18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasadnicza Służba Wojskowa

Feniks19PL • 2013-11-26, 00:02
Pis joł murzyny !
Jak dobrze wiemy nasz jakże cudowny rząd zawiesił zasadniczą służbę wojskową. Jak prawie zawsze zrobił to oczywiście bo kochają swój naród i chcą dla niego jak najlepiej, no przecież wszyscy nasi politycy zrobili to tylko z miłości bo dlaczego by inaczej ?

Oczywiście zawieszenie zetki było popierane przez dużą części Polaków. Cieszyli się że nie będą musieli stracić dużo czasu w wojsku, że nie będą musieli się męczyć, bać i zapie**alać w koszarach a nic tym nie zyskają. Czy aby napewno ? Nie znam osobiści osoby która narzekała na to że byli w wojsku, nie twierdze oczywiście że takich nie ma ale ja chyba miałem takie szczęście że nie spotkałem takiej osoby. Oczywiście trzeba było tyrać i słuchać się wyższych stopniem ale to chyba jedyna rzecz która była mniej przyjemna czynnością w służbie. Za to zawsze człowiek który wyszedł z wojska stawał się mężczyzną, to właśnie w tych koszarach można przeżywało się przygodę życia. Ci którzy omineli służbę robiąc w ch*ja na komisji jak to oni się nie nadają wymyślając że mają downa albo inne ch*jowe kłamstwa "byle by tylko zostawili mnie w cywilu bo sobie tam nie dam rady". (Dla mnie osobiści takie osoby są c**ami i powinni zapie**alać do kuchni bo widocznie tam ich miejsce. Nie zdziwię się że takie pipki w swoich związkach "nie noszą spodni".) Niektórym się udawało inni nie mieli już takiego "szczęścia?".

Ci co wyszli z wojska nie zapomną tego co działo się w koszarach do końca życia, miliony wspomnień a także doświadczeń które kształtowały miłość do ojczyzny a także kształtowały samego szeregowego. Właśnie w wojsku jak pisałem wcześniej z chłopca zamieniali się w mężczyzn którzy byli gotowi stracić życie w obronie swojej ojczyzny i rodziny.

A co teraz? Teraz możemy doświadczyć tego co się dzieje z dzisiejszymi "mężczyznami". Czy dla Ciebie "mężczyźni" powinni wyglądać tak ?







CHYBA k***A NIE !!! :samoboj:

Jak widzą taką p*zdę na ulicy o otwiera mi się nóż w kieszeni, mam nadzieje że wam też. Takie pedalstwo trzeba ukrócić. Dlatego jestem w 100% za tym by wróciła zasadnicza służba wojskowa. Mam nadzieje że wy także.



Mój ból dupy skończony na dziś! :idzwch*j:



[size=6]Ten post ma na celu obraze j***nych pedałów w rurkach!

DEADmanPL

2013-11-26, 16:19
uargumentowałeś to jak skończony debil, zobaczył by przełożony w wojsku Ciebie i wyczuł kretyna, miałbyś przej***ne gorzej niż te cioty :)

orzech1991

2013-11-26, 16:45
mój braciak który odbył ZSW a za parę lat poszedł na zawodowego ostatnio mówił mi, że w wojsku jest taki gnój jakiego byście się nie spodziewali. To znaczy pewnie większość z Was obywateli Polski wiele rzeczy już nie zdziwi za bardzo, ale to nie zmienia faktu, że jest źle. Przekręty, ustawianie przetargów na sprzęty, wypie**alanie pieniędzy na niepotrzebne rzeczy, kupowanie drożyzny żeby chapnąć coś dla siebie, słowem - jak wszędzie. Ale nie o tym chciałem napisać. Mówił też, że jest bardzo wielkie prawdopodobieństwo, że za kilka lat, gdzieś 2018 powróci zmodyfikowana służba zasadnicza. Zmodyfikowana, bo do tej co była jest wiele zastrzeżeń.
A żeby dodać coś od siebie do tematu - brat dobrze wspomina pobyt na ZSW. I nie był nigdy jakimś kafarem, raczej niski chłopak bez jakoś mocno zarysowanej muskulatury czy niesamowitej krzepy. Podejrzewam, że jakby znalazło się kilku niewyżytych cwaniaków z przerostem ego i wrodzoną agresją do bliżej nieokreślonego modelu człowieka (czyt. każdy może stać się ofiarą jego debilizmu) to miałby problem. Inną sprawą jest to, że jest zajebistym człowiekiem, z dystansem do życia i roztacza wokół siebie pozytywną atmosferę. Mogę spokojnie z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Ci co go znają to go lubią. Lubi się śmiać, rozśmieszać, zawsze jest z nim beka. Dlatego może nie spotkało go w wojsku nic złego, no i też dlatego że fartownie nie trafili tam jacyś bezmózdzy sadyści.

