18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasadnicza Służba Wojskowa

Feniks19PL • 2013-11-26, 00:02
Pis joł murzyny !
Jak dobrze wiemy nasz jakże cudowny rząd zawiesił zasadniczą służbę wojskową. Jak prawie zawsze zrobił to oczywiście bo kochają swój naród i chcą dla niego jak najlepiej, no przecież wszyscy nasi politycy zrobili to tylko z miłości bo dlaczego by inaczej ?

Oczywiście zawieszenie zetki było popierane przez dużą części Polaków. Cieszyli się że nie będą musieli stracić dużo czasu w wojsku, że nie będą musieli się męczyć, bać i zapie**alać w koszarach a nic tym nie zyskają. Czy aby napewno ? Nie znam osobiści osoby która narzekała na to że byli w wojsku, nie twierdze oczywiście że takich nie ma ale ja chyba miałem takie szczęście że nie spotkałem takiej osoby. Oczywiście trzeba było tyrać i słuchać się wyższych stopniem ale to chyba jedyna rzecz która była mniej przyjemna czynnością w służbie. Za to zawsze człowiek który wyszedł z wojska stawał się mężczyzną, to właśnie w tych koszarach można przeżywało się przygodę życia. Ci którzy omineli służbę robiąc w ch*ja na komisji jak to oni się nie nadają wymyślając że mają downa albo inne ch*jowe kłamstwa "byle by tylko zostawili mnie w cywilu bo sobie tam nie dam rady". (Dla mnie osobiści takie osoby są c**ami i powinni zapie**alać do kuchni bo widocznie tam ich miejsce. Nie zdziwię się że takie pipki w swoich związkach "nie noszą spodni".) Niektórym się udawało inni nie mieli już takiego "szczęścia?".

Ci co wyszli z wojska nie zapomną tego co działo się w koszarach do końca życia, miliony wspomnień a także doświadczeń które kształtowały miłość do ojczyzny a także kształtowały samego szeregowego. Właśnie w wojsku jak pisałem wcześniej z chłopca zamieniali się w mężczyzn którzy byli gotowi stracić życie w obronie swojej ojczyzny i rodziny.

A co teraz? Teraz możemy doświadczyć tego co się dzieje z dzisiejszymi "mężczyznami". Czy dla Ciebie "mężczyźni" powinni wyglądać tak ?







CHYBA k***A NIE !!! :samoboj:

Jak widzą taką p*zdę na ulicy o otwiera mi się nóż w kieszeni, mam nadzieje że wam też. Takie pedalstwo trzeba ukrócić. Dlatego jestem w 100% za tym by wróciła zasadnicza służba wojskowa. Mam nadzieje że wy także.



Mój ból dupy skończony na dziś! :idzwch*j:



[size=6]Ten post ma na celu obraze j***nych pedałów w rurkach!

mare30ks

2013-11-26, 00:16
czy ja wiem czy to cos da, z pedalstwa sie nie wyrasta wiec takie c**y jakos przetrwaja wojo a potem wroca do swoich rurek i ajfonow

brudny

2013-11-26, 00:20
Feniks19PL napisał/a:

Pis joł murzyny !


Na takie przywitanie nie odpowiem



Nie będę się dublował to powiem w skrócie.
W czasach ZSW też były cioty menele i inni degeneraci.
Przywrócenie ZSW z wyżej wymienionego powodu nie rozwiązuje problemu.
Problem można rozwiązać delegalizując takie czy inne zachowania.


Forma tematu jest raczej żenująca.

slig01

2013-11-26, 00:20
Rok wojska nie zrobi z p*zdy komandosa. p*zdy były, są i będą. Teraz ze względu na tolerancję bardziej się obnoszą bo to się stało modne i promowane. Laski też lecą na metroseksualne pająki - ch*j wie czemu. A i o różową koszulkę oraz żółte trampki dzisiaj łatwiej. Ale to może i lepiej. Od razu widać kto jest kto.

