18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasadnicza Służba Wojskowa

Feniks19PL • 2013-11-26, 00:02
Pis joł murzyny !
Jak dobrze wiemy nasz jakże cudowny rząd zawiesił zasadniczą służbę wojskową. Jak prawie zawsze zrobił to oczywiście bo kochają swój naród i chcą dla niego jak najlepiej, no przecież wszyscy nasi politycy zrobili to tylko z miłości bo dlaczego by inaczej ?

Oczywiście zawieszenie zetki było popierane przez dużą części Polaków. Cieszyli się że nie będą musieli stracić dużo czasu w wojsku, że nie będą musieli się męczyć, bać i zapie**alać w koszarach a nic tym nie zyskają. Czy aby napewno ? Nie znam osobiści osoby która narzekała na to że byli w wojsku, nie twierdze oczywiście że takich nie ma ale ja chyba miałem takie szczęście że nie spotkałem takiej osoby. Oczywiście trzeba było tyrać i słuchać się wyższych stopniem ale to chyba jedyna rzecz która była mniej przyjemna czynnością w służbie. Za to zawsze człowiek który wyszedł z wojska stawał się mężczyzną, to właśnie w tych koszarach można przeżywało się przygodę życia. Ci którzy omineli służbę robiąc w ch*ja na komisji jak to oni się nie nadają wymyślając że mają downa albo inne ch*jowe kłamstwa "byle by tylko zostawili mnie w cywilu bo sobie tam nie dam rady". (Dla mnie osobiści takie osoby są c**ami i powinni zapie**alać do kuchni bo widocznie tam ich miejsce. Nie zdziwię się że takie pipki w swoich związkach "nie noszą spodni".) Niektórym się udawało inni nie mieli już takiego "szczęścia?".

Ci co wyszli z wojska nie zapomną tego co działo się w koszarach do końca życia, miliony wspomnień a także doświadczeń które kształtowały miłość do ojczyzny a także kształtowały samego szeregowego. Właśnie w wojsku jak pisałem wcześniej z chłopca zamieniali się w mężczyzn którzy byli gotowi stracić życie w obronie swojej ojczyzny i rodziny.

A co teraz? Teraz możemy doświadczyć tego co się dzieje z dzisiejszymi "mężczyznami". Czy dla Ciebie "mężczyźni" powinni wyglądać tak ?







CHYBA k***A NIE !!! :samoboj:

Jak widzą taką p*zdę na ulicy o otwiera mi się nóż w kieszeni, mam nadzieje że wam też. Takie pedalstwo trzeba ukrócić. Dlatego jestem w 100% za tym by wróciła zasadnicza służba wojskowa. Mam nadzieje że wy także.



Mój ból dupy skończony na dziś! :idzwch*j:



[size=6]Ten post ma na celu obraze j***nych pedałów w rurkach!

zombiak85

2013-11-26, 02:24
Znalazł się prawdziwy Rambo. Dla mnie służba wojskowa to była strata mojego cennego czasu i dlatego tak kombinowałem żeby tam nie iść. Nie lubię jak ktoś mówi mi co mam robić a tym bardziej jakiś gnojek starszy stopniem który poszedł do wojska bo go w szkole wszyscy bili i teraz chce odreagować.

ran.dom.setup

2013-11-26, 03:55
wszystkich pedałow do wojska!!!

leBigMac

2013-11-26, 08:03
Czemu nikt nie narzeka na wojsko? Bo służba podstawowa to była kpina. Taktyki i walki tyle co na szkolnym podwórku z kijami. Mam paru kolegów co byli zapaleńcami wojska, militariów, chcieli iść do wojska. Zeby iść na zawodowego musieli odbyć służbę podstawową, na którą sami się zgłosili. Pytani czy ostro ich tępią kwitowali śmiechem i komentarzem "Eeeee następnym razem wezme stamtąd kamerę to Ci pokażę jakie jaja robimy". W chwili obecnej jeden dalej mieszka obok mnie i nie pracuje w MON'ie, a drugi robi karierę w UK (nie wojskową gwoli ścisłości).

Obowiązkowa służba podstawowa to było wywalanie kasy w błoto - przygotowanie marne, a utrzymanie żołnierza drogie, lepiej za 100 poborowych wyszkolić 1 komandosa. Lepsze szkolenia byłyby z połączenia fanów ASG ze wsparciem mentora w postaci byłego żołnierza jednostki specjalnej. Bo fan ASG biega po lecie umundurowany w 35*C i ma z tego frajdę.

