18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 Julki chcą iść do domu

Pralpunkt • 2020-11-18, 20:03
Julki mają problem z dotarciem do domu.
Z czym one nie mają problemów



yippe_ki_yay

2020-11-19, 00:30
@ProVVe
tak tylko nawiasem, lepiej rozbić na akapity żeby się lepiej czytało , ale ogólnie to spoko :D

outsidethebox86

2020-11-19, 00:54
ProVVe napisał/a:


A wy pajace... Co tych policjantów, którzy ochraniają im dupska wyzywacie... Powinni was wpisać do rejestru "nie pomagać w razie kłopotów" służb mundurowych... Bo kiedy zaczynacie płakać drzecie mordę "pomocy policja!!!"



Owszem, w jakimś stopniu przyznaje Ci rację, jednak trzeba sobie zadać pytanie czym zasłużyła policja na takie opinie o sobie.

I także nienawidzę prostactwa i chamstwa. Ale takie zachowania są obecne i w policji i w społeczeństwie. Takie zachowania trzeba tępić wszędzie. Trzeba być człowiekiem do ch*ja.

robsonx79

2020-11-19, 00:54
Noside napisał/a:

Tak samo jestem obywatelem i nie podoba mi się, że ktoś mi pod oknem wykrzykuje wulgaryzmy, a cały ten spęd przeistacza się w dewastowanie prywatnego mienia. Niech policja stoi i pilnuje, żeby Julki nie odpie**alały. Ja pilnując swojego mienia taki wyrozumiały jak tamci policjanci bym nie był.



Jak tak dalej pójdzie, to tego mienia będziesz miał coraz mniej, a na koniec ci upaństwowią. I tyle bedziesz miał z zamiłowania do porządku.


miksuss

2020-11-19, 03:47
bartekmmm napisał/a:

Te "Julki" to mają większe jaja od ciebie, siedź dalej przed ekranem bohaterze.



Tak. Miały jaja, żeby zablokować postronnych niewinnych ludzi przed powrotem do domu z pracy przez kilka godzin. Policja już wtedy gdy blokowali powinna ich rozgonić i zamknąć w areszcie.

Teraz nagle odpie**alają manianę, że nie mogą wrócić, bo kilku policjantów stoi. Za akcje które zrobili to powinni ludzie stać pod ich domami i w akcie protestu nie pozwalać im wejść do domu. Może wtedy te ameby zrozumiałby co robią innym.

Jak można być tak zj***nym umysłowo, żeby losowym ludziom blokować drogę?

intermag

2020-11-19, 05:33
I to ma k***a prawa wyborcze i przypuszczalnie w przyszłości sie rozmnożą

Tetrix

2020-11-19, 06:48
Przescrolowałem pierwszą stronę dalej nie mam ochoty patrzeć na wasze debilne komentarze. Ja je szanuje za to chociażby że wiedzą że chcą dojść do domu. Do zmywarki czy gdzieś tam ale coś im to uniemożliwia i walczą z tym jak mogą. Teraz olśnię co po niektórych ... Tutaj nie chodzi o to, że nie można ich wyminąć ale o przymus ściepienia takiego ścierwa na twej drodze. Jutro jak wstanę i zrobię sobie śniadanie zobaczę ile pajaców ma coś jeszcze do napisania na temat tych dzielnych dziewoi.

intermag napisał/a:

I to ma k***a prawa wyborcze i przypuszczalnie w przyszłości sie rozmnożą



Ty się nie rozmnożysz na pewno więc spokojna Twoja rozczochrana :D

:mrgreen:

kamil954

2020-11-19, 07:02
otumanic i z r*chac

Jackub10000

2020-11-19, 08:20
Vivat demokracja- obejrzałem około 45sec potem wyłączyłem dźwięk, napisałem komentarz, czyli uczcilem ten film minutą ciszy :cry: :cry: :cry:

Exclip

2020-11-19, 08:21
"
emperorzbigniew

Wczoraj 21:45



ZOMO na usługach władzy, która ma w dupie obywateli."

