18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z 20 letnim milionerem

szymek61 • 2012-10-03, 16:28


Opinię pozostawiam Wam

exeed

2012-10-03, 22:04
1. Żyjecie w Polsce i jeszcze nie wiecie kto to jest "słup"? Właśnie ktoś taki - pojawia się znikąd, ma kupę kasy i robi jakiś oryginalny biznes, z dużym rozmachem, wsparciem i reklamami ze wszystkich stron. A najlepiej jeśli trafi się frajer, którego można potem prosto spuścić w kiblu. A biznes jet po to żeby wyprać kupę kasy. Czy trzeba wspominać nazwę Amber Gold? Scenariusz oczywiście trochę inny bo nie może być cały czas ten sam.

W Amber Gold: kasa znikła, jest winowajca, który posiedzi aż sprawa ucichnie, z tego co zostało to pieniądze zabierze urząd skarbowy a jak coś zostanie to "najwcześniej po dwóch latach może ludzie odzyskają 1/4 tego co włożyli" i już urząd skarbowy zapowiedział, że dokładnie skontroluje skąd kasę mieli więc niektórzy nawet nie zgłaszają. A Amber Gold mógł działać przez pierwszy rok bo w ogóle nie figurował w rejestrze przez "pomyłkę urzędniczki", już nie wspominając o tym, że gość nie mógł prowadzić takiego biznesu i nikt go nie sprawdził.

2. W Polsce pie**olenie, że odkładał pieniądze od 13 roku życia i uzbierał na klinikę to amerykański sen ale nie polski bo w Polsce urząd skarbowy takich bajek nie przyjmuje jak się jest nikim czyli dochodzi się do wszystkiego samemu, bez dużych znajomości.

3. Zapewne był ambitny, bo to mu trzeba przyznać i przydupasił się w różnych miejscach to go ktoś wyłowił i w niego zainwestował. Może nawet nie wie, że jest słupem bo na mózga to on nie wygląda. Pewność siebie i reguły biznesowe niby zna ale niezaprzeczalnie jest totalnie c**owaty - idealna ofiara, której można coś podsunąć i to łyknie.

4. Tak jak niby gość od Facebooka zrobił wszystko sam. Zapodam same liczby do zastanowienia się: 100mld na starcie dzisiaj ponad połowa mniej kasy. 50mld zniknęło czy może przeszło z rąk frajerów co się rzucili na akcje do innych rąk? Wszędzie reklamy, wywiady w każdej tv przed wejściem na giełdę, tak, że każdy w USA wiedział, że jest to zajebisty interes. Nawet Hollywood film nakręciło o bohaterze. U nas miliony tam miliardy - jak to mówią: mają rozmach sk***ysyny.

P.S.
A Pan Kulczyk jak niby się wybił? 40mln euro zarobił na sprzedaży akcji TP SA dla France Telecom. Wcześniej przy prywatyzacji, France Telecom chcialo kupić te udziały co mial Kulczyk od razu, wraz ze swoimi. Państwo Polskie się nei zgodziło i powiedziało, że sprzeda to konsorcjum, które będzie złożone z France Telecom i polskiej spółki. No to przyszedł Kulczyk, dostał pożyczkę od skarbu państwa i wszedł w skład konsorcjum, pożyczka została umorzona a Kulczyk odsprzedał akcje France Telecom. I teraz sobie może za sponsorować Żydowskie Muzeum za 20mln.

mr_9mm

2012-10-03, 22:04
Jasiu poszedł na ryby i złowił złotą rybkę, która mówi:
-Jak mnie uwolnisz to zostaniesz gejem, ale milionerem.
A co mi tam, pomyślał Jasiu i wypuścił rybkę. Minęło kilka lat i został w końcu bogaczem. Własna klinika, sportowe auto, pokaźne konto w banku, własny murzyn który jedzie go na zawołanie.
No i tak r*cha go, r*cha, a Jasiu z załzawionymi oczami z bólu mówi:
-A mogłem k***a usmażyć tą rybe.

eryslav1

2012-10-03, 22:06
nie zazdroszcze mu pieniedzy gdybym ja tyle miał popadł bym w uzaleznienie od dz**ek alkoholu narkotykow i gier hazardowych Ale bardzo denerwuje mnie jego twarz i sposob wypowiadania sie chcetnie uderzyl bym go w twarz i oplul nie wiem dla czego :|

socjalmmv

2012-10-03, 22:16
Jego morda, głos...wszystko mnie wk***ia. Zabić zanim złoży jaja pedał.

