18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakłócony wykład dr. Paula Camerona o "kolorowych"

Yarcojs • 2013-10-23, 21:32
"Do stolicy Polski, na wygłoszenie wykładu, został zaproszony dr Paul Cameron, który bada społeczne konsekwencje praktyk homoseksualnych. Przez to, czym się zajmuje, został znienawidzony przez homolobby (czyt. wrzody na dupie :badyl: ) na całym świecie. Dało ono o tym znać także wczoraj, w naszym stołecznym mieście."



Widać, że pedałkom coraz gorzej. Wyobraźcie sobie że taka gangrena panoszy się na ulicach z tymi swoimi śmiesznymi hasełkami i tęczami, a my nie możemy nic zrobić. W końcu to też ludzie (ah, ta poprawność polityczna) mimo tego, że nie mają jak podtrzymywać własnego gatunku. :tecza:

Dodam że ww. dr Paul Cameron dobrze gada, polecam obejrzeć jego wypowiedzi.

PS.: To mój pierwszy temat, ładnie mnie zbesztajcie, proszę :roll: .
Pozdrawiam

Bu...........oR

2013-10-23, 21:36
A właściwie to o ch*j poszło?

Yarcojs

2013-10-23, 21:39
Przyszły pedałki i zaczeły rozrabiać bo ktoś w końcu mówi prawdę o nich. Widać że partnerów szukają, wiesz okres godowy i te sprawy... Ten na początku nawet sie jeszcze dławi po nocy z kolegami. :D

chlop

2013-10-23, 21:44
i k***a biedni za równo udupieniem a k***a kultury to coś nie ma do Pieca k***y pedalskie j***ne

alveanerleo2

2013-10-23, 21:45
Pałą po zębach wszystkich tęczowych, bez wyjątku i do aresztu za zakłócanie porządku.

brudny

2013-10-23, 21:48
powinno się takich palować przy drodze.
I oni szczęśliwi i społeczeństwo znormalnieje

zeroo123

2013-10-23, 21:51
Ty to ten rudy ? Piwo za materiał własne ! :diabel:

I tak całkiem poważnie - j***ć tych całych homosiów(dzięki za warna). Wpie**alają się wszędzie jak zaraza. Powinni ich wszystkich zebrać w jednym miejscu, ogrodzić murem i niech sobie żyją(+zarobek dla państwa za zwiedzanie).
Jaki pedryl jest wielce oburzony jak go chcą wyprosić :-/ powinni go tam potraktować co najmniej kubotem po pedalskiej mordzie i na pożegnanie jakimś gazem po oczach :evil:

panorama

2013-10-23, 21:56
Co to za agitacja? To homoseksualizm jest normalny? Wg mnie nie. A nienormalne rzeczy trzeba tepic. To od wiekow tepi sie szczury.

brudny

2013-10-23, 22:06
jestem ciekaw czy tv(twu) n czy inny lis o tym wspomni. Przy zakłócaniu wykładów (twu) prof. Bałwana była spora afera

Yarcojs

2013-10-23, 22:14
Wątpię że gdziekolwiek zostanie to nagłośnione, niestety wtedy byli tam "źli faszyści" a na tym filmiku jest tylko garstka homofobów :-|

zeroo123

2013-10-23, 22:36
Eureka ! Znalazłem piękne miejsce dla tego całego tałatajstwa :badyl: :


Wyspa Ilha da Queimada Grande zwana także Wyspą Węży.


(..) wyspa jest siedliskiem tysięcy nadrzewnych węży. Zwierzęta te mierzą ok. pół metra i są niebezpieczne dla ludzi i pedałów(ich jad jest śmiertelny).
Z powodu gadów na wyspie nie występują żadne ssaki, gnieżdżą się natomiast na niej ptaki stanowiące pożywienie węży. Być może prawa ewolucji i właśnie ten rodzaj pożywienia spowodowały, że jad węży z wyspy jest znacznie silniejszy od jadu ich żywiących się gryzoniami kontynentalnych krewniaków – ptak musi zginąć, nim zdąży odlecieć.



:terror:

bloodwar

2013-10-23, 22:52
Najlepsza jest definicja ich normalności: jeżeli ktoś ma 36,6 stopnia tempreatury to uznaje się go zdrowego (taką temperaturę ma normalnie 99,9% populacji), jeżeli ma więcej/mniej - za chorego. Jeżeli ktoś kocha kobitki - jest normalny (bo tak ma 95% społeczeństwa) ale jeżeli kocha facetów, uwaga, TEŻ jest normalny. Jakim k***a cudem? Tak samo jeżeli ktoś kocha kobitki w swoim wieku jest normalny (bo tak ma 98% populacji), jeżeli kocha małe dzieci/zwierzęta/trupy to jest zboczony, ale dlaczego ktoś kogo podniecają inni faceci miałby być normalny skoro pedofile/zoofile/nekrofile nie są?

Steven

2013-10-23, 22:53
To jest właśnie k***a tolerancja. Największymi rasistami są czarni a największymi homofobami pedały.

premium122

2013-10-23, 23:13
Opiszę to tak jak powinna opisać to wyborcza , poprzez analogiczne ich opisy gdy cos sie dzieje na wykladach np baumana.
"Ile jeszcze musimy znosic wybryki różowej fali przemocy??Chuligańskie metody i zamach na wolnośc slowa ze strony tęczowych ekstremistów!!"
Gdzie są tego typu nagłowki?Jakie kreujace sie na opiniotworcze mainstreamowe media tak napisza?Ach ta hipokryzja.