18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z 20 letnim milionerem

szymek61 • 2012-10-03, 16:28


Opinię pozostawiam Wam

A.M.G.

2012-10-03, 18:49
Szalom, Kaszubski. Gmina żydowska wyposażyła na start?

ph...........01

2012-10-03, 18:50
Tak tak, też mu zazdroszczę.

pauauek

2012-10-03, 18:52
"Mamy największy fanpejż na pejsbuku" W dzisiejszych czasach to jest miarą sukcesu?

buoba

2012-10-03, 18:54
Cytat:

"Wiedziałem, że ciężko będzie mi na studiach, nie dlatego, że się źle uczę, jestem bardzo zdolnym chłopakiem, ale dlatego, że nauczyciele zawsze traktowali mnie inaczej"



Jak dla mnie to jest zwykły bufon, zaszmaleni rodzice mu od dziecka wpajali, że jest lepszy od innych pomimo jego zerowych predyspozycji i kwalifikacji do robienia czegokolwiek. Jego wypowiedź wskazuje na to, że jest po prostu za głupi na studia i nie zdołałby ich ukończyć. Tłumaczy się, że nauczyciele są zaściankowi i nie zauważają jego geniuszu (w tej wypowiedzi po prostu emanuje skromnością...). Ja studiuję i wiele razy nauczyciel zjechał mnie jak szmatę, ale jakoś dałem sobie radę - taka szkoła życia, w przyszłości któryś z pracodawców też mógłby mnie tak potraktować, ale miałbym chociaż doświadczenie jak sobie z tym fantem radzić. Jak on może się sam oceniać za zdolnego, skoro kuźwa pojawił się znikąd z firmą i ogromoną sumą gotówki? Dlaczego prowadzący nie spytali się go chociażby o to, skąd miał kapitał początkowy? Jak udało mu się rozwinąć firmę do rangi multimilionowego zysku w zaledwie rok (a nawet mniej, bo był jeszcze po liceum za granicą...)? Tyle w tym niejasności, że włożyłbym jego opowieść między bajki.

kula77

2012-10-03, 18:58
pasuje mi na super lidera np.w amway ta energia i marzenia

ZimnySkurwiel

2012-10-03, 19:05
Ja pie**ole, jak wy spinacie dupe, że koleś jest bogatszy, faktycznie pedał, ale bez przesady.

Dejf22

2012-10-03, 19:06
dżon rłakietfłeler...

bo...........30

2012-10-03, 19:06
w tym programie już kiedyś pokazywali takich geniuszów przedsiębiorczości, tylko jak przyszło co do czego to się okazało, że żadnemu się jeszcze nakłady nie zwróciły :D

go...........et

2012-10-03, 19:07
buoba napisał/a:



Jak on może się sam oceniać za zdolnego, skoro kuźwa pojawił się znikąd z firmą i ogromoną sumą gotówki? Dlaczego prowadzący nie spytali się go chociażby o to, skąd miał kapitał początkowy? Jak udało mu się rozwinąć firmę do rangi multimilionowego zysku w zaledwie rok (a nawet mniej, bo był jeszcze po liceum za granicą...)? .



1. Ocenia się po efektach. Owszem, nie jest zbyt skromny i pewnie prędzej czy później przejdzie się na swojej "nieomylności". Nie ma nic złego w tym, że rodzice wmawiają dziecku, że jest lepsze od innych.
2. Żaden problem zdobyć kasę na ciekawy biznes:
- Anioł Biznesu - czyli gość, którzy już ma a za część udziałów (rzadziej tylko zysków) zapewni finansowanie inwestycji. Myślisz, że google czy ruscy od skype zaczynali od swojej kasy? Pomyśl jeszcze raz.
- Dotacje z UE - przy dobrym biznesplanie i dobrze napisanym wniosku o dotacja nie ma problemu z dostaniem promesy z banku (Alior i Nordea w ogóle chętnie taki papier wystawiają). Mając promesę, spokojnie można uzyskać dotację. Z Innowacyjnej Gospodarki (PO IG) z działania 4.cośtam idzie wyciągnąć do 4 mln.

Bezkarny Mistrz

2012-10-03, 19:14
Przecież to jakiś pajac o zawodzie "syna"

Działalność założył w październiku mając jeszcze 19 lat i już wtedy musiał mieć spokojnie 2 bańki kapitału na taką inwestycje. A on próbuje wmówić wszystkim k***a jaki to z niego wielki biznesmen i wogole hoho pracowity że gnój wyrzucał od 13 roku zycia a pozniej założył hodowle świerszczy i że zagrał w paru reklamach.

Typ jest pajacem i tyle! Ciekaw jestem tylko co robi matka i co robi ojciec, i jaki dostał przelew od rodziców.

W dodatku typ twierdzi że dorobił się legalnie i ciężką pracą...nie no k***a beka roku! Dajcie broń!


DrGreen

2012-10-03, 19:22
LAMBORDŻINI, kozak

Rhumun

2012-10-03, 19:27
Co się czepiacie o wylewanie jadu?! To jest sadistic, o to tu właśnie chodzi, żeby takich pedalskich, lamusowatych pozerów obrażać albo się z nich naśmiewać, nie? Co wam szkoda narcyza?

Br...........ki

2012-10-03, 19:28
Pewnie że sam zarobił. Na początek dostał 2 miliony od rodziców, a resztę z odsetek zarobił :)
Tylko po co taki ludziom pieniądze jak im szkoda 1 zł na drożdżówkę