18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasadnicza Służba Wojskowa

Feniks19PL • 2013-11-26, 00:02
Pis joł murzyny !
Jak dobrze wiemy nasz jakże cudowny rząd zawiesił zasadniczą służbę wojskową. Jak prawie zawsze zrobił to oczywiście bo kochają swój naród i chcą dla niego jak najlepiej, no przecież wszyscy nasi politycy zrobili to tylko z miłości bo dlaczego by inaczej ?

Oczywiście zawieszenie zetki było popierane przez dużą części Polaków. Cieszyli się że nie będą musieli stracić dużo czasu w wojsku, że nie będą musieli się męczyć, bać i zapie**alać w koszarach a nic tym nie zyskają. Czy aby napewno ? Nie znam osobiści osoby która narzekała na to że byli w wojsku, nie twierdze oczywiście że takich nie ma ale ja chyba miałem takie szczęście że nie spotkałem takiej osoby. Oczywiście trzeba było tyrać i słuchać się wyższych stopniem ale to chyba jedyna rzecz która była mniej przyjemna czynnością w służbie. Za to zawsze człowiek który wyszedł z wojska stawał się mężczyzną, to właśnie w tych koszarach można przeżywało się przygodę życia. Ci którzy omineli służbę robiąc w ch*ja na komisji jak to oni się nie nadają wymyślając że mają downa albo inne ch*jowe kłamstwa "byle by tylko zostawili mnie w cywilu bo sobie tam nie dam rady". (Dla mnie osobiści takie osoby są c**ami i powinni zapie**alać do kuchni bo widocznie tam ich miejsce. Nie zdziwię się że takie pipki w swoich związkach "nie noszą spodni".) Niektórym się udawało inni nie mieli już takiego "szczęścia?".

Ci co wyszli z wojska nie zapomną tego co działo się w koszarach do końca życia, miliony wspomnień a także doświadczeń które kształtowały miłość do ojczyzny a także kształtowały samego szeregowego. Właśnie w wojsku jak pisałem wcześniej z chłopca zamieniali się w mężczyzn którzy byli gotowi stracić życie w obronie swojej ojczyzny i rodziny.

A co teraz? Teraz możemy doświadczyć tego co się dzieje z dzisiejszymi "mężczyznami". Czy dla Ciebie "mężczyźni" powinni wyglądać tak ?







CHYBA k***A NIE !!! :samoboj:

Jak widzą taką p*zdę na ulicy o otwiera mi się nóż w kieszeni, mam nadzieje że wam też. Takie pedalstwo trzeba ukrócić. Dlatego jestem w 100% za tym by wróciła zasadnicza służba wojskowa. Mam nadzieje że wy także.



Mój ból dupy skończony na dziś! :idzwch*j:



[size=6]Ten post ma na celu obraze j***nych pedałów w rurkach!

CatBurger

2013-11-26, 12:01
Mój kraj taki piękny... rurki = pedał, zajebiście, proponuję zamknąć teraz wszystkie sklepy odzieżowe bo tam znajdują się rurki zamieniające chłopców w pedałów !!! :)


nerowing

2013-11-26, 12:08
Autor tematu widać, że prosty chłopak. Miałka argumentacja. Co ma styl ubierania do oceny całego człowieka?. To jest po prostu idiotyczne:D Po prostu trzeba być głupim, żeby tak myśleć

Bundy

2013-11-26, 12:10
Cenie nasze wojsko, ale k***a gdy słyszę, że jak ktoś nie idzie do woja to k***a p*zda smiec cwe* i boi się życia to k***a pozdro. Podejrzewam, że życie żołnierza jest łatwiejsze niż przeciętnego ojca rodziny, który musi zapie**alać by dzieci miały co jesć. Sam chciałem iść do wojska i kto wie może po studiach jeszcze tam trafie, no ale k***a jeśli ktoś traktuje siebie traktuje jako kogoś kto daje najwięcej a reszta to p*zdy (obojętnie czy to k***a szef firmy, żołnierz czy polityk) to jest k***a kpina i ch*j takim ludziom w dupę.

Jestem za nieprzywróceniem zasadniczej służby bo w woju mają służyć, którzy tego chcą. Gdy kogoś chce się do czegoś zmusić w końcu będą tego konsekwencje.

jeloo

2013-11-26, 12:12
Nie chcę nić mówić, ale rurki powodują impotencję. Także facet któremu zależy na kobietach nie powinien tego nosić. Inna sprawa, że nie wygląda w tym dobrze tylko jak obciągnięty prezerwatywą ku*as. Facet to ma być k***a FACET. A nie jakieś k***a metroseksualne gówno. Tak samo jak od kobiety wymagamy kobiecości, tak może w końcu zamiast pedalstwa wymagajmy od faceta męskości. Facet ma bronić domu, kobiety, swoich dzieci i swojej ojczyzny.
A teraz jak taka p*zda którą pokona jamnik ma bronić czegokolwiek? Ja jak nawet dostanę wpie**ol, to wiem, że przeciwnikowi też się solidnie oberwie. A taki cwe* jak nie włoży do torebki cegły, to nic nie zrobi.
Zresztą wyobraźcie sobie takiego rurkowicza któremu oficer każe wpie**olić się pod ostrzał, i wyciągnąć spod ognia dajmy na to rannego kolege? Bo ja jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić..

