18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasadnicza Służba Wojskowa

Feniks19PL • 2013-11-26, 00:02
Pis joł murzyny !
Jak dobrze wiemy nasz jakże cudowny rząd zawiesił zasadniczą służbę wojskową. Jak prawie zawsze zrobił to oczywiście bo kochają swój naród i chcą dla niego jak najlepiej, no przecież wszyscy nasi politycy zrobili to tylko z miłości bo dlaczego by inaczej ?

Oczywiście zawieszenie zetki było popierane przez dużą części Polaków. Cieszyli się że nie będą musieli stracić dużo czasu w wojsku, że nie będą musieli się męczyć, bać i zapie**alać w koszarach a nic tym nie zyskają. Czy aby napewno ? Nie znam osobiści osoby która narzekała na to że byli w wojsku, nie twierdze oczywiście że takich nie ma ale ja chyba miałem takie szczęście że nie spotkałem takiej osoby. Oczywiście trzeba było tyrać i słuchać się wyższych stopniem ale to chyba jedyna rzecz która była mniej przyjemna czynnością w służbie. Za to zawsze człowiek który wyszedł z wojska stawał się mężczyzną, to właśnie w tych koszarach można przeżywało się przygodę życia. Ci którzy omineli służbę robiąc w ch*ja na komisji jak to oni się nie nadają wymyślając że mają downa albo inne ch*jowe kłamstwa "byle by tylko zostawili mnie w cywilu bo sobie tam nie dam rady". (Dla mnie osobiści takie osoby są c**ami i powinni zapie**alać do kuchni bo widocznie tam ich miejsce. Nie zdziwię się że takie pipki w swoich związkach "nie noszą spodni".) Niektórym się udawało inni nie mieli już takiego "szczęścia?".

Ci co wyszli z wojska nie zapomną tego co działo się w koszarach do końca życia, miliony wspomnień a także doświadczeń które kształtowały miłość do ojczyzny a także kształtowały samego szeregowego. Właśnie w wojsku jak pisałem wcześniej z chłopca zamieniali się w mężczyzn którzy byli gotowi stracić życie w obronie swojej ojczyzny i rodziny.

A co teraz? Teraz możemy doświadczyć tego co się dzieje z dzisiejszymi "mężczyznami". Czy dla Ciebie "mężczyźni" powinni wyglądać tak ?







CHYBA k***A NIE !!! :samoboj:

Jak widzą taką p*zdę na ulicy o otwiera mi się nóż w kieszeni, mam nadzieje że wam też. Takie pedalstwo trzeba ukrócić. Dlatego jestem w 100% za tym by wróciła zasadnicza służba wojskowa. Mam nadzieje że wy także.



Mój ból dupy skończony na dziś! :idzwch*j:



[size=6]Ten post ma na celu obraze j***nych pedałów w rurkach!

connel

2013-11-26, 12:46
Autorze jesteś idiotą. Ale wiem dlaczego jesteś za przywróceniem obowiązkowej służby. Pewnie ma to związek z tym kawałem, że 90% mężczyzn pierwszy raz miała pod prysznicem, a pozostałe 10% nigdy nie było w wojsku... Nóż ci się otwiera w kieszeni, bo szlag cię trafia, że taki "rurkowiec" nie jest w twojej jednostce (a po co miałby być? patrz "dowcip")? Jeśli dla ciebie ktoś kto wymigał się na komisji jest p*zdą itd. tzn., że jesteś kompletnym kretynem z brakiem doświadczenia życiowego (w dupie byłeś, gówno widziałeś), a wiek, który wpisałeś sobie w profilu to pewnie wiek twojej matki. Dodatkowo powinno ci się odebrać prawo do głosowania w wyborach, bo szkodzisz temu krajowi.

brudny

2013-11-26, 12:46
Feniks19PL napisał/a:



Nie, nie robię, jedynie mały zakład z pewną osobą.


Wygrałeś/?
jak tak to chcę procent

Smutas

2013-11-26, 12:53
W sumie to chciałbym zobaczyć autora tekstu np. w początku lat 80-tych, jakby dostał powołanie np. do Marynarki Wojennej (tam szło się nie na dwa, ale na trzy lata). Zesrałby się w gacie ze strachu, a po wszystkim sam sobie kopa w dupę zasadził za pisanie takich głupot.