A spedalenia w społeczeństwie nie tłumaczcie wojskiem. Ciotucha jakby trafila do woja, w 9 miesięcy nie przerodziłaby się przypakowaną charakterną maszyne do zabijania. To dalej byłaby ciota, ale 9 miesiecy krócej pracująca w sklepie z ciuchami.

marmar

2013-11-26, 08:23
Uważam, że bardziej powinno się tępić tych, którzy idą na studia tylko po to, żeby nie iść do roboty. W cholerę jest takich, co nie mają za grosz ani inteligencji, ani wiedzy, ani chęci do kierunku, który wybrali. Potem mamy bandę "humanistów", którzy generują wysokie wskaźniki bezrobocia.

Byłbym ewentualnie za tym, żeby do ZSW brać nierobów. Innymi słowy - uczysz się albo masz pracę (nawet na umowę o dzieło/zlecenie), masz spokój. Do tego zmniejszyć ilość miejsc na uczelniach - analogicznie do wskaźniku bezrobocia u osób po danych kierunkach.
Niestety to nie załatwia sprawy patologii w wojsku.
Może ktoś powie, ze o robotę trudno. A i owszem, trudno, ale dostać robotę to nie jest niemożliwe. Jak ktoś jest leniwą ciotą, to mu nic nie pomoże.

Jason-X

2013-11-26, 08:47
W woju zdjęli by z niego te pedalskie rurki dostałby wpie**ol od dziadków i w moment by z niego chłopa zrobili ... jestem jak najbardziej za przywróceniem ZSW.

WKT KRAKÓW :D - kto był to wie co to jest ...

Smutas

2013-11-26, 09:22
Miłość do ojczyzny ukształtowana w koszarach? Ty jebnięty chyba jesteś. Przymusowa służba wojskowa to tylko nowoczesny przejaw niewolnictwa, okraszony patriotycznym pie**oleniem. I nie ma to nic współnego z miłością do swojego kraju.
Takie przymusowe wojsko to tylko odmóżdża. Pokaż mi chociaż jednego, który po takiej służbie ma pojęcie o tym jak być żołnierzem. Bo jedyne co pamięta, to to, jak się upijał na przepustkach i r*chał menelki co za tanie wina dawały pod koszarami.

An...........or

2013-11-26, 10:17
Smutas napisał/a:

Miłość do ojczyzny ukształtowana w koszarach? Ty jebnięty chyba jesteś. Przymusowa służba wojskowa to tylko nowoczesny przejaw niewolnictwa, okraszony patriotycznym pie**oleniem. I nie ma to nic współnego z miłością do swojego kraju.
Takie przymusowe wojsko to tylko odmóżdża. Pokaż mi chociaż jednego, który po takiej służbie ma pojęcie o tym jak być żołnierzem. Bo jedyne co pamięta, to to, jak się upijał na przepustkach i r*chał menelki co za tanie wina dawały pod koszarami.


Dokładnie.
A czytając wypowiedzi pod tematem nieźle się uśmiałem.
Wojsko robi z kogoś faceta? Śmieszni jesteście, pedały były i będą w wojsku.
Jak ktoś nie jest patriotą to po roku wojska nim nie zostanie.
Zresztą co wy sobie myślicie,że po kilku miesiącach wojska jesteście rambo? Niewyżyty chłopiec z wioski którego kocili przez 3 miechy a następnie on innych to nie żołnierz.
Zresztą chciałbym zobaczyć te twoje turbo umiejętności autorze, bo chociaż sam nigdy w wojsku nie byłem to raczej nie miałbym problemu z ostukaniem ci pyska, jeśli reprezentujesz fizycznie tyle co przeciętny poborowy z dawnych, mitycznych czasów.

redevil

2013-11-26, 10:20
Na pewno masz dużo racji. Zastanawiam się tylko czy wole ich czy naćpanych dresiarzy z obłędem na ryjach. Wszystko kwestią umiaru.

jfe

2013-11-26, 10:20
to jest ch*j, mam takiego ziomka co wygląda jak ten koleś z drugiego zdjęcia - hipster w ch*j, powinni go powiesić za jaja, dodatkowo koleś ma rudą brodę.... Ale mniejsza - gość ma astygmatyzm (wada wzroku) z tak ch*jowymi oczyma, że jak ściąga okulary to widzi tyle co Stevie Wonder - SERIO, ale do rzeczy. Jego ojciec jest może nie super wysoko postawionym wojskowym, ale w dowództwie. Synalek k***a na studiach o jakimś języku jakich pełno ostatnio (amerykanistyka,germanistyka, iberystyka i inne ch*jstwa). I chwali się otwarcie, że po studiach będzie w jednostce specjalnej BO TAM JEST HAJS. Jestem młody, gówno widziałem i w dupie byłem ale jak widzę kolesia, któremu ojciec załatwia pracę JAKO SNAJPER W JEDNOSTCE SPECJALNEJ (ŚLEPEMU KOLESIOWI), tylko dlatego bo "TAM JEST HAJS" to się nóż w kieszeni otwiera.............. Taki ból dupy, musiałem się wyżyć.

