18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzowie prowokacji

Gonzoitano • 2012-11-11, 21:41
A może to prowokacja żeby móc oskarżyć policję o prowokację...



i bonus

Bugini

2012-11-11, 21:52
Sama zadyma trwała krótko i była na samym początku, cały marsz w Warszawie przebiegł spokojnie chociaż tym razem ludzie oprócz flag ludzie mieli antyrządowe hasła ale w mediach będą pie**olić jeszcze z 3 dni, że tutaj apokalipsę urządzono

wiesiors4

2012-11-11, 21:53
Uwaga, zaraz rzucą się tu komentarze że: to nie może być prawda, to prowokacja, to nie był policjant, tylko Korwin ubrał taką koszulkę pewnie! To nie może być prawda, bo TVNie co innego powiedzieli! I oprócz bijących się kilkuset osób nie było na marszach innych ludzi! Wszyscy, którzy byli dzisiaj w stolicy się bili! Patriota=faszysta i opszołom!

Bugini napisał/a:

Sama zadyma trwała krótko i była na samym początku, cały marsz w Warszawie przebiegł spokojnie chociaż tym razem ludzie oprócz flag ludzie mieli antyrządowe hasła ale w mediach będą pie**olić jeszcze z 3 dni, że tutaj apokalipsę urządzono


Dokładnie. Ale lewakom w to graj. I będą to teraz pół roku wykorzystywać przeciw wszystkim ludziom.

Naprawdę tylu teraz debili wypowiada się nie tylko na sadolu ale i w Internecie, że to aż boli i karze się zastanowić, czy cokolwiek się tu zmieni. Czekamy na najazd lewaków w komentarzach dających dementi do tego obrazka. Pewnie będą nawet mieli autora tego "fotoszopa" :roll:

Magik2501 napisał/a:

Zajebiste zamieszki. Z Marszu wybiega grupa kilkunastu typa w kominiarach i obrzuca policję czymś (kamienie/race) po czym...biegnie z ich plecy! Policja odpowiada gazem w uczestników Marszu i zaatakowani ludzie się wycofują, a na przód przepychają kibice, którzy kontynuują zapoczątkowaną przed tajniaków walkę.


Tak właśnie było. Byłem, widziałem to wiem. W tamtym roku były niezbite dowody o policyjnej prowokacji na marszu 11.11.11. Ale zwolenników TVNowskich teorii NIC nie przekona o prawdzie. ch*j im w gardziel.

Cytat:

A rezepta na Marsz bez zakłóceń? ZERO policji. Po opuszczeniu Ronda Dmowskiego na horyzoncie nie było jednego policjanta. I co? Działo się coś? Zadymy? Rozróby? Płonące auta? Nie. Nic.
Brak policji = brak blokady antify = brak jakichkolwiek prowokacji i pretekstów do awantur.


Wszystko odbyłoby się na spokojnie gdyby nie policja.

Magik2501

2012-11-11, 21:57
Zajebiste zamieszki. Z Marszu wybiega grupa kilkunastu typa w kominiarach i obrzuca policję czymś (kamienie/race) po czym...biegnie z ich plecy! Policja odpowiada gazem w uczestników Marszu i zaatakowani ludzie się wycofują, a na przód przepychają kibice, którzy kontynuują zapoczątkowaną przed tajniaków walkę.

Zaraz pewnie i tak zleci się masa pryszczatych speców, co na Marszu nie byli, widzieli wycinki w TV, ale k***a wiedzą lepiej co tam się działo! Rzygać mi się chce jak czytam komentarze takich ludzi. Zero mózgu, zero samodzielnego myślenia. I oni mają czelność wyzywać kogoś od "bezmózgich kiboli". To jakby Tusk zarzucał komukolwiek złodziejstwo.


A rezepta na Marsz bez zakłóceń? ZERO policji. Po opuszczeniu Ronda Dmowskiego na horyzoncie nie było jednego policjanta. I co? Działo się coś? Zadymy? Rozróby? Płonące auta? Nie. Nic.
Brak policji = brak blokady antify = brak jakichkolwiek prowokacji i pretekstów do awantur.



A teraz lemingi, hejtujcie!

djoshin

2012-11-11, 21:57
gdyby to był na prawde policjant to zadymiarze maszerujace by go już dawno zaj***ły a on sobie spokojnie idzie w koszulce policji między kibolami tak

Pa...........an

2012-11-11, 21:58
Według mnie to prowokacja mająca na celu oskarżyć uczestników marszu o prowokację mającą na celu oskarżyć policję o prowokację.
:amused:

Darson666

2012-11-11, 22:08
Toż to przecież Kliczko na pierwszym planie!

tds1974

2012-11-11, 22:09
Jakim trzeba być jołopem, żeby uwierzyć, że to policjant?

Komarzysta91

2012-11-11, 22:11
h*je j***ne.... SBki rzadza krajem dalej tylko o tym cisza. powinni na poczatku zrobic cos jak w niemczech zrobili ze stasi

zapomnialem dodac w 89

wiesiors4

2012-11-11, 22:15
tds1974 napisał/a:

Jakim trzeba być jołopem, żeby uwierzyć, że to policjant?


Mówiłem, że znajdą się tacy idioci ty. Nie wiem co trzeba by zrobić żeby tacy ludzie przestali wierzyć mediom. Takim komentarzem robisz z siebie idiotę. Jak nie policjant to kto? Kibol z koszulką policjanta - taka prowokacja, tak?

Chleb razowy

2012-11-11, 22:18
Gonzoitano napisał/a:

A może to prowokacja żeby móc oskarżyć policję o prowokację...

Pan kapitan napisał/a:

Według mnie to prowokacja mająca na celu oskarżyć uczestników marszu o prowokację mającą na celu oskarżyć policję o prowokację.


Mylicie się :kawa: To jest klasyczna prowokacja prowokacji, mającej na celu prowokację, która ma wywołać prowokację, aby sprowokować prowokację ze strony policjanta przebranego za kibola z policji.

WhoCoKaman

2012-11-11, 22:25
A ja sądzę, że to tajniacy którzy pomagają "się popełnić samobójstwo" na zlecenie tego kurewskiego establishmentu.

tds1974

2012-11-11, 22:38
wiesiors4 napisał/a:


Mówiłem, że znajdą się tacy idioci ty. Nie wiem co trzeba by zrobić żeby tacy ludzie przestali wierzyć mediom. Takim komentarzem robisz z siebie idiotę. Jak nie policjant to kto? Kibol z koszulką policjanta - taka prowokacja, tak?



Dokładnie tak myślę, tym bardziej, że zdarzało się to już wielokrotnie. Myślisz, że policjanci na "tajną i prowokacyjną " akcję zakładają koszulki z napisem policja, tak? I kto tu jest idiotą, jełopie?

wiesiors4

2012-11-11, 22:40
tds1974 napisał/a:

I kto tu jest idiotą, jełopie?

Ty i tobie podobni..