18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 Julki chcą iść do domu

Pralpunkt • 2020-11-18, 20:03
Julki mają problem z dotarciem do domu.
Z czym one nie mają problemów



jontlek

2020-11-18, 22:55
Na ch*j wypełzałaś z tego domu jak masz chora nogę?

bartekmmm

2020-11-18, 22:56
Te "Julki" to mają większe jaja od ciebie, siedź dalej przed ekranem bohaterze.

sothis

2020-11-18, 22:58
żmij napisał/a:

Popierałem protesty Szanownych Pań (pomijając ich chamską formę) do momentu podłączenia pod nie pedalstwa.



A co to ma do rzeczy? Ty popierałeś idee czy kobiety konkretne? Ruch jest o prawo do aborcji w uzasadnionych przypadkach. Co do tego mają homosie?

BTW kierując się ta logika, to jak Twoje zdanie poparłby pedał to powinien Ci system error wyskoczyć

pro_avenger

2020-11-18, 22:58
Nie stać jej ale w kurtce od Tomka za 700 chodzi...

michalo123412

2020-11-18, 23:14
jak ogladam takie filmy to od razu włącza mi sie takie przyjemne myslenie, ze ktos kto je zna lub rozpozna to im wpie**oli, a ja bym takiej wpie**olil, sie rozmazylem:) wolałbym chyba zeby we mnie racami rzucac, niz sluchac tych popie**olych bab (i oczywiscie onet, lub wp)

warderen

2020-11-18, 23:19
zmywarki do naczyń wyrwały się na wolność ,horror .

Strielok1

2020-11-18, 23:19
bartekmmm napisał/a:

Te "Julki" to mają większe jaja od ciebie, siedź dalej przed ekranem bohaterze.



Białorycerzyk... jedyne co mają to nasrane we łbie...

cz...........ek

2020-11-18, 23:21
W sumie to popieram postulaty kobiet, ale ja pie**olę co za k***a żeńskie j***ne dzbany. Wyobraźcie sobie że są kolesie, którzy wchodzą w związki z taką tepą p*zdą i sluchają takiego j***nia na co dzień. Chyba wolałbym do końca życia r*chać łapę w łazience

Córka_Spawacza

2020-11-18, 23:24
Zapakować do auta, zerżnąć w dupe w kilku i odstawić do domu. Ewentualnie gdzieś do lasu, niech szuka drogi. Tak - telefon zabrać...

Cz...........as

2020-11-18, 23:42
sothis napisał/a:

A co to ma do rzeczy? Ty popierałeś idee czy kobiety konkretne? Ruch jest o prawo do aborcji w uzasadnionych przypadkach. Co do tego mają homosie?



Cały ten ruch po kilku dniach zrobił się zlewem lewackich sp***olin i tak na ich stronie mamy:
dostęp do in vitro, do bezpłatnej antykoncepcji ideologię antykościelną, zmiany w edukacji, zmiany w finansowaniu kościoła i przeniesienia tych pieniędzy na walkę z przemocą domową.

Mamy tam też pie**olenie o ściganiu mowy nienawiści jako źródła przemocy jednocześnie krzyczą wypie**alać i j***ć psy??

Alimenty o wysokości średniej krajowej :lol: wolne sądy, wolne wybory i wolne media :lol: :lol: i chcą podejmowania działń przeciwko militaryzacji społeczeństwa

:roll:

Jeden wielki sp***olony cyrk

ProVVe

2020-11-19, 00:15
sothis napisał/a:

A co to ma do rzeczy? Ty popierałeś idee czy kobiety konkretne? Ruch jest o prawo do aborcji w uzasadnionych przypadkach. Co do tego mają homosie?
BTW kierując się ta logika, to jak Twoje zdanie poparłby pedał to powinien Ci system error wyskoczyć



Jak nie rozumiesz o co mu chodzi to wytłumaczę, a jesli nie zrozumiesz to juz tylko deskoterapia. Mianowicie chodzi o to, że te pedalskie k***y wszędzie musza ten swój wstrętny, parszywy, parchaty ryj wepchać... Gdyby tak bardzo zależało im na dobru ogólnym tych biednych kobiet to by nie latali z ch*jami w dupie i nie wymachiwali lgbt flagami, sloganami i się nie lansowali jakie to pedały sa pro aborcyjne. Ponieważ byli by wstanie zamknąć chociaż na tą skromną chwilę ryja dla tych kobiet... Na j***ny ułamek sekundy jakim jest ten czas protestu dla wszechświata odsuneliby swoje atencyjne pie**olenie LGBT+ch*jWIECOJAJESTEM niech ktoś mnie zobaczy jaki jestem inny... Otóż to nie... Te k***y niczym się nie różnią od ludzi potrzebujących pomocy lekarza, mają płaską osobowość, przekonani o swojej jedynej słusznej racji i prawa do wszystkiego bo biora fiuta do dupy... Nie chorych umysłowo ludzi albo sie leczy albo zabija ewentualnie wyklucza ze społeczeństwa. Dlatego podkreślam... Gdyby mieli dobro na pierwszym miejscu innych osób potrafiliby dla nich swoje chorę ideologie marksizmu schować na ten czas do kieszeni. ZAmiast tego lesby, które np nie powinny mieć dzieci (bo przecież k***a kobieta z kobietą nie mają takich praw od natury i same wybierając kobietę są tego świadome) pie**olą o aborcji jakby miało to je dotyczyć i to samo robia pedały czyli całe to lgbt szambo.

PS. A pedały z lgbt nigdy nie będą popierać jego poglądów bo by same musiały przyznać sie do wielu błędów czego nie zrobią

mesjans

2020-11-19, 00:15
Głupia c**a myślała że jak się robi manifestację to można wcisnąć sobie pauzę i iść do domu się wyspać po czym manifestować dalej na drugi dzień bo byłam wczoraj zmęczona.

Gąska

2020-11-19, 00:27
Rebeliant napisał/a:

Gdybym był ojcem tych kurewek, to bym odsiadywał dożywocie i uciąłbym sobie też jajca, aby nie zrobić takiej krzywdy ludziom żyjącym na Ziemi. Ja pie**ole, te pustaki będą kiedyś matkami, ich dzieci będą do cna popie**olone.



Nie będą bo się wyskrobią!

Kartezjusz

2020-11-19, 00:28
będzie tylko gorzej... Patriarchat był od wieków, nie bez powodu.