18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Widzimy się za rok.

Pater patriae • 2012-11-19, 12:54
Fajnie zrobiony filmik z Marszu Niepodległości, polecam oglądać na full screen.



Aha, dyskusja o prowokacjach itd już była tu:
1, 2, 3, 4, 5, więc może wystarczy.

Enjoy.

Nathaniel_Demerest

2012-11-19, 18:33
GenerousVitttake napisał/a:

A ja polecam zostawić ten chlew i wyjechać na zachód.



To wypie**alaj na zachód, kraj za tobą nie będzie tęsknił


krz2 napisał/a:

Jak to trafiło na główną to ja nie wiem. Straszny syf. Pokazanych kilka ujęć jak to krnąbrni polacy leją się między sobą (jak co roku na tych zgromadzeniach) i muzyka która miała nadać nastrój i wywołać jakieś wzruszenie. Swołocz.



Jak ty lewaku trafiłeś na ten świat, skoro matka z ojcem byli za aborcją? - czyżby nie stosowali się do swych idei?

Według mnie świetnie wszystko zmontowane, piękna sprawa. Jak widać są ludzie co mają talent w tym kraju, potrafią wywołać piękne emocje.
Odzyskamy kraj, to wtedy świat zobaczy Polskie filmy i produkcje, a nie ten nieudolny prosemicki syf, który obecnie jest wypuszczany pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa "Narodowego".

W 2013 muszę być na marszu!

Archeolog

2012-11-19, 18:35
Cytat:

Widzimy się za rok.



Chyba k***a nie.

Atreyu

2012-11-19, 18:37
nathaniel.demerest napisał/a:

Jak ty lewaku trafiłeś na ten świat, skoro matka z ojcem byli za aborcją? - czyżby nie stosowali się do swych idei?


Każdy kto nie zgadza się z ONR i im podobnymi, tymi najbardziej skrajnymi musi być lewakiem i na pewno nie może być patriotą? Każdy kto nie jest jednym z "jedynych słusznych Prawdziwych Polaków" = lewak. Fajnie. 8-)

Nathaniel_Demerest

2012-11-19, 18:47
Atreyu napisał/a:


Każdy kto nie zgadza się z ONR i im podobnymi, tymi najbardziej skrajnymi musi być lewakiem i na pewno nie może być patriotą? Każdy kto nie jest jednym z "jedynych słusznych Prawdziwych Polaków" = lewak. Fajnie. 8-)



Każdy kto nie zgadza się z ANTIFA i im podobnymi, tymi najbardziej skrajnymi musi być prawicowcem i na pewno nie może mieć racji? Każdy kto nie jest jednym z "młodych, wykształcanych z wielkich miast" = faszysta. Fajnie.
:idzwch*j:

Atreyu

2012-11-19, 18:53
Można nie kochać ani anitify, ani skrajnych prawicowców, a jednocześnie być Patriotą. Szkoda że dla tych drugich jest to raczej nie do ogarnięcia. Wszystkie skrajności, opierające się przede wszystkim nie na promocji własnego narodu, a nienawiści/wrogości wobec innych są złe. ;-)

anonymousm

2012-11-19, 18:55
up
Można być z małego miasta i nie być debilem.

Uchy

2012-11-19, 19:01
Ktoś mi wyjaśni o ch*j chodzi z tymi racami wszędzie? Co to jest jakaś nasza tradycja narodowa, która mi podczas nauki w gimnazjum uciekła? napie**alają tym, ani to ładnie wygląda, ani sensu nie ma żadnego dla mnie, tylko syfi dookoła. Naprawdę mój skromny rozum nie jest tego w stanie pojąć.

ConorBro

2012-11-19, 19:09
A mi się marzą uroczystości jak w USA na 4 lipca czy we Francji na 14 lipca gdzie cały kraj świętuje ten dzień, nie ma żadnych zamieszek (a jeżeli już to sporadyczne). Chciałbym żeby w Polsce ten dzień przypominał Polakom o co tak naprawdę walczyli nasi przodkowie, aby o tym dniu opowiadali w mediach nie ze względu na starcia z policją, informacji o liczbie zatrzymanych czy losach zatrzymanych. Żeby 11 listopada kojarzył się ludziom z miłą atmosferą, a nie z uczuciem, że za chwilę ktoś Cię może pobić. Ci którzy walczyli o to byśmy my dzisiaj mogli żyć w wolnej Polsce woleliby pewnie po zobaczeniu tego jak dzisiejsi Polacy oddają im cześć i chwałę zostawić taki stan rzeczy jaki był.

oc...........an

2012-11-19, 19:11
A ja bym wj***ł kiboli i ONR do wojska na stopnie szeregowych i wypie**olił do Kabulu - nie dość, że mieliby uczciwą pracę to jeszcze walczyliby za sprawę polską (i amerykańską).

swir150

2012-11-19, 19:12
Zdanie za granicą to nam ruski zapewniły przez swoją propagande która sie zaczeła juz długo przed wojna.
Na zachodzie maja nas za niewolników i to się nie zmieni bo za chlebem wyjechali tylko ludzie nie potrafiący wyrzyć z pensji 1500 w Polsce. A są to głównie pracownicy fizyczni do łopaty. Norwegowie mają nas za kompletnych idiotów, a najgorsze jest to że ich j***ne media cigle na nas nalatują. To że przemytnicy, że kradniemy że kombinujemy itd.I wiecie co k***a wcale sie im nie dziwie. Pracuje w magazynie gdzie klienci przyjeżdżaja po towar, jeśli przyjedzie jakiś człowiek który nie umie się posługiwać norweskim, angielskim, niemieckim to to k***a na 90 procent jest Polak.Przeważnie nieumyty, jebie potem i cementem.Nie ogolony, ordynarny itd. Już mniejsza z tym tylko jak mają nas widzieć za normalnych ludzi jak są jednostki za granicą które nas w ten sposób reprezentują?A to oczywiście działa w ten sposób że trafi sie 100 naszych normalnych którzy wspaniale potrafią sie odnależć w obcym społeczeństwie to to nie bedzie docenione a trafi sie jeden k***a j***ny cygan z Polski paszportem złapany za kradzież w sklepie to wszystkie media aż kipią jakich to k***a bandytów Polaków do Norwegii sie nazjeżdżało...Polska to jednak piękny kraj, trzeba za niego walczyć.Jedyni zostaliśmy bez islamu w europiei oby tak zostało!Widzimy sie za rok!!!

kr...........81

2012-11-19, 19:42
nic nowego typowe polskie bydło które zostało jeszcze w tym kraju bo nikt go nigdzie nie chce co za wstyd

Tasak_PL

2012-11-19, 20:06
"widzimy sie za rok" a co masz zamiar nie przejsc do nastepnej klasy? :-P

kaelem

2012-11-19, 20:06
krisman1981 napisał/a:

nic nowego typowe polskie bydło które zostało jeszcze w tym kraju bo nikt go nigdzie nie chce co za wstyd



widzę Ciebie naprawdę wysoko, świetny komentarz! Brakuje takich ludzi w Polsce! Wysoko, jak na czubku sosny, którą ścinam i nie wiem jak to robisz, ale podajesz mi siekierę, którą ścinam tą sosnę... jesteś zajebisty

mrokussw

2012-11-19, 20:20
Powinni dac policji karabiny maszynowe i rozjebac ten rozjuszony tłum to by był spokój

brzoza

2012-11-19, 20:26
@Nefario ale jakby jechal na zachod dostatecznie dlugo, to trafi do matuszki rosyi