18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ataki lewactwa w programie u Tomasza Lisa

Sl...........nx • 2012-11-13, 17:36
Tomasz Lis postanowił sobie pogadać o MN, zaprosił więc dwóch największych lewaków, a co z lewactwem związane, ignorantów.
Oprócz tego zaprosił Artura Zawiszę i Tomasza Terlikowskiego, naczelnego fronda.pl
Na początku programu widzimy świetnie zmontowany materiał, pokazujący tępej części społeczeństwa, który to marsz był tym jedynym "słusznym" i "prawidłowym".




torro

2012-11-13, 17:55
Ja widzę dwoje normalnych plus dwóch moherowych kato-debili...
Jeden z nich w "Kropce nad i" przeszedł sam siebie w kretyństwie

Sl...........nx

2012-11-13, 17:56
torro napisał/a:

Ja widzę dwoje normalnych plus dwóch moherowych kato-debili...



Wieloma epitetami mógłbym określić Nałęcza i Szczukę, ale że są moherowymi kato-debilami, to na to bym nie wpadł.

torro

2012-11-13, 18:02
Slonx napisał/a:



Wieloma epitetami mógłbym określić Nałęcza i Szczukę, ale że są moherowymi kato-debilami, to na to bym nie wpadł.


I słusznie, bo ta dwójka właśnie jest normalna.

winyl

2012-11-13, 18:05
k***a i to jest problem tego kraju. Nie to, że istnieją tak skrajne ugrupowania, że istnieją debile po jednej i drugiej stronie, tylko to, że istnieją tacy debile jak autor tej wstawki. Mam na myśliludzi, którzy nie potrafią niczego przedstawić inaczej niż skrajnie. Z każdej strony atakują człowieka skrajności. pie**oląc za każdym razem kto jest gorszy niczego się nie osiągnie. To tak samo jak z tymi prowokacjami policji podczas niedzielnego marszu. Nie jest istotne to, że banda debili rzucała kamieniami w policję. Istotne jest to, że policja prowokowała. ch*j, że cywilizowany człowiek prowokację obsra, małpa zacznie robić to samo co prowokator i mamy dzięki temu takie kwiatki i później pół roku pie**olenia o tym samym (no chyba że pojawi się nowa tragedia/katastrofa/afera/ch*j).

chiver5

2012-11-13, 18:05
No Ty Slonx to jesteś w ch*j obiektywny... dwoje lewaków-ignorantów i dwoje prawych, tak? Zawisza i Terlikowski to takie same oszołomy, tylko po drugiej stronie barykady. Gdyby zwolennicy PO robili taki gnój, jak 'prawdziwi Polacy na MN' to byłoby wielkie halo i wtedy zapewne zgadzałbyś się, że to patologia... bo wtedy byłoby Ci na rękę.

Uprzedzam Twój kontrargument:
Nie jestem lewakiem, nie czytam GW, nie oglądam TVN24 i moim jedynym źródłem informacji nie jest onet.pl.

Żądasz rzetelnych mediów i obiektywizmu, a sam jesteś zaślepiony przez swoje poglądy i do trzeźwego myślenia bardzo Ci daleko. Otwórz oczy i zobacz, że i jedna i druga strona ma wielkie mankamenty.

Sl...........nx

2012-11-13, 18:07
torro napisał/a:


I słusznie, bo ta dwójka właśnie jest normalna.



Jeżeli dla ciebie normalny jest działacz zbrodniczej organizacji, oraz zwolenniczka mordowania niewinnych, to ja nie chcę być tak normalny.

qyk

2012-11-13, 18:07
W Warszawie to chyba największy popyt na kostke brukową jest. Co rusz jakaś manifestacja itp. Ludzie z Wawy wy tam macie jakieś chodniki wogólę ?

Sl...........nx

2012-11-13, 18:20
winyl napisał/a:

k***a i to jest problem tego kraju. Nie to, że istnieją tak skrajne ugrupowania, że istnieją debile po jednej i drugiej stronie, tylko to, że istnieją tacy debile jak autor tej wstawki. Mam na myśliludzi, którzy nie potrafią niczego przedstawić inaczej niż skrajnie.



