18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Istotne pytanie na Marszu Niepodległości

Sl...........nx • 2012-11-14, 10:50
Ciekawe, jaka była odpowiedź.


Martinezd

2012-11-14, 10:57
pewnego dnia i policja i wojsko się ogarną, zaczną widzieć, że dzieje się źle i wezmą sprawy w swoje ręce... t\

modoc

2012-11-14, 10:59
Z pewnością POpełnił śmierć samobójczą.

gut7

2012-11-14, 11:01
no załóżmy ma rację bo ma i co w związku z tym szczerze wolę być Tuska niżeli kaczora, macierewicza itp.narzędziem... jak to się mówi w chili obecnej mamy to mniejsze zło... no nie ma k***a zbyt wielkiego wyboru...chyba że ktoś uważa ruch palikota za dobrą partię ze stosownymi ludźmi no to powodzenia...

Sl...........nx

2012-11-14, 11:33
Cytat:

no załóżmy ma rację bo ma i co w związku z tym szczerze wolę być Tuska niżeli kaczora, macierewicza itp.narzędziem... jak to się mówi w chili obecnej mamy to mniejsze zło... no nie ma k***a zbyt wielkiego wyboru...chyba że ktoś uważa ruch palikota za dobrą partię ze stosownymi ludźmi no to powodzenia...



Wszystkich ich, Tuska, Kaczora, Pawlaka, Palikota i innego Millera do wora, a wór do jeziora.

To ta sama klika, rozsprzedająca Polskę, okradająca Polaków. Różnią się tylko w kwestiach światopoglądowych, by szary obywatel nie kapnął się, że to takie same k***y, nieważne, z której partii.

A słów o "mniejszym złu" nie skomentuję, bo to urąga wszelkim standardom. PiS przynajmniej starał się (choć nieudolnie) walczyć z korupcją i z esbekami, którzy wciąż trzymają władzę.

rozkurw

2012-11-14, 11:48
modoc
Z pewnością POpełnił śmierć samobójczą.

raczej ktos mu popelni.

croyna

2012-11-14, 11:55
co to za bzdura, ręce opadają, gimbusy do szkoły na WOS

krytykujecie zwolenników PO (ja nim nie jestem) za to, że są lemingami. osobiście uważam, że teraz najliczniejsza grupa lemingów to właśnie przeciwnicy Tuska. jak tylko pojawia się w necie informacja odnośnie rządu czy Smoleńska, zaraz fala komentarzy anty-PO. PLN spadł - wina Tuska, kryzys w Grecji - wina Tuska, karambol na moście (dzisiaj) - wina Tuska, bo ludzie się spieszą do pracy zarabiać grosze. ktoś wjedzie na rząd - dostaje setki piw tutaj. no błagam.

Sl...........nx

2012-11-14, 11:57
croyna napisał/a:

PLN spadł - wina Tuska



Bo to akurat jest jego wina.

Mencjusz

2012-11-14, 11:57
żałośni jesteście. PO źle, PLS źle, SLD źle, PiS źle, AWS źle, demokracja i kapitalizm - źle, PRL i socjalizm - źle. 1500 na rękę - źle, 3000 na rękę - źle.

Możecie sobie psioczyć ile wlezie, ale to nie zmienia faktu, że to TY i TY, jesteście odpowiedzialni za sytuację w państwie. To wy głosujecie na takich a nie innych ludzi, to wam nie chce się pracować i cieszycie się z każdego wolnego dnia - a najlepiej żeby przechodzi na emeryturę w wieku 50 lat, a co tam, stać nas na to. To wy jesteście nieefektywni i brak wam pomysłów na przyszłość.

Rzygać mi się chce, jak widzę idiotów co narzekają, że wszystko jest źle, a nic są w porządku. A co ty zrobiłeś aby było lepiej?

doskok

2012-11-14, 11:58
Niestety policja jest organem "ucisku" i narzędziem w rękach TYCH, których im wybieramy my, obywatele RP.
W policji nie ma miejsca na myślenie, tam wykonujesz polecenia. Bardzo często wbrew własnym przekonaniom, poglądom. Aha, nie ma miejsca dla mądrych ludzi, tylko dla wiernych...

