18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 Julki chcą iść do domu

Pralpunkt • 2020-11-18, 20:03
Julki mają problem z dotarciem do domu.
Z czym one nie mają problemów



basra

2020-11-18, 21:52
Tfu na to julkowe sp***olenie

mygyry

2020-11-18, 21:54
Oni nie wiedzą po co tam idą to czemu wymagacie, że mają wiedzieć jak wyjść?

Gandalf

2020-11-18, 21:58
Ogólnie baby to ch*je...tfuuu

Cz...........as

2020-11-18, 21:59
Policjanci powinni im odpowiedzieć dokładnie w taki sam sposób jak one skandują z tłumu. Wypie**alać ;-)

Oddział policji stoi i czeka na rozwój wydarzeń, h*j wie czy zaraz nie polecą w nich kamienie, mają pilnować żeby łysi panowie nie rozbili pindom łba, a pindy przypadkiem nie zniszczyły mienia a te co robią?

Chcą k***a przejść księżniczki... i jeszcze mikrofon pod ryjem i uśmieszki :roll:

Pawel0991

2020-11-18, 22:01
TranzystorWyklęty napisał/a:

policja - milicja, jeden ch*j!

Policja-milicja zmiana nazwy burdelu, a k***y pozostały te same.

Rebeliant

2020-11-18, 22:03
Gdybym był ojcem tych kurewek, to bym odsiadywał dożywocie i uciąłbym sobie też jajca, aby nie zrobić takiej krzywdy ludziom żyjącym na Ziemi. Ja pie**ole, te pustaki będą kiedyś matkami, ich dzieci będą do cna popie**olone.

ProVVe

2020-11-18, 22:09
Hahahahah ale dzidy... One wiedzą co mówią i co robiły? Z chorą "śmiertelnie" noga godzinami na proteście i branie na litość policjantów z konkretnym zadaniem, blokada innym możliwości powrotu do domu po pracy i jednoczesne oczekiwanie ułatwienia dotarcia do domu... Nie stać je na prywatny transport z podatków hahahah tępa k***a), zasłaniają się maskami i "dziennikarzynami z onetu, ale to policja się zasłania, prowokują, czekaja na odpowiedź, że maja iść s8... Rzucaja miesem "j***ć psy", "k***y" czy spanie w dupie... KAŻDY, który miał żale do kiboli za taki język, a sam go używa z miejsca powinien dostac w ryja

PS. rozumiem i wspieram ten protest, ale nie trawię prostaków, chamstwa do niewinnych ludzi i głupoty... Szczególnie przez jakies opóźnione dżesiki, którę tylko zniechęcają do protestowania, Sam biłem się z dwoma prostakami w Mcdonaldzie kiedy wyzywali pracowników od kurew

A wy pajace... Co tych policjantów, którzy ochraniają im dupska wyzywacie... Powinni was wpisać do rejestru "nie pomagać w razie kłopotów" służb mundurowych... Bo kiedy zaczynacie płakać drzecie mordę "pomocy policja!!!"

Noside

2020-11-18, 22:15
I jeszcze jakiś zj***ny koń nazwie takie zidiociałe szkapy "damami".

Hollow_Man napisał/a:

wystarczy obejść bokiem, nie ma za co, ale lepiej robić z siebie idiotę.



Z byciem idiotą jest jak z byciem duchem. Nie zdajesz sobie sprawy z sytuacji i sprawiasz ból swoim bliskim.

emperorzbigniew napisał/a:

ZOMO na usługach władzy, która ma w dupie obywateli.



Nie zesraj się Oskarku. Tak samo jestem obywatelem i nie podoba mi się, że ktoś mi pod oknem wykrzykuje wulgaryzmy, a cały ten spęd przeistacza się w dewastowanie prywatnego mienia. Niech policja stoi i pilnuje, żeby Julki nie odpie**alały. Ja pilnując swojego mienia taki wyrozumiały jak tamci policjanci bym nie był.

octave25

2020-11-18, 22:15
Szkoda, że nie oklepali te lewactwo.

panzerwafel

2020-11-18, 22:19
I tak wygląda protest który zmienia władzę - happening i o 21 do domciu bo rano do pracy...

żmij

2020-11-18, 22:26
Pawel0991 napisał/a:

Policja-milicja zmiana nazwy burdelu, a k***y pozostały te same.



Stary, znałem milicjantów, znam policjantów. Milicjanci byli sensowniejsi.

McQurwa napisał/a:

tego nie da się nawet r*chać!


Da się. Bez trudu.
No i całkiem przyjemnie :)

Marcin360360

2020-11-18, 22:33
Marsz kobiet opisany jednym filmem. Bogu dzieki tej lampart nie było bo bym zwymiotował.

Alternatyw

2020-11-18, 22:33
Za taki idiotyzm to należy się kara, a nie wieksze prawa :-/
Kwintesencja beznadzieji tych protestów :-(

żmij

2020-11-18, 22:35
Alternatyw napisał/a:

Za taki idiotyzm to należy się kara, a nie wieksze prawa
Kwintesencja beznadzieji tych protestów



Popierałem protesty Szanownych Pań (pomijając ich chamską formę) do momentu podłączenia pod nie pedalstwa.

Marcin360360

2020-11-18, 22:35
Mam nadzieje ze to wyskrobie wszystko co będzie w ich ciałach kiedykolwiek.