18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z 20 letnim milionerem

szymek61 • 2012-10-03, 16:28


Opinię pozostawiam Wam

Echis

2012-10-03, 17:19
W Polsce się tak nie da.

mesjasz231

2012-10-03, 17:30
Taka maleńka uwaga: pedały nie mają dziewczyn;>

bo...........ę

2012-10-03, 17:35
k***a zazdroszczę mu. Niech zginie :)

WP...........PR

2012-10-03, 17:50
To nie jest przypadkiem program science fiction?

St...........ke

2012-10-03, 17:58
mesjasz231 napisał/a:

Taka maleńka uwaga: pedały nie mają dziewczyn;>


Sugerujesz, że jego historia o dziewczynie, to ściema? :D

go...........et

2012-10-03, 18:01
@upupup

Hahaha, widzę że mamy tutaj prawdziwy festiwal polaczków-cebulaczków. Ciota, pedał, bogaty tatuś, etc. Żółć z was wychodzi, cebulaki. Gość się dorobił i chwała mu za to. Oby więcej takich.

rockface123

2012-10-03, 18:06
@wszyscy up : studenci albo gimbusy nie widzę innej opcji, jak może tak zazdrościć ?! mieszkacie pewnie w jakieś patologicznej dzielnicy w warszawie.

VanHelsingPL

2012-10-03, 18:07
gordonviet napisał/a:

@upupup

Hahaha, widzę że mamy tutaj prawdziwy festiwal polaczków-cebulaczków. Ciota, pedał, bogaty tatuś, etc. Żółć z was wychodzi, cebulaki. Gość się dorobił i chwała mu za to. Oby więcej takich.



To samo chciałem napisać :D . Banda no-lifów i bezrobotnych jajo wysiadalców hejtuje kogoś kto zarobił kasę bo im się dupy ruszyć nie chce :idzwch*j:

BongMan

2012-10-03, 18:09
Zgaduję: 90% komentarzy up to zawistne napinki lamusów, którym żal dupę ściska, że ktoś ma a oni nie.

Przeczytałem komentarze - miałem rację :D Napisałbym co o tym myślę, ale posłużę się tekstem Sokoła, bo idealnie tu pasuje.
Cytat:

Ej, czy ty też wyrównujesz do dołu?
Za mądry dla ciebie, kto mądrzejszy od ogółu matołów?
Za bogaty ten, kto bogatszy niż ty?
Ludzie zachowują się jak ogrodnika psy.
Ej, czy równasz w dół?
Skoro tobie brak, to niech też braknie mu?
Brak mi słów na takie podejście
zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej,
tylko myślisz żeby inni mieli mniej...


Mestiner

2012-10-03, 18:10
W jaki sposób 20 latek założył dobrze prosperującą klinikę medycyny estetycznej, zatrudniając jednych z lepszych lekarzy w kraju? zarabiał jako stajenny i dostał parenaście tysięcy złotych za występ w kilku reklamach i teledysku?

Tyle to kosztuje miesięczna pensja dla dwóch lekarzy.

LICH0

2012-10-03, 18:10
Velture napisał/a:

Czy tylko mnie wk***ia wąs u prowadzącego?

Co do gościa to dobrze dla niego. Jesli to zrobił bez pomocy pieniędzy tatusia i w 100% samemu pracował to naprawde mu gratuluje. I ch*j!



Nie zostaniesz milionerem(bogaty) w uczciwy sposób - po prostu nie zostaniesz.

Krzysztof_Jarzyna

2012-10-03, 18:15
Oto jeden z wielu komentarzy, które można znaleźć odnośnie tego 20 latka.
Marcin Troyanowski napisał/a:


A dlaczego to pan Piotr Kaszubskii nie pochwali się jak to groził kilkunastu fotografom, którzy ośmielili się mu zwrócić uwagę jak szukał jelenia do fotografowania za darmo znamienitych gości jego wyśmienitej kliniki ? Groził w wiadomościach prywatnych każdemu, kto mu zwrócił uwagę że kreowanie wizerunku profesjonalnej kliniki oparte na współpracy "podpis za zdjęcie" jest delikatnie mówiąc nieprofesjonalne. Straszył wszystkich, którzy odważyli się wyrazić swoje zdanie, procesem cywilno karnym, zadając kary za straty w wyniku zniesławienia. Cała sytuacja rodem z Hydrozagadki czy innego Rejsu. Śmiem wątpić w cały ten błyszczący reportaż o cudnie pozytywnym biznesmenie.


go...........et

2012-10-03, 18:17
Libertinus napisał/a:



Nie zostaniesz milionerem(bogaty) w uczciwy sposób - po prostu nie zostaniesz.



No. Jak jesteś tumanem to na pewno nie zostaniesz.
Jak byś się trochę zainteresował jak można zdobyć fundusze na biznes (ale nie kolejny zakład wulkanizacji czy pizzerię) to nie ma z tym większych problemów.
Wiem co piszę, bo sam się tą tematyką zajmuję.

Zlotty

2012-10-03, 18:22
Szacun dla gościa, ale przyjeb jak ch*j tyle.