18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

omicronns

2012-11-12, 10:25
Koniec Świata napisał/a:



Ja widzę samą propagandę prawicy-srawicy.


Loaloa napisał/a:



Gdzie widzisz tu propagandę lewicy?



A te wasze posty to co k***a jest jak nie lewicowa propaganda, zasrani hipokryci?

wacek6

2012-11-12, 10:48
Tyle w temacie ONR:

Sl...........nx

2012-11-12, 11:33
anonymousm napisał/a:

Dobrze, żeście ogłosili publicznie, barany, że waszym celem jest obalenie ustroju. Będzie was można w świetle prawa pozamykać do więzień. Dosyć już bezczelnego gadania o legalnym marszu i takiej żałosnej propagandy, jak ten obrazek.
Pokażcie na obrazku łysego kibola, który ma biało-czerwoną kominiarkę, a w ręku trzyma płytę chodnikową.



Z biało-czerwoną kominiarką nie znalazłem, z płytą chodnikową też nie, ale mam nadzieję, że to cię zadowoli:



Pragnę poinformować, że prowokatorzy, w niektórych kręgach zwani również operacyjnymi, pojawiają się na każdej większej imprezie, w różnym celu. To rutynowe działania, mające na celu wyeliminować osoby mogące zakłócić bezpieczeństwo.
Tutaj policja sama sprowokowała ludzi do agresywnych działań, a tak postępować nie wolno.

Bronek zorganizował marsz, który bardziej przypominał pochody pierwszomajowe. Trzeba było ten drugi w jakiś sposób skompromitować, by to marsz prezydenta wydawał się ludziom tym odpowiednim.

W mediach i od strony rządzących jest niesamowity atak na patriotów - k***a, przecież tak już było.
Przecież w latach 80-tych walono kamieniami w ZOMO. Wtedy też Irena Falska mówiła o chuliganach i w ogóle zdegenerowanym elemencie.
Czy coś się zmieniło od czasów komuny? Tylko opakowanie.
Wolność nasza polega na tym, że mamy wybór, albo tutaj pozostać, jako poddany, płacący olbrzymi haracz państwu, albo możemy wyjechać.

I tutaj nie chodzi o prawicę czy lewicę. Moje poglądy są oczywiście jasne, uznaję lewicę za szkodliwe, niebezpieczne i ignoranckie osoby, ale tu chodzi o utrzymujący się układ, o to, że po okrągłym stole elity komusze pozostały przy władzy.
I tak, chcę, by obalono ten układ. Mógłbym w tym celu zjednoczyć się nawet z ludźmi lewicy. Tylko odsuńcie te tłuste świnie wreszcie od władzy, uwolnijcie media, uwolnijcie społeczeństwo od dokonywania wyboru między oprawcą i katem.

Jak tobie to wszystko odpowiada, proszę bardzo. Jeżeli tylko nie chcesz bronić tego systemu, nie musisz się czuć zagrożony. Odwal się jednak od ludzi, którzy chcą zmian na lepsze. Mamy więcej urzędników, niż zawodowych żołnierzy, to przykład jeden z wielu. Nasze państwo jest pionkiem.

k***a, co się stało z państwem, którego terytorium niegdyś sięgało od morza do morza?

