18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A mogę teraz ja? Mogę ja?

Flodzia • 2023-12-15, 12:51
Nie pozwolili mu zabrać głosu i się wk***ił :lol:



Jedna osoba zginęła, a 26 zostało rannych, gdy lokalny radny odpalił granat w siedzibie rady wiejskiej w Kereckach w obwodzie zakarpackim na zachodzie Ukrainy. Do zdarzenia doszło w piątek przed południem podczas sesji rady wsi. Według policji zginęła jedna osoba, sprawca zdarzenia, a 11 osób zostało rannych. Media przekazały następnie, że poszkodowanych zostało 26 osób. Sześć z nich jest w stanie ciężkim.

W internecie pojawił się film, na którym widać, że podczas dyskusji stojący przy drzwiach mężczyzna stara się zabrać głos mówiąc: "A mogę teraz ja? Mogę ja?", wyciąga z kieszeni jakiś przedmiot i rzuca go na podłogę. Kolejne dwa takie przedmioty lądują między stołem prezydialnym a miejscami dla innych uczestników posiedzenia. Następnie dochodzi do trzech głośnych eksplozji, widać ogień wybuchów i dym oraz słychać krzyczących ludzi.

V.A.L.A.K

2023-12-15, 14:00
Mózg typa na krześle do samego końca nie chciał przyswoić informacji ;)

sothis

2023-12-15, 14:02
Cosmo85 napisał/a:

jaki on nasz? Braun to jest polskie nazwisko?



A od kiedy nazwisko czyni Polakiem?

Siriuz

2023-12-15, 14:11
No widzicie, EUropejskie standardy. Tylko jak zwykle j***ni Węgrzy blokują przyjęcie tego nowego cudownego członka.
Naprawdę bekę mam z naiwnych, tępych euroentuzjastów, którzy wciąż wierzą w dobre intencje EUrokouchozu.

~Angel

2023-12-15, 14:12
Widok gdy emocje już trochę opadły

- ja tylko wody chciałem :lol:


~Mieszek_Kiler

2023-12-15, 14:14
Ciąg dalszy imprezy


Zarejestruj

2023-12-15, 14:18
kaszagogo napisał/a:

to dziwne ze ktokolwiek przezył co to za granaty?



Za dużo się filmów dzieciaku naogladaleś jak myślisz że granat zabija wszystkich dookoła i wysadza połowę budynku a ogien wylatuje każdym oknem, zwłaszcza że to był pewnie radziecki rg42.

S.Cat

2023-12-15, 14:20
Banowanyzanic napisał/a:

No i pięknie. Nie interesuje w którym sejmie, rządzie czy obradach coś wybucha.. oby częściej takich 'incydentów'



Jak to była rada wiejska...Byle gospodyni może się tam znaleźć.Podejmowanie decyzji gdzie postawić drzewko,.a gdzie plotek.Szkoda ludzi, reakcja blond babeczki obok której wylądował pierwszy granat strasznie smutna.Mnie na jej miejscu już by nie było w sali jak tylko chłop zdjął palec z zawleczki.

tolek01

2023-12-15, 14:21
~Angel napisał/a:

Widok gdy emocje już trochę opadły



jeden usnął j***ny , chyba z nudów

Jarosławkaczyński

2023-12-15, 14:24
PentagramOdDiabła napisał/a:

O j***ny.. zamiast ruskich to swoich wypie**olił w powietrze.



I bardzo dobrze

bambinizm

2023-12-15, 14:26
Pomyśleć, że UE zaraz ich tak ochoczo zechciała przyjąć...

Kormork

2023-12-15, 14:36
Hmm jakiś ultras węgierski czy wręcz przeciwnie z wielkiej ukrainu.

Vindizel

2023-12-15, 14:37
torturant napisał/a:

Jego babka miała spory majątek ziemski.



niestety nie powstrzymało go to od bycia politycznym "aktorzyną" zbijającym popularność na powtarzaniu populistycznych prawicowych frazesów lub jak w przypadku gaśnicy i choinki prowokacyjnych happeningów po których będzie o nim głośno. O nim, bo on to robi dla siebie dla Polski nie robi nic.

ProVVe

2023-12-15, 14:45
Mam nadzieję, że doczekamy się tego u nas w sejmie :-D . Wtedy biore wolne i tydzień celebruje , a co mi tan jakieś palmy też się poszuka. Chociaż całkiem niedawno jakis dowcipnis granatnik odpalił :-D

Subhuti

2023-12-15, 14:50
Ale dzicz, ruskie i ukraince to te same zwierzęta. A Braun to ruski agent jak i cała konfederosja kto tego jeszcze nie ogarnął to nie jest zbyt bystry.