enduser

2013-11-26, 16:50
Cytat:

uargumentowałeś to jak skończony debil, zobaczył by przełożony w wojsku Ciebie i wyczuł kretyna, miałbyś przej***ne gorzej niż te cioty :)



Wiek 20. Lubię mądrość życiową młodzieży świeżo po zawodówce.

ph...........ks

2013-11-26, 17:39
ZSW to nic innego jak obcowanie z bandą prostaków i degeneratów. Tak większość poborowych to jacyś pomocnicy murarza. Strata roku życia, nabranie nawyków do picia wódy, kombinowania etc. Tyle. Nie pie**ol tutaj to miłości do ojczyzny bo nie ma to nic wspólnego ze służbą przymusową.


Aneta18

2013-11-26, 17:44
Do autora - nosze koszule na ktore musialbys zapie**alac przez iesiac, smigam w rurkach i odsiedzialem 2 lata za napie**olenie grupki kozakow takich samych jak ty zapijaczona szmato. Daj adres przyjade spuscic ci wpie**ol.

SperMan

2013-11-26, 18:19
@up wszyscy broniący rurek
Wam to chyba się popie**oliło. Prawdziwy facet nie jest p*zdą i nie nosi rurek, bo mu się noga zwyczajnie nie mieści do nich. k***a mać nawet nie wiedziałem, że taka ilość p*zdeczek jest na sadolu.
Jeszcze ten Satanek broniący swoich racji w jakiś pedałkowaty sposób. Ja pie**ole do czego ten świat zmierza..

ZAWISZAWKS12

2013-11-26, 18:31
enduser napisał/a:



Podsypkę robicie na deszczu? Nic dziwnego że zarabiasz 11 zł. ;)




Wielki szef każe to trza robić, terminy w dużych firmach gonią. A zresztą podsypka nie cukier, wystarczy dobrze łatą ściągnąć, położyć kostkę i zagęszczarką przejechać :D

arkosek07

2013-11-26, 18:57
Szczerze to byłem pierwszym rocznikiem , który nie musiał odbywać ZSW , i z tego co widzę z moich wieluuuuu znajomych nie ma takich gostków co wrzuciłeś na zdjęciach , więc to raczej błędny traf ;] , co nie zmienia faktu że jakby powróciła to bym chętnie ją odbył ;]

tojatypniepokorny

2013-11-26, 19:06
Feniks19PL napisał/a:

Czy dla Ciebie "mężczyźni" powinni wyglądać tak ?



A co Ty pedał jesteś, że przejmujesz się wyglądem innych chłopców?

plaskio

2013-11-26, 19:56
Feniks19PL napisał/a:

Pis joł murzyny !
Jak dobrze wiemy nasz jakże cudowny rząd zawiesił zasadniczą służbę wojskową. Jak prawie zawsze zrobił to oczywiście bo kochają swój naród i chcą dla niego jak najlepiej, no przecież wszyscy nasi politycy zrobili to tylko z miłości bo dlaczego by inaczej ?

Oczywiście zawieszenie zetki było popierane przez dużą części Polaków. Cieszyli się że nie będą musieli stracić dużo czasu w wojsku, że nie będą musieli się męczyć, bać i zapie**alać w koszarach a nic tym nie zyskają. Czy aby napewno ? Nie znam osobiści osoby która narzekała na to że byli w wojsku, nie twierdze oczywiście że takich nie ma ale ja chyba miałem takie szczęście że nie spotkałem takiej osoby. Oczywiście trzeba było tyrać i słuchać się wyższych stopniem ale to chyba jedyna rzecz która była mniej przyjemna czynnością w służbie. Za to zawsze człowiek który wyszedł z wojska stawał się mężczyzną, to właśnie w tych koszarach można przeżywało się przygodę życia. Ci którzy omineli służbę robiąc w ch*ja na komisji jak to oni się nie nadają wymyślając że mają downa albo inne ch*jowe kłamstwa "byle by tylko zostawili mnie w cywilu bo sobie tam nie dam rady". (Dla mnie osobiści takie osoby są c**ami i powinni zapie**alać do kuchni bo widocznie tam ich miejsce. Nie zdziwię się że takie pipki w swoich związkach "nie noszą spodni".) Niektórym się udawało inni nie mieli już takiego "szczęścia?".