anonymousm

2012-11-12, 12:09
Redaktorze Slonx,
widzę, że przekopiowałeś swój atykuł wstępny do najnowszego wydania "Życia Pabianickiego Gimnazjum".
Nie widziałem jeszcze ani jednego dowodu na prowokację ze strony oficerów operacyjnych policji. Używiacie tej samej taktyki, co Hilter. On też najpierw spalił parlament, a potem twierdził, że to prowokacja komunistów.
Nie ma najmniejszego podobieństwa obecnej Polski do PRL. Chcesz zobaczyć, jaki gigantyczny postęp wykonała Polska przez ostatnie 20 lat? Pojedź do Kaliningradu, ostatnio znieśli wizy. Tam jest ciągłe jak w Polsce w 92 roku. Obejrzyj sobie, jeżeli cię mama puści, i porównaj i przestań piedolić. Razem z elitami, takimi, jakie niestety mamy, odpie**oliliśmy kawał świetnej roboty. My, którzy zapie**alamy, zapie**alamy i zapie**alamy, a nie napie**alamy się z policją w imię jakichś mrzonek o Polsce od morza do morza. Od morza do morza to była Rzeczpospolita: państwo Polaków, Litwinów, Rusinów, Tatarów, Niemców, Żydów, państwo, z którego jestem dymny, że dokładnie w czasie, kiedy we Francji dokonywano rzezi na protestantach, szlachta wymusiła na królu podpisanie Konfederacji Warszaskiej, gwaratnującej powszechną tolerancjęl

Archeolog

2012-11-12, 12:25
Cytat:

ponad 100 000 osób przeszło Marszem Niepodległości, było to piękne. Wszystkim lewicowym, zazdrosnym, zakompleksionym pieskom propagandy wielki ch*j w smak. Napisałbym, że w dupę, ale obawiam się, że co 2 osobie krytykującej marsz sprawiłoby to przyjemność. Nie pozdrawiam.



Szkoda, że nie mobilizujecie się tak podczas wyborów i wyniki waszych idoli oscylują w granicach błędu statystycznego. A tak swoją drogą, to skąd wyssałeś te 100 tys. uczestników? Z dupska? W marszu uczestniczyło nie więcej jak 20-30 tys. pseudopatriotów. Ale widzę, że propaganda MW i ONR mówi już o milionach.

:ks_homer:

Kozioł.

2012-11-12, 12:42
Up a wy skąd wytrzasnęliście 10 tyś? Nawet na waszym TVN mówili że było was 1 tyś (liczba i tak zawyżona ale mniejsza z tym) Było nas co najmniej 50 tysięcy nie licząc manifestacji w innych miastach (we Wrocławiu było około 7)

Jopas91

2012-11-12, 12:43
Ja pie**ole, ale stężenie lewactwa pod jednym tematem :shock: Zbiegli się jak pedały do nowego gej-klubu :amused:

Archeolog

2012-11-12, 12:48
Cytat:

Zbiegli się jak pedały do nowego gej-klubu :amused:



Widzę, że taki trochę śmieszek-żartowniś jesteś, nie?

Sl...........nx

2012-11-12, 13:05
anonymousm napisał/a:

Redaktorze Slonx



Niepotrzebna złośliwość.

anonymousm napisał/a:

widzę, że przekopiowałeś swój atykuł wstępny do najnowszego wydania "Życia Pabianickiego Gimnazjum".



Nie zamierzam odwalać roboty w twojej gazetce, skoro sam jesteś na to za tępy.

anonymousm napisał/a:

Nie widziałem jeszcze ani jednego dowodu na prowokację ze strony oficerów operacyjnych policji.



To wyjdź do ludzi, zamiast siedzieć przed kompem.

anonymousm napisał/a:

Używiacie tej samej taktyki, co Hilter.



Najlepszy dowód na brak argumentów. Kiedy lewacy nie wiedzą co powiedzieć, porównują kogoś do Hitlera. Frustrację lewicy można wyrażać adolfami, tak więc za tę wypowiedź jakieś 8/10 adolfów.

anonymousm napisał/a:

On też najpierw spalił parlament, a potem twierdził, że to prowokacja komunistów.



Jeżeli widzisz jakiś związek pomiędzy hitlerowcami, a normalnymi ludźmi, patriotami, którzy przyszli na marsz zamanifestować swoje przywiązanie do ojczyzny, to mam dla ciebie złą wiadomość.
Jesteś debilem.

anonymousm napisał/a:

Nie ma najmniejszego podobieństwa obecnej Polski do PRL.



