18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A mogę teraz ja? Mogę ja?

Flodzia • 2023-12-15, 12:51
Nie pozwolili mu zabrać głosu i się wk***ił :lol:



Jedna osoba zginęła, a 26 zostało rannych, gdy lokalny radny odpalił granat w siedzibie rady wiejskiej w Kereckach w obwodzie zakarpackim na zachodzie Ukrainy. Do zdarzenia doszło w piątek przed południem podczas sesji rady wsi. Według policji zginęła jedna osoba, sprawca zdarzenia, a 11 osób zostało rannych. Media przekazały następnie, że poszkodowanych zostało 26 osób. Sześć z nich jest w stanie ciężkim.

W internecie pojawił się film, na którym widać, że podczas dyskusji stojący przy drzwiach mężczyzna stara się zabrać głos mówiąc: "A mogę teraz ja? Mogę ja?", wyciąga z kieszeni jakiś przedmiot i rzuca go na podłogę. Kolejne dwa takie przedmioty lądują między stołem prezydialnym a miejscami dla innych uczestników posiedzenia. Następnie dochodzi do trzech głośnych eksplozji, widać ogień wybuchów i dym oraz słychać krzyczących ludzi.

lacrimal

2023-12-15, 14:54
Zarejestruj napisał/a:

Za dużo się filmów dzieciaku naogladaleś jak myślisz że granat zabija wszystkich dookoła i wysadza połowę budynku a ogien wylatuje każdym oknem, zwłaszcza że to był pewnie radziecki rg42.



co ty tak do ludzi od 'dzieciaków' jak byś testował granaty w fabryce ?
trochę pomyślunku wykaż - hejta zrobiłeś a na pytanie nie odpowiedziałeś

Antebot

2023-12-15, 14:57
kaszagogo napisał/a:

to dziwne ze ktokolwiek przezył co to za granaty?





Prawdziwe,.a nie z gier czy kina.

fabex

2023-12-15, 15:04
Można powiedzieć że obrady były burzliwe :mrgreen:

SizzleMyDizzle

2023-12-15, 15:05
pie**olnięcie jak na imprezie elektro u hitlera

Badawczy

2023-12-15, 15:06
Kiedy zaczniemy ich wyzynac j***ne kurestwo banderowskie

Olashenco

2023-12-15, 15:25
Czekam na polską wersję w sejmie

Subhuti

2023-12-15, 15:27
Poczekajcie aż wojna się skończy i tysiące Ukraińców wróci do Polski robić na budowach z ptsd wtedy to będzie hardcorowe jak się napiją

TerazPolska123

2023-12-15, 15:45
ja widzę i słyszę że to jakaś licytacja, może przetarg...

byłem na przetargu w PL 15 lat temu kupić mieszkanie i tak samo obstawione mafią i ciemnymi typami

BumBumJol

2023-12-15, 15:49
Im ta wojna była zbędna, jak oni sami się wypie**alają w kosmos :-D

lukas_21221

2023-12-15, 15:50
S.Cat napisał/a:

Jak to była rada wiejska...Byle gospodyni może się tam znaleźć.Podejmowanie decyzji gdzie postawić drzewko,.a gdzie plotek.Szkoda ludzi, reakcja blond babeczki obok której wylądował pierwszy granat strasznie smutna.Mnie na jej miejscu już by nie było w sali jak tylko chłop zdjął palec z zawleczki.



Tak bo każdy lazi z granatem w kieszeni. Zanim by dotarło do ciebie co wlasnie sie odpie**ala wyj***lby juz przy twoim pustym lbie

kawior2007

2023-12-15, 15:58
Na szczęście Ukraina jest gotowa wejść do unii

S.Cat

2023-12-15, 16:13
lukas_21221 napisał/a:

Tak bo każdy lazi z granatem w kieszeni. Zanim by dotarło do ciebie co wlasnie sie odpie**ala wyj***lby juz przy twoim pustym lbie



Zareagować zdążyła - skuliła się więc granat widziała i rozpoznała przedmiot.Przy lepszym refleksie już by ciągnęła do drzwi, ale to raczej jedyna osoba, która miała taką szansę.Poza tym - zamknij mordę.

sylweksjz

2023-12-15, 16:56
Jebnie czy nie jebnie? Jebło!