DeepInLove

2013-11-26, 10:24
Dać policji pozwolenie na strzelanie do chlopczykoww rurkach.
Dac policji pozwolenie na strzelanie do homosiów.
Proste? Proste.

A jak ktos ma jakis problem z tym to proponuje kupic pistolet i sie zastrzelic, poniewaz szybciej dotrze do mnie to, ze zdechles niz Twoje argumenty.

KuroNoTenshi92

2013-11-26, 10:27
Nie pamiętam, który generał to zaproponował, ale był on już na szczeblu doradztwa prezydentowi.

Nie mniej jednak do rzeczy. Owy generał zaproponował aby armia była częściowo zawodowa i częściowo poborowa. Najciekawsze jest w tym wszystkim to, że pobór jest nieobowiązkowy a do wojska idą Ci co chcą i mogą. Zaletami tego rozwiązania jest rozwiązanie problemu rezerw oraz pewnie wielu młodych mających ch*jowy start w życiu chętnie poszło by do wojska.
Oczywiście chodzi mi o chu*owy materialny start w życiu bo nie każdym rodzice pomagają. Taki młody człowiek mógłby już od czegoś zacząć.


Jednak jest minus. Mianowicie to nie rozwiąże problemu p*zdusiów w rurkach.


@Edit Jest to mój 100 post :wodka:

Kuriki

2013-11-26, 10:29
Smutas napisał/a:

Ty jebnięty chyba jesteś. Przymusowa służba wojskowa to tylko nowoczesny przejaw niewolnictwa, okraszony patriotycznym pie**oleniem.


Święte słowa.
Feniks19PL,
Mam awersję do ludzi, którzy mówią jak ma wyglądać prawdziwy mężczyzna, oraz, że wojsko robi takiego prawdziwego mężczyznę, dlatego napiszę krótko.

Skoro jesteś tak zajebiście przewrażliwiony to się zaszyj w tym wojskowym świecie twoich ukochanych "prawdziwych mężczyzn", idź na front napie**alać do ciapatych czy kto tam akurat będzie na topie i nawet nosa nie wyściubiaj poza pole bitwy bo jak będziesz dalej z takim nastawieniem chodził po mieście czy internecie to ci żyłka pęknie i się w drugiego Breivika zamienisz. Zadbaj o swoje zdrowie- idź na front 8-)

Black Pitt

2013-11-26, 10:32
A ty byłeś w syfie?
Feniks19PL napisał/a:

Dla mnie osobiści takie osoby są c**ami i powinni zapie**alać do kuchni bo widocznie tam ich miejsce.



Co z kucharzami?
Chciałbym żebyś takiemu powiedział w twarz, p*zdowaty napinaczu.

Feniks19PL napisał/a:

Ci co wyszli z wojska nie zapomną tego co działo się w koszarach do końca życia, miliony wspomnień a także doświadczeń które kształtowały miłość do ojczyzny a także kształtowały samego szeregowego.




Pamiętam, pamiętam naj***nego oficera wychowawczego, który obrzygał centralę telefoniczną, który ukarał mnie anclem za picie w kantynie PO SŁUŻBIE bo nie miał kto odwieźć naj***nego wieprza do domu.
Pamiętam dowódcę kompanii, którego musiałem odwozić naj***nego a później popie**alać z kapcia do koszar, wielokrotnie na służbie!!!
Pamiętam dowódcę plutonu, który kazał mi dokręcać kilometry w wozach, z których spuścił paliwo.
Fala była przy tym niemal wybawieniem, trepy pękały przy rezerwistach.

Jak w domu nie szanujesz ojca czy matki to żadna instytucja cię nie ukształtuje.
Jedyna moja korzyść ze ZMARNOWANYCH 18 m-cy to prawo jazdy "C"

Wiosna '93

Satanek

2013-11-26, 10:32
Ja pie**ole nie wiem skąd się tacy debile biorą. Specjalnie założyłem konto dla tego komentarza bo już wk*** nieziemski mnie łapie. Co z tego że nosze rurki? Podobają mi się i ch*j Ci do tego. 4 lata trenowałem krav magę i uwielbiam jak sie trafi taki naj***ny pseudo kozaczek któremu sie otwiera nóż w kieszeni a potem zbiera sie 2 godziny z asfaltu. Rozumiem że dupa boli że por*cham więcej niż ty tylko skonczcie k***a płakać bo to żałosne jest

ChomikAdrian

2013-11-26, 10:32
Tym razem mamy do czynienia ze starym i głupim.
Już k***a mniej mi przeszkadzają pedały w rurkach niż idioci z gównem we łbie zamiast mózgu.