18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 Julki chcą iść do domu

Pralpunkt • 2020-11-18, 20:03
Julki mają problem z dotarciem do domu.
Z czym one nie mają problemówmazga50

2020-11-19, 16:50
Jacyś tacy nieużyci są. Dwa noclegi Panowie Policjanci mogliby im zorganizować od ręki.

robsonx79

2020-11-19, 16:52
Noside napisał/a:


Jeżeli policjantów obrażasz i wszczynasz burdy, to nie biegnij do policji po pomoc. Te pseudoprotesty to pokaz ignorancji i próby unikania odpowiedzialności w tłumie. Próba wywyższenia się przez motłoch bez jakiejkolwiek wartości, świadomy jej braku. Ludzie unikający odpowiedzialności nie będą mi mówić, jak mam żyć i za co brać odpowiedzialność (najlepiej to za nich).
Jestem otwarty na propozycje i w pełni przygotowany.Widziałem wczoraj na własne oczy, kto wszczyna burdy. Policja wykonuje rozkazy z góry, nie kieruje się prawem jako takim. To nie zachód, gdzie gliniarze mogą odmówić, i odmawiają. Tutaj robisz co każą, dostaniesz dodatek za to, a potem jesteś współ..., więc brniesz dalej.

dydolpawel

2020-11-19, 17:58
Ale chciałbym jej przyjebac. Znalazła by drogę do moich gaci.

Strielok1

2020-11-19, 18:27
robsonx79 napisał/a:

Widziałem wczoraj na własne oczy, kto wszczyna burdy. Policja wykonuje rozkazy z góry, nie kieruje się prawem jako takim. To nie zachód, gdzie gliniarze mogą odmówić, i odmawiają. Tutaj robisz co każą, dostaniesz dodatek za to, a potem jesteś współ..., więc brniesz dalej.Na zachodzie odmawiają powiadasz? Chciałbym żeby sciagneli do Polski francuskich porządkowych którzy pacyfikowali żółte kamizelki na polecenie macrona... taki zachodni wpie**ol może trochę rozjaśniłby wam tych pustych łbach

TranzystorWyklęty

2020-11-20, 19:33
Strielok1 napisał/a:

Chciałbym żeby sciagneli do Polski francuskich porządkowych którzy pacyfikowali żółte kamizelki na polecenie macrona... taki zachodni wpie**ol może trochę rozjaśniłby wam tych pustych łbachPałowali wandali i chuliganów atakujących oddziały policji, czyli takich jak u nas narodowcy. Nikt tam nie pałował, ani nie szarpał ludzi organizujących marsze bez agresji.

Strielok1

2020-11-21, 17:04
TranzystorWyklęty napisał/a:

Pałowali wandali i chuliganów atakujących oddziały policji, czyli takich jak u nas narodowcy. Nikt tam nie pałował, ani nie szarpał ludzi organizujących marsze bez agresji.No tak chyba nie do końca... po drugie jak "uchodźcy" demolowali Paryż to służby jakoś mniej śmiało reagowały niż w stosunku do autochtonów.