GlassEdi

2013-11-26, 13:08
Przepraszam bardzo, ale każdy człowiek powinien mieć prawo wyboru. Każdy jest wolny, bądź powinien być, dlatego też uważam, że obowiązkowa służba w wojsku jest niepotrzebna. Tylko idiota uważa kogoś za p*zde bo ten ktoś nie poszedł do wojska. Jakakolwiek nieuzasadniona agresja jest warta tytułu debilnej. Nie jestem patriotą, nie uznaje stereotypów. Każdy jest inny. Każdy powinien być wolny. Chociaż absolutnej wolności nie ma i nie będzie. Uznaję zasadę że każdy z nas jest wolny i jego wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Nie powinniśmy się mieszać w życie innych ludzi i szkodzić im. Gdyby każdy tego przestrzegał byłoby o wiele lepiej :) Lubię tolerancyjnych i miłych ludzi :)

brudny

2013-11-26, 13:19
GlassEdi napisał/a:

Przepraszam bardzo, ale każdy człowiek powinien mieć prawo wyboru. Każdy jest wolny, bądź powinien być, dlatego też uważam, że obowiązkowa służba w wojsku jest niepotrzebna. Tylko idiota uważa kogoś za p*zde bo ten ktoś nie poszedł do wojska. Jakakolwiek nieuzasadniona agresja jest warta tytułu debilnej. Nie jestem patriotą, nie uznaje stereotypów. Każdy jest inny. Każdy powinien być wolny. Chociaż absolutnej wolności nie ma i nie będzie. Uznaję zasadę że każdy z nas jest wolny i jego wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Nie powinniśmy się mieszać w życie innych ludzi i szkodzić im. Gdyby każdy tego przestrzegał byłoby o wiele lepiej :) Lubię tolerancyjnych i miłych ludzi :)


Zaj***ło lewakiem.

Światłocień

2013-11-26, 13:23
Ehh Wy "prawdziwi mężczyźni", idźcie się napić Wojaka Mocnego, pożuć tytoń, drewno porąbać czy coś, bo żal mi jak tak Was czytam...

Anarchangel

2013-11-26, 13:31
brudny napisał/a:


Zaj***ło lewakiem.


Zaj***ło lemingiem, który się daje łatwo manipulować (vide: Divide et Impera)...

enduser

2013-11-26, 13:35
ZSW mnie ominęło z tytułu "Nauka" potem znieśli, teraz chcę do woja i ciężko się dostać (duża liczba chętnych).

Brzydkii

2013-11-26, 14:29
Ale pie**olenie. Z racji mojego wieku służba wojskowa mnie ominęła, ale mój ojciec był. Najpierw jego kocili, potem on kocił jako kapral. Kiedyś rozmawialiśmy właśnie o tym, przy okazji filmu Sala samobójców. Po moim tekście, że z takich p*zd i pedałów wojsko zrobiłoby mężczyzn spojrzał się na mnie i powiedział: "Synu, kiedyś też tacy ludzie byli. Każde koszary są splamione ich krwią.". Od tego czasu zmieniłem zdanie.

RazDwaTrzy

2013-11-26, 14:34
Typowa logika kretynów bo ktoś jest inaczej ubrany to trzeba go pobić/zabić.

P.S. Mówicie, że w rurkach chodzą tylko pedały, tak? ;)

ZAWISZAWKS12

2013-11-26, 14:39
Chcesz poczuć się jak w wojsku? Wystarczy zapie**alać na budowę, najlepiej kostka brukowa. Będziecie tyrać, dźwigać i się męczyć nie patrząc czy jest 30 w plusie, czy październik i pada. Gwarantuje że poczujesz się jak na poligonie, będziesz też słuchał wyższego stopniem, choćby brygadzisty. Tutaj też da się przeżyć "przygodę życia", o ile nie dostaniesz przepukliny. Dodatkowo nauczysz się miłości do kraju w jakim Ci przyszło żyć i tyrać za 11 zł, takiej miłości że masz ochotę wyk***ić całą Wiejską w kosmos, a truchłami tych siwych sk***ysynów nakarmić świnie.