:homer: :homer: :homer: :homer: :homer:

GIGANTYCZNY dług publiczny, przeżeranie kredytów, premie za pierdzenie w stołki, stanowiska dla kolesiów, nadużycia władzy, rozbudowany do granic absurdu państwowy aparat biurokracji, bezkarność skorumpowanego wymiaru sprawiedliwości, pokazowe śledztwa (np. mordercy Papały to złodzieje luksusowych aut, którzy akurat połakomili się na espero), samobójstwa ludzi mających ważne informacje, partiokracja, fałszowanie wyborów (np. PKW, które nie dopuściło do zarejestrowania KNP w całym kraju, chociaż zebrali oni w terminie wymaganą liczbę podpisów), absurdalne procedury przetargowe które sprawiają, że te są ustawiane i w danych regionach konkretny wykonawca ma monopol na świadczenie danych usług (np. w Lublinie SM rozpisała przetarg na samochody straży w taki sposób, że tylko jeden diler Skody mógł ten przetarg wygrać) - Proszę cię, nie pie**ol mi, że nie ma podobieństw, bo jedyna różnica to tak naprawdę to, że w każdej chwili możesz wyjechać, no i masz namiastkę wolnego rynku.

anonymousm napisał/a:

Chcesz zobaczyć, jaki gigantyczny postęp wykonała Polska przez ostatnie 20 lat? Pojedź do Kaliningradu, ostatnio znieśli wizy. Tam jest ciągłe jak w Polsce w 92 roku. Obejrzyj sobie, jeżeli cię mama puści, i porównaj i przestań piedolić. Razem z elitami, takimi, jakie niestety mamy, odpie**oliliśmy kawał świetnej roboty.



Ty jesteś chory, na ciele i umyśle.
Jaki kawał dobrej roboty? Jaki mamy potencjał na spłatę długu przy obecnym obrocie spraw? Jakie mamy fundamenty państwa?
Czy mamy rozwiniętą infrastrukturę drogową? Nie. Czy mamy wyszkoloną armię? Nie. Czy nasze państwo jest silne? Nie.
Ten kawał dobrej roboty odstawili ludzie, którym się chciało pracować, ludzie przedsiębiorczy. Nie odwołuj się do Polski roku 92 - wtedy jak ktoś otwierał w Polsce firmę, to mu szło jak z płatka.

Cytat:

Od morza do morza to była Rzeczpospolita: państwo Polaków, Litwinów, Rusinów, Tatarów, Niemców, Żydów, państwo, z którego jestem dymny, że dokładnie w czasie, kiedy we Francji dokonywano rzezi na protestantach, szlachta wymusiła na królu podpisanie Konfederacji Warszaskiej, gwaratnującej powszechną tolerancjęl



I po co się odwołujesz do innych narodów, które zamieszkiwały terytoria naszego kraju?
Czy ja chcę dla nich źle?
Znowu uległeś medialnej propagandzie. Żaden patriota nie chce dyskryminacji mniejszości narodowych. Ba, nawet żaden nacjonalista, to co sugerujesz jest w planach wyłącznie szowinistów.
Mi chodzi tylko o to, żeby to wartości polskie, a nie brukselskie, były najważniejsze. Polska armia, polska gospodarka, polski przemysł, wolne, niepodległe państwo polskie. Czy to wyklucza powszechną tolerancję?
Po prostu mniejszości nie powinny dostawać większych praw, niż reszta społeczeństwa, w której funkcjonują. A tego się te mniejszości domagają, czego mam nadzieję, nie dostaną.

Po 89 roku te same elity pozostały przy władzy, następni rządzący weszli w buty poprzedników, a Moskwę zamienili na Brukselę. Tylko zaślepiony propagandą TVN imbecyl tego nie widzi.
Czy mamy coś do powiedzenia na arenie międzynarodowej? Tak. GÓWNO!
Czy mamy coś do powiedzenia, kiedy bruksela wyjdzie ze swoją kolejną rewelacyjną dyrektywą?
Tak. GÓWNO!
A nasze elity, czy to było SLD, czy PiS, czy PO pchają się tym biurokratycznym k***om do dupska.
I nie, tego wcale nie widać. Wcale tak nie jest. Wszystkiemu winni są kibole. Brawo, GW i TVN mogą odtrąbić swój sukces, chociaż to robią przy okazji każdych kolejnych wyborów.