Ci co wyszli z wojska nie zapomną tego co działo się w koszarach do końca życia, miliony wspomnień a także doświadczeń które kształtowały miłość do ojczyzny a także kształtowały samego szeregowego. Właśnie w wojsku jak pisałem wcześniej z chłopca zamieniali się w mężczyzn którzy byli gotowi stracić życie w obronie swojej ojczyzny i rodziny.

A co teraz? Teraz możemy doświadczyć tego co się dzieje z dzisiejszymi "mężczyznami". Czy dla Ciebie "mężczyźni" powinni wyglądać tak ?

Obrazek
Obrazek





CHYBA k***A NIE !!! :samoboj:

Jak widzą taką p*zdę na ulicy o otwiera mi się nóż w kieszeni, mam nadzieje że wam też. Takie pedalstwo trzeba ukrócić. Dlatego jestem w 100% za tym by wróciła zasadnicza służba wojskowa. Mam nadzieje że wy także.



Mój ból dupy skończony na dziś! :idzwch*j:



[size=6]Ten post ma na celu obraze j***nych pedałów w rurkach!



Bardzo bym prosił o to żebyś wstawił swoje foto, bo chce zobaczyć jak wygląda samiec alfa w dzisiejszych czasach.

Yogii26

2013-11-26, 20:47
Czyli autor tematu nie przeszedł "fali" bo wcześniej dał się zr*chać kolegom? Na to wychodzi, bo każdego kogo pytałem o "falę" nie chciał odpowiadać.

dOpieca

2013-11-26, 21:05
teraz to nie przejdzie z takimi ludźmi , kiedyś słabi psychicznie popełniali samobójstwa i było ich sporo. Teraz by padali jak muchy , przydałoby się to ale i tak nie przejdzie

potty

2013-11-26, 21:11
I ten ból dupy dzisiejszej młodzieży, ze już nie ma ZSW. Zapewne większość z nich to fani paintballa itp.

Otóż zniesienie ZSW to jedna z najlepszych rzeczy, która udała się władzy od ostatnich czasów. Dlaczego tak uważam?
Otóż niektórzy ludzie mają marzenia, plany oraz obowiązki.
Niektórzy po osiągnięciu pełnoletności pragną przeżyć coś niesamowitego. Inni pomimo tak młodego wieku planują sobie przyszłość. Chęć nauki oraz doskonalenia własnych umiejętności ma się nijak do ZSW. Czy nie lepiej ten czas poświęcić na naukę(studia(czyt. studia wartościowe a nie jakieś resocjalizacje czy inne gówna) lub naukę stolarki w zakładzie ojca, by za parę lat przejąć po nim zakład i samemu zarabiać dosyć ładne pieniądze(o ile jest się fachowcem)? Niektórzy mają również obowiązki. Coraz częściej młodzi ludzie "wpadli" i ktoś się musi zająć małym.
Zatem zgodnie z teorią głoszoną przez takich bezmózgich ludzi jak np. autor tematu, każdy powinien iść i hasać z pistolecikiem po polu pomiędzy burakami śpiewając piosenki. I nieważne, że młody człowiek musi utrzymać rodzinę, wykształcić się czy co innego. A j***ć jego chorą matkę, która bez lekarstw umrze. Ważne, że poszedł do "wojska". Dlaczego cudzysłów? Zastanów się, czy takie coś można nazwać wojskiem.
Kolejnym aspektem są finanse. Bo lepiej ładować kasę w 100000 nikomu niepotrzebnych ludzi i wyrwać z ich życiorysu najbardziej wartościowy okres życia, niż przeznaczyć tą kwotę na doszkalanie 100 osób, polepszenie sprzętu itp.

Otóż czasy, że wygrywa ta armie, która jest liczniejsza się skończyły drogie dzieci! Czas się obudzić!

PS. Niby dlaczego ja mam się pałać w błocie? Otóż od tego są zawodowi żołnierze, którzy za to dostają wynagrodzenie!


Ból dupy niespełnionych "żołnierzy" z replikami broni za 3...2...1...

rumcajs7893

2013-11-26, 21:13
Kurde zaraz będzie wojna na słit focie na sadisticu i na to kto ma ładniejsze rurki. :D