Detee

2012-10-03, 22:22
Taki k***a elokwentny..."this is it" "Majkel Felps" etc. a już k***a słowa Lamborghini nie potrafi poprawnie wymówić.

W jego słowach słychać ciągłe powtarzanie się słów "ja, ja, ja, moje, moje, moje..." pie**olicie Hipolicie. Starzy dali na start, dorobiłeś się trochę grosza sprzedając złom a teraz myślisz, że jesteś guru polskiego biznesu :idzwch*j:

Denisek

2012-10-03, 22:24
Wk***ia mnie... tak jestem Polakiem :evil:

ja...........91

2012-10-03, 22:27
"Długo oszczędzałeś na swój własny lokal? Musiałeś odmawiać sobie dużo rzeczy?

Wiesz, lokal, lasery, fotele, sprzęt, materiały, ekipy budowlane, architekci wnętrz, zatrudnienie dwóch lekarzy, kosmetologów, księgowych, informatyków, pozwolenia... To wszystko kosztuje. Na swój biznes oszczędzałem całe życie. Gdy otwierałem Estinity, sprzedałem wszystkie meble ze swojego pokoju, panele podłogowe. Jedyne co zostawiłem to łózko"

"Kiedy koledzy chodzili na drozdzowki ja oszczedzalem na majatek warty ponad 200tys. w wieku 20 lat." - Piotrs Kaszubki "self-made milionare"

http://natemat.pl/31817,od-pucybuta-do-milionera-piotr-kaszubski-ma-zaledwie-20-lat-ale-juz-jest-biznesmenem-z-sukcesami-wywiad

lith

2012-10-03, 22:27
edit:
Ok, poczytałem więcej.
O ile sama historia z otwarciem firmy i dorobieniem się jak najbardziej możliwa i życzę tego każdemu (a otwarcie działalności to nie miesiące, a 1 wizyta w urzędzie, więc nie płakać) to w historię tego typa nie wierzę. ze niby sprzedał meble, świerszcze, nie kupil drożdżówki i za to otworzył klinikę? :D Zatrudnił projektantów wnętrz, a typ z marketu mu kafelki pomagał wybierać? Coś tu kręci ;p jak dla mnie to jak się załapał do tych reklam to poznał kogo trzeba, że ambitny był to się dobrze wkręcił, zaraz w branży go odpowiednio ustawili, markę wyrobili i poszło.

CoolAid

2012-10-03, 22:27
chciałem napisać "AŻ SIĘ BOJĘ KOMENTARZY"... ale dopiero kompa włączyłem... :(

makabrax

2012-10-03, 22:33
Cytat:


"Kiedy koledzy chodzili na drozdzowki ja oszczedzalem na majatek warty ponad 200tys. w wieku 20 lat." - Piotrs Kaszubki "self-made milionare"



taaa 200tyś... chyba miesięcznie rata kredytu na to wszystko...
albo niech się przyzna gdzie dragami handlował wtedy nie będzie spekulacji skąd wziął kase...
a może to ten co wcześniej dopalacze sprzedawał :D

MadDave

2012-10-03, 22:37
- ,, nie miałem z ojcem kontaktu ,, - czyli dochodzą alimenty dla dzieciaka . U nas na osiedlu była taka sytuacja - dziany ojciec zostawił wp*zdu syna wraz z matką i wyjechał do kanady gdzie dorobił się grubej kasy . Po parunastu latach nieobecności coś go ruszyło i wrócił w rodzinne progi nieco uszczęśliwić byłą rodzinkę , kupił synowi hevroleta pick upa i postawił klinikę medyczną , tak w ramach przeprosin za zostawienie w nędzy i sp***olenie za granicę . W przeciwieństwie do tego pedałka, synek zalecił ojcu ażeby ,,się pie**olił ,, i temu podobne sugestie pod jego adresem . Kasy nie wziął , kliniki olał , samochód zostawił ,,ojcu ,, - wyszedł na zero ale z honorem ... którego brakuje dej rozpieszczonej piździe .

mietosz

2012-10-03, 22:39
Slup, slup i jeszcze raz slup, co sie w dzisiejszych czasach lepiej sprzedaje niz mlody zakompleksiony pedalek ktory zarobil milion ?

karrbon

2012-10-03, 22:50
Dlaczego to ma ponad 200 piw?! :|

malutky

2012-10-03, 22:51
Dobra prowokacja, coś w stylu Jolanta Rutowicz. Wszyscy łykają aż miło :)