Trzyszcz

2013-11-26, 12:13
Ci co mają ból, że rurkowcy nie idą do wojska maja jakiś kompleks czy inny problem?
Wiadomo, że to żałosne itd. ale co wam to robi, że ktoś jest idiotą? Równie dobrze można by toczyć pianę nienawiści przeciwko każdemu innemu rodzajowi głupoty. Mnie to zwisa co robią różne odchyły, nie wiem po co się tym podniecać... Jakby nie było mody na rurki to odsetek mądrych inaczej byłby taki sam, tylko inaczej by to wyglądało.

kangoorek

2013-11-26, 12:15
łap piwo. Podpisuje się pod tym nogami i ręcami:D

MrBlackHat

2013-11-26, 12:20
Pomijając słuszność ZSW. To jest raczej analogiczna sytuacja Starszy Człowiek= Za komuny było lepiej, Facet w wieku 30-50=W wojsku było dobrze, a wszystko dla tego że w tych czasach byli po prostu młodzi ;p. Skoro było tak dobrze to skąd chociażby słynne z samowolki "Lepiej kotem być cyrkowym niż być w wojsku plutonowym"? I dlaczego każdy chciał jak najszybciej do cywila? A facetem to się stawał (lub nie) dopiero po wyjściu z wojska, gdzie trzeba było znaleźć prace, założyć rodzinę itd.

kitowiec112

2013-11-26, 12:21
p*zdy po wojsku nadal były p*zdami. Te kilka miesiecy opie**alania się i ganiania po polu z saperką nikogo nie zmieniały. To nie był pułk komandosów, legia cudzoziemska czy walka w okopach z germańskim najeźdźcą...
A już najlepsze jest to wpie**alanie łba do czyjejś szafy. Co mnie obchodzi co nosza na sobie inni kolesie. Chyba ktos ma ból dupy że go świnia zostawiła dla kolesia w różowym podkoszulku. Mnie cieszy widok takiego metroseksualisty. Im więcej takich dziwaków, tym więcej normalnych kobiet dla mnie.

Feniks19PL

2013-11-26, 12:21
Zaraz się tu zeszczam ze śmiechu, za tydzień napiszę o co chodziło z założeniem tego tematu :)



Już możecie skończyć ze spinaniem dupy i jechaniu po sobie nawzajem.

Godziu

2013-11-26, 12:23
Teraz sie baran broni jeszcze jakimis trollface'ami, bosh...
W sumie czego sie spodziewac po delikwencie o nicku Feniks19PL, japierdl, heheszki.

Feniks19PL

2013-11-26, 12:29
Cytat:

Teraz sie baran broni jeszcze jakimis trollface'ami, bosh...
W sumie czego sie spodziewac po delikwencie o nicku Feniks19PL, japierdl, heheszki.





Oczywiście że się bronię trollfacem bo przecież on tyle zmienia, ohh mój Ty bożku który potrafi wyciągnąć wnioski tylko i wyłącznie po nicku :P

Dzięki wszystkim za pozytywne a także negatywne komentarze, prosiłbym o niezamykanie jeszcze tego tematu.

brudny

2013-11-26, 12:35
Feniks19PL napisał/a:

Zaraz się tu zeszczam ze śmiechu, za tydzień napiszę o co chodziło z założeniem tego tematu :)

Obrazek

Już możecie skończyć ze spinaniem dupy i jechaniu po sobie nawzajem.


Robisz badania na socjologie??
Przyszłościowy kierunek

Feniks19PL

2013-11-26, 12:38
Cytat:

Robisz badania na socjologie??
Przyszłościowy kierunek



Nie, nie robię, jedynie mały zakład z pewną osobą.

ZetEPe

2013-11-26, 12:40
"Za to zawsze człowiek który wyszedł z wojska stawał się mężczyzną"

Dostałem kategorię D bo mam astmę. Mój dobry kolega poszedł do wojska w 2005 roku. Tego samego roku ja poszedłem do pracy. Pracuję nadal, a on jest teraz 30 letnim alkoholikiem i żulem bez jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego. Nie zawsze człowiek który wyszedł z wojska stawał się mężczyzną.

Zarammoth

2013-11-26, 12:43
k***A. Zawsze były czasy różnej mody, rzekłbym nie pasującej do stereotypu mężczyzny neandertalskiego. W czasach hipisów - kolorowe stroje i spodnie-dzwony, czasy disco - ortalion i jaskrawe barwy, obecnie - apaszki, rurki i okularki zerówki. Przez tyle czasu była to tylko głupawa moda trwająca krótki czas i nie zrobiła z ludzi homoseksualistów. I co ma do tego wojsko? Bycie mężczyzną polega na szmaceniu się, bo jakiś śmierdziel mówi ci co masz robić (mówię o dziadkach, jak i dowódcy)? Ludzie ubierają się tak na całym świecie bez względu na zasadniczą służbę wojskową.
I to ja bronię rurkowców mimo, że sam bym w życiu nie założył (jaja bolą mnie od samego widoku, poza tym ćwiczę nogi na siłowni i w życiu bym nogi nie wsunął w takie coś). Ale jak to mówił Voltaire:
"Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć"
- w tym przypadku prawo coś ubrać, co mnie się nie podoba. Wolność jest najważniejsza.