoju, następnie zostaje raniony granatem ręcznym, wstaje i zabija drugiego człowieka Hamasu" Gdzie granat wybucha w zamkniętym pomieszczeniu obok dupy żołnierza, a ten dalej walczy.
Na to wygląda, że definicja znacznie rozmija się z praktyką.

BeardedBastard

2023-12-15, 21:19
Lobo24 napisał/a:

Zaczeło0 się. Teraz wszyscy będą naszego Grzegorza papugować. Granatami, gaśnicami. Taki nowy challenge.



Co ma UPAdliniec z granatami do gaszenia menory w Polskim sejmie?Ogarnij się.

tytanburz

2023-12-15, 21:28
Niech się te k***y ukraińskie same wykończą

citsidaz

2023-12-15, 22:25
Był taki temat chyba w latach 70tych w PRLu że wydali na pokaz granaty ostre a nie ćwiczebne i prowadzący odj***ł podobną akcję - 3 trupy chyba były w tym dzieci.

slupczanin

2023-12-15, 22:38
Z takimi argumentami niema co dyskutować.

PapaBB

2023-12-15, 22:52
Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.