18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakłócony wykład dr. Paula Camerona o "kolorowych"

Yarcojs • 2013-10-23, 21:32
"Do stolicy Polski, na wygłoszenie wykładu, został zaproszony dr Paul Cameron, który bada społeczne konsekwencje praktyk homoseksualnych. Przez to, czym się zajmuje, został znienawidzony przez homolobby (czyt. wrzody na dupie :badyl: ) na całym świecie. Dało ono o tym znać także wczoraj, w naszym stołecznym mieście."



Widać, że pedałkom coraz gorzej. Wyobraźcie sobie że taka gangrena panoszy się na ulicach z tymi swoimi śmiesznymi hasełkami i tęczami, a my nie możemy nic zrobić. W końcu to też ludzie (ah, ta poprawność polityczna) mimo tego, że nie mają jak podtrzymywać własnego gatunku. :tecza:

Dodam że ww. dr Paul Cameron dobrze gada, polecam obejrzeć jego wypowiedzi.

PS.: To mój pierwszy temat, ładnie mnie zbesztajcie, proszę :roll: .
Pozdrawiam

zeroo123

2013-10-23, 23:22
Tak być powinno ale będzie:

"Homoseksualista brutalnie zaatakowany podczas pokojowego manifestu swoich poglądów."


yggdragsil

2013-10-24, 02:28
wziąć za ryj wyprowadzić i po mordzie naklepać

Janóż

2013-10-24, 09:30
rudy dobrze gada

Nagar1

2013-10-24, 09:32
ja pie**ole zapie**olic tych k***a homosiów k***a jego mac nie no k***a no nie w dupe sie beda jechac boze czy ty to widzisz!!!

Sylarr

2013-10-24, 09:33
Nikogo nie namawiam do przemocy, ale jak już wiecie jak oni wyglądają to przybijcie im (piątkę).

Kuriki

2013-10-24, 09:36
Ja pie**olę :sispalm:
Obie strony tak samo poj***ne. Na ch*j się tak przejmować preferencjami seksualnymi? :shock:
Jedni chcą wszystkim na siłę mówić i pokazywać co i w jaki sposób r*chają. Drudzy chcą zaj***ć tych co r*chają coś innego i inaczej niż oni. Dodatkowo ludzie z obu obozów dorabiają sobie szalone ideologie. Z jednej i drugiej strony ten sam stopień poj***nia. Niech idą na ostateczną "ustawkę" i się wyrżną, to chociaż trochę więcej spokoju będzie. :emo:

27Pablo

2013-10-24, 09:40
@UP Piwo za logiczne myślenie.

@Topic

Idź Ty może lepiej doucz się dr. (......)

PS: Nie pamiętam żeby po takiej samej tylko brutalniejszej akcji na wykładzie Baumana był aplauz...

jinrey

2013-10-24, 09:41
k***a! Hasło o tym że nie mogą podtrzymać swojego gatunku jest moje!


baaldigart

2013-10-24, 09:46
mogli poprosić kibiców o dbanie o porządek na takim spotkaniu,to by ponieśli dewiantów razem z drzwiami.

utrOne

2013-10-24, 09:46
Przychodzi gościu (G) do fryzjera (F):
G: Poproszę mnie tak krótko opie**olić.
F: ty ch*ju!

____

2013-10-24, 09:48
homo oczekują szanowania ich praw a nie szanują praw innych, gdyby prawicowi zakłócili jakąś konferencje kolorowych to by był bezprawny atak a tak to jest obrona praw mniejszości.

Kisielu

2013-10-24, 09:52
Jak by pedzioki siedzieli w domach to by nic się nie działo. Cała ta afera wielka i te homofobie wszystkie są kreowane przez nich i przez to co oni robią. Najlepiej jak by ich zebrać wszystkich na jakiś wielki statek wycieczkowy a potem wyj***ć w kosmos na środku oceanu.

TRQPL

2013-10-24, 09:53
homoseksualizm jest jałowy bezproduktywny i jako taki niepotrzebny społeczeństwu.


sidian

2013-10-24, 09:58
panorama napisał/a:

Co to za agitacja? To homoseksualizm jest normalny? Wg mnie nie. A nienormalne rzeczy trzeba tepic. To od wiekow tepi sie szczury.



A szczury są nienormalne? A to ciekawe. To, że homoseksualizm nie jest normalny, nie znaczy, że nie należy go tolerować. Nie jest społecznie szkodliwy jak np. komunizm. Z punktu widzenia pojedynczego człowieka nie powoduje ograniczenia praw ani zmuszania innych osób do czegokolwiek. Oczywiście zakładając, że za swoją wolność nie uważasz "wolności od widzenia homoseksualistów". Tak sądzi duża część prawicowej hołoty. Lewicowa hołota sądzi za to, że kolorowe parady mogą się odbywać z bandą idiotów w skórzanych szelkach z dildosami na czapkach. Jedni i drudzy kretyni są siebie warci.

Kisielu napisał/a:

Jak by pedzioki siedzieli w domach to by nic się nie działo. Cała ta afera wielka i te homofobie wszystkie są kreowane przez nich i przez to co oni robią. Najlepiej jak by ich zebrać wszystkich na jakiś wielki statek wycieczkowy a potem wyj***ć w kosmos na środku oceanu.



Homofobię to ja widzę na tym forum. To nie homosie zmuszają ludzi do pisania, że należy ich tępić jak szczury. Poza tym ciekawe, czy ty byś nie protestował, gdybyś nie mógł się ze swoją żoną/mężem zobaczyć w szpitalu, bo "nie jesteś z rodziny" albo nie mógłbyś odziedziczyć mieszkania, za które wspólnie zapłaciliście i w którym mieszkaliście całe życie.

EDIT: A co do Camerona, to jego "badania" są śmieszne. Sam abstrakt wystarcza często, żeby od razu przestać czytać, bo gość nagina naukę do swoich poglądów, naciąga wyniki i nie stosuje odpowiedniej procedury badawczej (np. grup kontrolnych). Od jego badań i metod odcięły się wszystkie większe organizacje zrzeszające psychologów i socjologów. Ale oczywiście dla was to będzie wpływ homolobby, bo nie macie dość rozumu, żeby spojrzeć w jego badania i zobaczyć, że nie trzymają się kupy.