CahirAepMawr

2013-11-26, 00:35
Jak widzę takie pedała to zastanawia mnie jedno, a mianowicie gdzie jest ojciec tego gówna i jak on na to pozwala.

Pizkes

2013-11-26, 00:35
Nikt mi nie będzie mówił, co mam robić, k***a. Nie jestem p*zdą, interesuje mnie AT i mam nadzieję, że uda mi się tam dostać, ale nikt nie będzie mnie przymuszał do niczego. Kto daje prawo decydowania Ci o tym, czy powinienem iść do wojska, czy nie? Jak ktoś jest p*zdą, to wojsko rozpie**oli go psychicznie i zamiast pedała będziemy mieli wariata, którego będziesz utrzymywał z własnych podatków.

A ja znam osobę, która narzeka na to, że była w wojsku. Doświadczył fali i nie może tego zapomnieć do dziś. Poradził sobie tylko dlatego, że nie był p*zdą już przed wojskiem, bo inaczej by go tam zaj***li. Był kozakiem, więc sukcesywnie napie**alał każdego, kto się za niego zabierał, a jak wj***ł kilkunastu gościom naraz taboretem tak, że ich krew przyozdobiła posadzkę, to dopiero wtedy dali mu spokój.

I skończ już pierdzielić, proszę.

SSSensationalSadism

2013-11-26, 00:49
Pizkes haha chyba p*zdeks

PEDALY sie solidaryzuja jak widze nie ? ;)

Anal z wami ;)

Ne...........ro

2013-11-26, 00:54
Dużo w tym racji,, choć nie całość. Piwko dam. Na głównej dyskusja się rozwinie.

Nameless

2013-11-26, 01:00
Piwko tylko i wyłącznie za pojazd po ciotach. ZSW nie popieram do końca, ale faktem jest, że nie mogę patrzeć na to jak nam się młodzież pedali.
Sam stary nie jestem i na ZSW się nie załapałem, ale ojciec raczej mnie wychował dobrze i p*zdą nie jestem.

piter07

2013-11-26, 01:15
hah ten w różowym to ma brodę jak półksiężyc

Demoqp

2013-11-26, 01:29
Krata browara i talon na dz**ki Ci sie nalezy!
Jestem tego samego zdania, ale teraz taka moda bo gówniarki maja mokro na sam widok takich lovelaskow...Co prawda sam sie juz nie zalapałem ale tak jestem wychowany, na tych starszych zasadach i to dzieki temu nie poprzewracalo mi sie w dupie. Pozdrawiam Cie kolego!

Ba...........co

2013-11-26, 01:50
Wygodnie wam pie**olić że się nie załapaliście, a chcieliście... Syf nie był zły ale nadal to syf... Niejeden na warcie odj***ł sobie głowę i wcale nie mówię tu o p*zdach... Wojsko nauczyło pić, palić, kombinować ale też wiele pożytecznych rzeczy jak na przykład szacunku do starszych. Nie można teraz patrzeć na te kaleki życiowe, które po zderzeniu z rzeczywistością kończą w kryminałach albo na garnuszku rodziców bo stłódia mu nic nie dały.

lizardhino

2013-11-26, 01:52
co nam po takim zsw jak to będą tylko zmarnowane pieniądze-ani armii,szkolenie chjowe,pieniądze zmarnowane,pedalstwo czy tam te inne teraz popularne rzeczy zostaną.
Jedyne co to może naprawić to głód

Maślak

2013-11-26, 01:57
Ja rozumiem kolego ,że pewne zasady są ważne i takowe można w wojsku nabyć ale człowiek człowiekowi nie równy i niektórzy wolą książki od karabinów i bibliotekę od koszar. Co nie oznacza ,że taka osoba jest od razu zniewieściała czy lubi chłopców.

Pizkes

2013-11-26, 02:01
SSSensationalSadism napisał/a:

Pizkes haha chyba p*zdeks

PEDALY sie solidaryzuja jak widze nie ? ;)

Anal z wami ;)



Jeżeli taki ze mnie pedał, to na kolana, nędzny kutafonie i opie**ol mi pędzel.