18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasadnicza Służba Wojskowa

Feniks19PL • 2013-11-26, 00:02
Pis joł murzyny !
Jak dobrze wiemy nasz jakże cudowny rząd zawiesił zasadniczą służbę wojskową. Jak prawie zawsze zrobił to oczywiście bo kochają swój naród i chcą dla niego jak najlepiej, no przecież wszyscy nasi politycy zrobili to tylko z miłości bo dlaczego by inaczej ?

Oczywiście zawieszenie zetki było popierane przez dużą części Polaków. Cieszyli się że nie będą musieli stracić dużo czasu w wojsku, że nie będą musieli się męczyć, bać i zapie**alać w koszarach a nic tym nie zyskają. Czy aby napewno ? Nie znam osobiści osoby która narzekała na to że byli w wojsku, nie twierdze oczywiście że takich nie ma ale ja chyba miałem takie szczęście że nie spotkałem takiej osoby. Oczywiście trzeba było tyrać i słuchać się wyższych stopniem ale to chyba jedyna rzecz która była mniej przyjemna czynnością w służbie. Za to zawsze człowiek który wyszedł z wojska stawał się mężczyzną, to właśnie w tych koszarach można przeżywało się przygodę życia. Ci którzy omineli służbę robiąc w ch*ja na komisji jak to oni się nie nadają wymyślając że mają downa albo inne ch*jowe kłamstwa "byle by tylko zostawili mnie w cywilu bo sobie tam nie dam rady". (Dla mnie osobiści takie osoby są c**ami i powinni zapie**alać do kuchni bo widocznie tam ich miejsce. Nie zdziwię się że takie pipki w swoich związkach "nie noszą spodni".) Niektórym się udawało inni nie mieli już takiego "szczęścia?".

Ci co wyszli z wojska nie zapomną tego co działo się w koszarach do końca życia, miliony wspomnień a także doświadczeń które kształtowały miłość do ojczyzny a także kształtowały samego szeregowego. Właśnie w wojsku jak pisałem wcześniej z chłopca zamieniali się w mężczyzn którzy byli gotowi stracić życie w obronie swojej ojczyzny i rodziny.

A co teraz? Teraz możemy doświadczyć tego co się dzieje z dzisiejszymi "mężczyznami". Czy dla Ciebie "mężczyźni" powinni wyglądać tak ?







CHYBA k***A NIE !!! :samoboj:

Jak widzą taką p*zdę na ulicy o otwiera mi się nóż w kieszeni, mam nadzieje że wam też. Takie pedalstwo trzeba ukrócić. Dlatego jestem w 100% za tym by wróciła zasadnicza służba wojskowa. Mam nadzieje że wy także.



Mój ból dupy skończony na dziś! :idzwch*j:



[size=6]Ten post ma na celu obraze j***nych pedałów w rurkach!

Marshal

2013-11-26, 22:16
Ja sie akurat nie "zalapalem" na ZSW - ale i tak jestem na studiach wiec troche to inaczej by wygladalo.
ZSW mialo plusy i minusy jak wszystko. Ale ile osob tam poszlo , ktorym to bylo potrzebne jak snieg w lipcu?
A do tego ekonomicznie to sie ani troche nie oplacalo PRL a potem III RP. Za koszt tego typu zabawy mozna doszkolic/wyszkolic tego ktory rzeczywiscie chce z tym wojskiem wiazac swoja przyszlosc.

hogg

2013-11-27, 22:41
A co ma wspólnego wyglądanie jak p*zda z przymusową służbą wojskową? Mnie też wk***ia wygląd takich pajaców, jednak pierwszy, któremu bym zaj***ł pałą to byłbyś ty za pomysł przywrócenia obowiązkowej przynależności do armii, ZSMP, ORMO czy ch*j wie gdzie jeszcze.

Oni są ch*jowi ale niegroźni, ty dla odmiany wyglądasz mi drobnego tyranka, który będąc w gimnazjum zabiera kanapki i słodycze dzieciom z zerówki ogłaszając się ich przywódcą.

seracon

2013-11-28, 00:01
Autor tematu jest po prostu gejem ale woli takich po służbie wojskowej :) )

Jason-X

2013-11-28, 10:19
ha ale ból dupy ... "gimby nie zrozumiejo" :lol: