18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakłócony wykład dr. Paula Camerona o "kolorowych"

Yarcojs • 2013-10-23, 21:32
"Do stolicy Polski, na wygłoszenie wykładu, został zaproszony dr Paul Cameron, który bada społeczne konsekwencje praktyk homoseksualnych. Przez to, czym się zajmuje, został znienawidzony przez homolobby (czyt. wrzody na dupie :badyl: ) na całym świecie. Dało ono o tym znać także wczoraj, w naszym stołecznym mieście."



Widać, że pedałkom coraz gorzej. Wyobraźcie sobie że taka gangrena panoszy się na ulicach z tymi swoimi śmiesznymi hasełkami i tęczami, a my nie możemy nic zrobić. W końcu to też ludzie (ah, ta poprawność polityczna) mimo tego, że nie mają jak podtrzymywać własnego gatunku. :tecza:

Dodam że ww. dr Paul Cameron dobrze gada, polecam obejrzeć jego wypowiedzi.

PS.: To mój pierwszy temat, ładnie mnie zbesztajcie, proszę :roll: .
Pozdrawiam

daniu9

2013-10-24, 16:23
W tym wszystkim najbardziej mi się podobało to co usłyszałem na samym końcu: "To jest Polska, a nie Stany Zjednoczone" !
I to k***a rozumiem.

artur_sz13

2013-10-24, 17:55
A gdzie antyterroryści? Na kibiców Śląska nasłali a na nich nie? A pedały robią większy burdel niż kibice u Baumanna

wicek111

2013-10-24, 18:32
Ten filmik pokazuje jakimi bez mózgami są pedały. Mogli chociaż posłuchać kolesia i dopiero płakać jacy to oni biedni.




PS. Nikt k***a nie napisał, że ta laska co gada na końcu jest bardzo r*chable? :D

Madroxx

2013-10-24, 20:06
Powinien tam być konkretny gościu - dać 10 sekund na opuszczenie lokalu alby ich zutylizować

tomek73

2013-10-24, 20:24
takich gamoni należy gasić łokciem

Jason_x

2013-10-24, 20:43
Ale ten loczek się postawił na końcu - ale zaraz, czy on nie jest rudy?


TU JEST POLSKA!

avadak

2013-10-25, 20:14
Wstyd mi, że jestem Polakiem, kiedy czytam te wasze pełne nienawiści komentarze.
I jestem heteroseksualny.