18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z 20 letnim milionerem

szymek61 • 2012-10-03, 16:28


Opinię pozostawiam Wam

Nikczemny_Płód

2012-10-03, 20:19
10 minut googlowania i szczenę podniosłem z podłogi. Nic specjalnego jednak, po prostu miał sporo kasy na start.

Nie zaczynał od 0.

Lumpy1

2012-10-03, 20:35
piniondze to nie wszystko!

Br...........ki

2012-10-03, 20:45
Poj***ny Płód napisał/a:

10 minut googlowania i szczenę podniosłem z podłogi. Nic specjalnego jednak, po prostu miał sporo kasy na start.

Nie zaczynał od 0.


Podziel się z nami tymi wynikami




@
Cytat:

Raz miałem taką sytuację, w markecie budowlanym, że poprosiłem tamtejszego pracownika, żeby pomógł mi wybrać płytki do kliniki Estinity. Parsknął śmiechem i z wyższością zaczął mi doradzać szyderczym tonem. W gruncie rzeczy to było smutne, gdyż wiedziałem jak potoczą się jego i moje losy. Nie warto koncentrować się na osobach małej wiary. To on będzie płacił konsekwencje codziennie rano patrząc w lustro.



Fragment z jakiegoś wywiadu z nim. k***a 20 lat a czuje się pajac lepszy od innych.

koplej

2012-10-03, 20:56
Bądźmy racjonalni, klinika to koszt kilku milionów złotych, odpuszczając sobie drożdżówki niemożliwe, że tyle zaoszczędził. Nie zazdroszczę mu niczego i fajnie, że spełnia swoje marzenia, ale w tej całej bajce coś strasznie śmierdzi ;)

arekwroclaw

2012-10-03, 21:16
fragment dla ludzi z duszą prawdziwego Polaka:

Czy pieniądze na klinikę uzbierałeś sam czy pożyczyłeś lub dostałeś od rodziny?

Ludzie czasami tak mają, że słyszą, ale nie słuchają. Wszyscy zadają mi jedno pytanie: Czy dostałem pieniądze od rodziny. Nie, nie dostałem. Moja mama pracowała jako niania, a z ojcem nie miałem kontaktu. Nie ważne co powiem, nie ważne jak ciężko pracowałem, jak wiele wyrzeczeń miałem, i tak niektóre osoby powiedzą że dostałem pieniądze. Takie myślenie pomaga niedowiarkom, usprawiedliwia ich nieróbstwo.

Br...........ki

2012-10-03, 21:17
Sprzedał meble z pokoju i kupił za to klinikę.

nitrox89

2012-10-03, 21:36
Dziwne, zapie**alam od 14 roku życia i sie dorobiłem Golfa III i paru tyś na koncie... Moi znajomi to samo...
Widać jesteśmy nieudacznikami życiowymi :F

P.S. Wole być biednym i bez perspektyw, niż mieć taki zj***ny łeb :mrgreen:

go...........et

2012-10-03, 21:38
nitrox89 napisał/a:

Dziwne, zapie**alam od 14 roku życia i sie dorobiłem Golfa III i paru tyś na koncie... Moi znajomi to samo...
Widać jesteśmy nieudacznikami życiowymi :F

P.S. Wole być biednym i bez perspektyw, niż mieć taki zj***ny łeb :mrgreen:



To naucz się norweskiego, pojedź na fiordy na pół roku. Po powrocie kupisz nowego golfiaczka oraz zostanie jeszcze na dz**ki i koks.

szymekk5

2012-10-03, 21:38
Czy mi się wydaje? czy oni mu wchodzą głęboko w dupę?

enviaczek

2012-10-03, 21:42
no zazdroszcze mu kasy i ch*j, ale mordy i sposobu gadania nich*ja, wygląda jak gej, gada jak gej. I strasznie widać u niego samouwielbienie :idzwch*j: jednym słowem

Infit

2012-10-03, 21:44
dawać go k***a na KSW z Najmanem, jak mu nie wpie**oli to c**a nie chłop

a tak serio to rzuca go k***a od tego miliona na prawo i lewo czy po prostu jego owsiki w dupie mają ADHD

Tetley009

2012-10-03, 21:47
Trzeba olać sadola i wyjsc do roboty :p

Quwer

2012-10-03, 21:47
Aaahahaaa...!

Beka z tych co piszą kocopoły o zazdrosnych polaczkach. Fakt, każdy kto nie ma na pewno zazdrości milionów(w tym ja). Jednak trzeba być kretynem, żeby myśleć, że w wieku 20 lat gościu dorobił się "kliniki medycyny estetycznej" SAM! Niby w jaki sposób? W wieku 16 lat zbierał truskawki/winogrona/szparagi, czy cokolwiek innego gdzieś poza Polską, a mając 18 lat uzbierał na budkę po kebabie, którą wyremontował i przyjmował pierwszych pacjentów?! Sam sprzęt wart jest ponad milion, wiec jeśli nie wygrał w totka, nie dostał w spadku, nie ma super dzianego tatusia, bądź po prostu nie jest zwykłym chwytem reklamowym kliniki, to nie ma opcji, że sam się jej dorobił. Więc możecie już skończyć pie**olić od rzeczy.


P.S.: Już dawno nie widziałem tak wk***iającego oko i ucho filmiku. Szalony wąs prowadzącego + styl i sposób wypowiedzi gościa.. coś strasznego.

dmdavid

2012-10-03, 22:01
oby mu się nie udało :]

poza tym coś tu śmierdzi. Koleś ma jeszcze mleko pod nosem i niby zarobił tyle hajsu w swoim krótkim życiu?

no i laska go rzuciła. Jak nawet kasa mu nie pomogła to znaczy że coś z nim nie tak :->