Tfu!

Jopas91

2012-11-12, 13:05
Archeolog, Uuuuuu ktoś tu się poczuł urażony, ale przecież wy lewaki tak bardzo kochacie pedalstwo i inne zboczenia ;-)

anonymousm

2012-11-12, 13:11
@up
Redaktorze Slonx, ten tytuł to nie złośliwość, tylko przypomnienie, jak często ponosi cię fantazja.
Nie chce mi się długo pisać, więc tylko mi odpowiedz, geniuszu:
Jak chcesz zlikwidować dług publiczny, skazując nas jednocześnie na jakiś autarkiczny, archaiczny system gospodarczy, odcięty od Unii Europejskiej?
Hitlerowcy maszerowali wczoraj i każdy kto z nimi maszerował, popiera hitlerowców.

Sl...........nx

2012-11-12, 13:18
anonymousm napisał/a:

Redaktorze Slonx, ten tytuł to nie złośliwość, tylko przypomnienie, jak często ponosi cię fantazja.



Zajebiście mnie znasz, pismaczyno z bożej łaski.

anonymousm napisał/a:

Jak chcesz zlikwidować dług publiczny, skazując nas jednocześnie na jakiś autarkiczny, archaiczny system gospodarczy, odcięty od Unii Europejskiej?



Ahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Przepraszam, no nie mogę.
To co napisałeś znaczyłoby, że UE daje nam szansę na spłatę długu, albo że go w ogóle spłacamy.
Zajebistą nam daje szansę, narzucając stawki np. VAT odgórnie, narzucając prawa pracy i kontrolując.

Odpowiem ci, jak spłacić dług.
Albo nie. Jak cię mamusia puści, pojedź do Chile i zapytaj ich o Chicago Boys.

anonymousm napisał/a:

archaiczny system gospodarczy



k***a, no po prostu nie mogę :homer: :homer: :homer:

Czy wszystko, co miało miejsce kiedyś, musi być gorsze? Twoim lewackim zdaniem, zapewne tak.
Oczywiście, że tak, przecież nie warto w ogóle się interesować czymś, co niegdyś świetnie zdawało egzamin, a zostaje teraz opluwane, ponieważ uniemożliwiało nadużycia władzy, okradanie obywateli i rozdawnictwo majątku.

anonymousm napisał/a:

Hitlerowcy maszerowali wczoraj i każdy kto z nimi maszerował, popiera hitlerowców.



Oczywiście. Tylko że była ich garstka, jakieś tysiąc osób. Biedny bronek myślał, że więcej mamy hitlerowców w kraju.
Szkoda, że ty tak samo nie-myślisz.

Kozioł.

2012-11-12, 13:23
anonymousm napisał/a:

Hitlerowcy maszerowali wczoraj i każdy kto z nimi maszerował, popiera hitlerowców.



I tym oto akcentem powinniście skończyć rozmowę z trolem :kloc:

anonymousm

2012-11-12, 13:25
Redaktorze Slonx,
dodaj jeszcze trochę Homerów, twoją frustrację liczy się Homerami.
I zapytaj Chicago Boys, czy popierali by POLSKI przemysł, POLSKI handel? Oczywiście, że kazaliby ci otworzyć rynek na znienawidzony obcy kapitał. I oświeć mnie, kiedy to ziściła się twoja fantazja gospodarcza o autonomicznej gospodarce polskiej. Czy wtedy, kiedy byłeś wiodącym dziennikarzem śledczym?

Ach, czyli maszerowałeś z hitlerowcami, bo nie podoba ci się stawka VAT?