I wtedy właśnie staniesz się prawdziwym wojownikiem!!

preliator

2013-11-26, 14:47
Wolę chodzić w rurkach, niż mieć wyprany mózg :D

che.guevara

2013-11-26, 14:57
A komu to przeszkadza? Trzeba być jakimś bezmózgiem by czepiać się kogoś za to że chodzi w rurkach czy jaskrawych koszulkach, jego sprawa.
A brak służby wojskowej owszem powoduje patologie, które najlepiej widać 11.XI. Gówniarzeria kiedyś w wojsku dostawała po dupie i wychodziła na ludzi, a teraz z wielu wychodzi brunatne menelstwo.

max666

2013-11-26, 15:03
byli gotowi stracić życie w obronie swojej ojczyzny i rodziny.




nie toleruje hipokryzji

Feniks19PL napisał/a:

Pis joł murzyny !
Jak dobrze wiemy nasz jakże cudowny rząd zawiesił zasadniczą służbę wojskową. Jak prawie zawsze zrobił to oczywiście bo kochają swój naród i chcą dla niego jak najlepiej, no przecież wszyscy nasi politycy zrobili to tylko z miłości bo dlaczego by inaczej ?

Oczywiście zawieszenie zetki było popierane przez dużą części Polaków. Cieszyli się że nie będą musieli stracić dużo czasu w wojsku, że nie będą musieli się męczyć, bać i zapie**alać w koszarach a nic tym nie zyskają. Czy aby napewno ? Nie znam osobiści osoby która narzekała na to że byli w wojsku, nie twierdze oczywiście że takich nie ma ale ja chyba miałem takie szczęście że nie spotkałem takiej osoby. Oczywiście trzeba było tyrać i słuchać się wyższych stopniem ale to chyba jedyna rzecz która była mniej przyjemna czynnością w służbie. Za to zawsze człowiek który wyszedł z wojska stawał się mężczyzną, to właśnie w tych koszarach można przeżywało się przygodę życia. Ci którzy omineli służbę robiąc w ch*ja na komisji jak to oni się nie nadają wymyślając że mają downa albo inne ch*jowe kłamstwa "byle by tylko zostawili mnie w cywilu bo sobie tam nie dam rady". (Dla mnie osobiści takie osoby są c**ami i powinni zapie**alać do kuchni bo widocznie tam ich miejsce. Nie zdziwię się że takie pipki w swoich związkach "nie noszą spodni".) Niektórym się udawało inni nie mieli już takiego "szczęścia?".

Ci co wyszli z wojska nie zapomną tego co działo się w koszarach do końca życia, miliony wspomnień a także doświadczeń które kształtowały miłość do ojczyzny a także kształtowały samego szeregowego. Właśnie w wojsku jak pisałem wcześniej z chłopca zamieniali się w mężczyzn którzy byli gotowi stracić życie w obronie swojej ojczyzny i rodziny.

A co teraz? Teraz możemy doświadczyć tego co się dzieje z dzisiejszymi "mężczyznami". Czy dla Ciebie "mężczyźni" powinni wyglądać tak ?

Obrazek
Obrazek





CHYBA k***A NIE !!! :samoboj:

Jak widzą taką p*zdę na ulicy o otwiera mi się nóż w kieszeni, mam nadzieje że wam też. Takie pedalstwo trzeba ukrócić. Dlatego jestem w 100% za tym by wróciła zasadnicza służba wojskowa. Mam nadzieje że wy także.



Mój ból dupy skończony na dziś! :idzwch*j:



[size=6]Ten post ma na celu obraze j***nych pedałów w rurkach!



wojsko zmienia orientacje ? ahahahaah nie mozna byc hetero bez wojska? co to k***a ma byc

enduser

2013-11-26, 16:12
Cytat:

Chcesz poczuć się jak w wojsku? Wystarczy zapie**alać na budowę, najlepiej kostka brukowa. Będziecie tyrać, dźwigać i się męczyć nie patrząc czy jest 30 w plusie, czy październik i pada. Gwarantuje że poczujesz się jak na poligonie, będziesz też słuchał wyższego stopniem, choćby brygadzisty. Tutaj też da się przeżyć "przygodę życia", o ile nie dostaniesz przepukliny. Dodatkowo nauczysz się miłości do kraju w jakim Ci przyszło żyć i tyrać za 11 zł, takiej miłości że masz ochotę wyk***ić całą Wiejską w kosmos, a truchłami tych siwych sk***ysynów nakarmić świnie.

I wtedy właśnie staniesz się prawdziwym wojownikiem!!



Podsypkę robicie na deszczu? Nic dziwnego że zarabiasz 11 zł. ;)