ButcheredAtBirth

2012-11-14, 12:01
Przyznam, że nie ogarniam tego, co się dzieje w Wawie.. Czy pozarażali się tam jakąś chorobą której źródłem jest Wiejska, czy o co chodzi..
Kiedyś demonstracje były tłumione przez wojsko, kulami i bagnetami, potem się to zmieniało, policję wyposażano w coraz to insze środki do tłumienia rozruchów, gazy nie gazy, armatki wodne i inny cuda.. Wraz z rozwojem psychologii itp. zauważono, że najlepszym wyjściem jest, gdy policja się nie pojawia dopóki coś się nie zaczyna dziać, policjanci w kordonie unikają kontaktu wzrokowego, ble, ble, ble.. Wrocław, 11.11.2012. - nieliczny kordon policji, z przodu tylko kilka radiowozów na światłach, jak to zwykle bywa przy każdym gromadzeniu. Żadnych prób spisywania, nic, co mogłoby zadrażnić sytuację, mimo obecności olbrzymiej ilości kibiców WKSu nie słyszałem o żadnych próbach zaogniania sytuacji.. A Warszawa? Na dzień dobry blokowanie Marszu i próby rozwiązania, wyjazd polewaczek, nosz k***a ?!?!?
Pamiętam, jak kilka lat temu przed sejmem była pikieta policjantów (chodziło standardowo o podwyżki, emerytury, itp., jak to zwykle bywa, gdy ktoś jedzie do Wawy demonstrować). I co widzę w wiadomościach? Warszawską prewencję pałującą policjantów..... WTF?!?!?!?

Sl...........nx

2012-11-14, 12:18
Mencjusz napisał/a:

żałośni jesteście. PO źle, PLS źle, SLD źle, PiS źle, AWS źle, demokracja i kapitalizm - źle, PRL i socjalizm - źle. 1500 na rękę - źle, 3000 na rękę - źle.



k***a mać, skoro kolejny debil się wyrywa do odpowiedzi, niech mi odpowie, kiedy my w Polsce mieliśmy kapitalizm?

Mencjusz napisał/a:

Możecie sobie psioczyć ile wlezie, ale to nie zmienia faktu, że to TY i TY, jesteście odpowiedzialni za sytuację w państwie.



Może odpie**ol się ode mnie.

Mencjusz napisał/a:

To wy głosujecie na takich a nie innych ludzi



pie**ol się. Odkąd mam prawo głosu, głosuję na KNP, a wcześniej UPR. Czy oni rządzili?
No tak, Korwin był w sejmie. I KADENCJI.

Mencjusz napisał/a:

to wam nie chce się pracować



Już ci mówiłem, odpie**ol się ode mnie.
Mam swoją firmę, średnio wychodzi na to, że pracuję po 10 godzin dziennie, 4-5 dni w tygodniu, w zależności od zapotrzebowania.
Tak, nie chce mi się po paru godzinach w robocie, ale jak dostaje się kasę do rączki, to inaczej się na to patrzy.
Tylko później się widzi, ile pieniędzy z tego, co wypracowałem, idzie na darmozjadów urzędniczych, złodziei w sejmie, leniów na zasiłku...

Mencjusz napisał/a:

cieszycie się z każdego wolnego dnia



To straszna zbrodnia.

Mencjusz napisał/a:

a najlepiej żeby przechodzi na emeryturę w wieku 50 lat, a co tam, stać nas na to.



Będę pracował, dopóki będę miał do tego siły i chęci. W państwową emeryturę nie wierzę, uskładam sobie sam.

Mencjusz napisał/a:

To wy jesteście nieefektywni i brak wam pomysłów na przyszłość.



I znowu to samo. Mam wyższe wykształcenie, prowadzę firmę (nie związaną z wykształceniem), oprócz tego zacząłem się kształcić zawodowo, wiesz, jako prosty rzemieślnik. Żeby mieć możliwości i perspektywy. Nie wiem, czy mi się kiedyś przyda, ale nie zaszkodzi.

Mencjusz napisał/a:

Rzygać mi się chce, jak widzę idiotów co narzekają, że wszystko jest źle, a nic są w porządku. A co ty zrobiłeś aby było lepiej?



A co można zrobić, żeby było lepiej?
Iść na wybory? Po co, skoro PKW je ustawia, ustawiają je media poprzez manipulację i sondaże. Ustawiają je politycy poprzez ordynacje wyborczą.

Mam startować do sejmu? To mogę tylko z listy poparcia jakiejś partii, a potem jestem związany dyscypliną partyjną. Czyli w skrócie, gówno mam do powiedzenia, tak czy inaczej.

Jest mi lepiej, niż przeciętnemu Polakowi. Czy mam się tym zadowalać? Leżeć do góry brzuchem?

yoshi88-88

2012-11-14, 12:22
zastanawiam się co niby policja miała robić jak było paru matołów co rzucało w centrum stolycy kamionkami i racami.
Stać i czekać, bo mogli się narazić na ostracyzm społeczeństwa?
k***a teraz w jaki sposób się prawicy nie skrytykuję , albo im coś wytknie - to wg nich wielki zamach na wolność i demokrację.
Ja yeti
Dziękuje

Sl...........nx

2012-11-14, 12:24
yoshi88-88 napisał/a:

zastanawiam się co niby policja miała robić jak było paru matołów co rzucało w centrum stolycy kamionkami i racami.



No właśnie o to chodzi, że gdyby nie prowokacja policyjna, do niczego by nie doszło.
Tam, gdzie policji nie było, tam był spokój. Przypadek?

yoshi88-88 napisał/a:

Ja yeti



I ch*j z tym.