Nie to tylko trzy glupie c**y, i nawet nie zdaja sobie sprawy ze sa na uslugach niemiec.

PękniętySłoik

2020-11-19, 08:32
Rebeliant napisał/a:

Gdybym był ojcem tych kurewek, to bym odsiadywał dożywocie i uciąłbym sobie też jajca, aby nie zrobić takiej krzywdy ludziom żyjącym na Ziemi. Ja pie**ole, te pustaki będą kiedyś matkami, ich dzieci będą do cna popie**olone.



Dzieci takich tępych, przemielonych kurew będą na nas dokonywać wyroków eutanazji.

Exclip

2020-11-19, 08:34
"

Jak tak dalej pójdzie, to tego mienia będziesz miał coraz mniej, a na koniec ci upaństwowią. I tyle bedziesz miał z zamiłowania do porządku."

Ano tam lewactwo chce wlasnie zeby bylo, ale narazie u nas nie maja tak latwo na szczescie.

eMJay8086

2020-11-19, 11:49
Że też ich mamusie nie pomyślały o aborcji...

Noside

2020-11-19, 12:23
robsonx79 napisał/a:

Jak tak dalej pójdzie, to tego mienia będziesz miał coraz mniej, a na koniec ci upaństwowią. I tyle bedziesz miał z zamiłowania do porządku.



No nie, tak to nie działa. To jest zwyczajnie głupia wypowiedź człowieka pełnego strachu. Policja to nie jest żarówka, którą można sobie wyłączyć jak się rzuca kamieniami w ludzi i dewastuje mienie, a potem włączyć, jak ktoś na to reaguje. Ba, policjanci to też są ludzie myślący. Policja zabezpieczająca taki spęd stojąc w formacji to rzecz ciężka do zrozumienia, kiedy w życiu się nie zaznało ani odrobiny dyscypliny.

Albo policja znika i się legalnie napie**alamy na ulicy, albo policja pilnuje, żeby nikt nikomu w szkodę nie wszedł.
Jeżeli policjantów obrażasz i wszczynasz burdy, to nie biegnij do policji po pomoc. Te pseudoprotesty to pokaz ignorancji i próby unikania odpowiedzialności w tłumie. Próba wywyższenia się przez motłoch bez jakiejkolwiek wartości, świadomy jej braku. Ludzie unikający odpowiedzialności nie będą mi mówić, jak mam żyć i za co brać odpowiedzialność (najlepiej to za nich).
Jestem otwarty na propozycje i w pełni przygotowany.

Policeman

2020-11-19, 15:17
To jest wojna! Tej siły nie powstrzymacie, jesteśmy silnymi kobietami, moje ciało moja sprawa, ***** ***, białe kaski robią laski, kobiety górą.

20 minut później:

ojej zimno, ciemno jak mam pójść do domu, co mam zrobić gdzie mam iść, nie stać mnie na ubera, usiądę, mam chorą nogę, panowie pomóżcie.


Tr...........ty

2020-11-19, 15:57
Noside napisał/a:

Policja to nie jest żarówka, którą można sobie wyłączyć jak się rzuca kamieniami w ludzi i dewastuje mienie, a potem włączyć, jak ktoś na to reaguje. Ba, policjanci to też są ludzie myślący. Policja zabezpieczająca taki spęd stojąc w formacji to rzecz ciężka do zrozumienia, kiedy w życiu się nie zaznało ani odrobiny dyscypliny.



Żarówka to nie jest, ale formacja wykonująca ścisłe rozkazy. Protesty kobiet można gazować i pałować, bo idą i krzyczą, ale jak chuligani zwani patriotami i narodowcami rzucają w policję kamieniami i racami to policja zła i ma stać spokojnie. Oczywiście to według polityków jedynej słusznej partii. Jest przyzwolenie, a nawet poparcie dla jednej grupy.
Działania policji były zdecydowane wobec kobiet, ale praktycznie symboliczne wobec nazioli. Dlatego w ostatnim czasie policja coraz częściej jest porównywana do milicji.