No to właśnie powiedziałem o kimś, kto to przedstawił skrajnie. O Tomaszu Lisie. Jak przedstawił marsz? Pokazał marginalne zjawisko, jako jedyne.
A jak się zachowują Nałęcz ze Szczuką? Cały czas nawiązują do ONR i wrzucają wszystkich uczestników marszu do tej organizacji.
To jest właśnie popadanie w skrajność.
Zawisza i Terlikowski właśnie wnosili o to, by nie wrzucać wszystkich do jednego wora i nie mówić skrajnościami. Zrozumiałeś ten filmik?
Zrozumiałeś, o co chodziło mnie?

winyl napisał/a:

ch*j, że cywilizowany człowiek prowokację obsra, małpa zacznie robić to samo co prowokator i mamy dzięki temu takie kwiatki i później pół roku pie**olenia o tym samym (no chyba że pojawi się nowa tragedia/katastrofa/afera/ch*j).



Oczywiście, na tej podstawie mogę przypie**olić komuś, kto złapie moją kobietę za tyłek, a on powie, że to była prowokacja, na którą cywilizowany człowiek nie da się złapać.
Jak ktoś mnie zaatakuje na ulicy, to też mu nie powinienem nic zrobić, bo przecież to tylko prowokacja.

Wiesz w ogóle, czym jest prowokacja? To działanie, które ma na celu wymuszenie określonego zachowania u osoby prowokowanej. Jest to działanie celowe i podstępne. Podstępne, to znaczy, że nie wiadomo do końca, o co prowokatorowi chodzi.
Bardzo często osiąga się wtedy cel, kiedy osoba prowokowana poczuje się zagrożona. Kiedy poczuje się zagrożona, to już jest mniej czasu na analizowanie zasadności zachowań prowokatora, następuje zamiast tego reakcja obronna.

chiver5 napisał/a:

No Ty Slonx to jesteś w ch*j obiektywny...



Nie jestem. Za to Lis powinien taki być, pracuje w mediach publicznych, bierze kasę z podatków, pełni funkcje dziennikarza.

chiver5 napisał/a:

dwoje lewaków-ignorantów i dwoje prawych, tak?



Tak.

chiver5 napisał/a:

Zawisza i Terlikowski to takie same oszołomy, tylko po drugiej stronie barykady.



Potrafisz to poprzeć choćby jednym argumentem?

chiver5 napisał/a:

Gdyby zwolennicy PO robili taki gnój, jak 'prawdziwi Polacy na MN' to byłoby wielkie halo i wtedy zapewne zgadzałbyś się, że to patologia... bo wtedy byłoby Ci na rękę.



Potępiam zachowania policji, która prowokowała, potępiam też sprowokowanych. Zresztą, obejrzyj filmik i wysłuchaj dokładnie, zamiast się pluć.

chiver5 napisał/a:

Żądasz rzetelnych mediów i obiektywizmu, a sam jesteś zaślepiony przez swoje poglądy i do trzeźwego myślenia bardzo Ci daleko.



Przepraszam bardzo, co ma piernik do wiatraka?
Media mają stać na straży rzetelnej informacji i jej przepływu do społeczeństwa. Manipulacja nie jest rzetelną informacją. Ja w mediach już nie pracuję.
Na jakiej podstawie zabraniasz mi mieć swoje poglądy? Ba, na jakiej podstawie uważasz, że jestem zaślepiony?

Cytat:

Otwórz oczy i zobacz, że i jedna i druga strona ma wielkie mankamenty.



Nie ma systemu idealnego. O tym chyba każdy wie. Ja jestem zwolennikiem tego systemu, który tych mankamentów ma najmniej. Opierając się na faktach, historii, podstawach ekonomii, logice i czystej arytmetyce, wyrobiłem sobie takie poglądy, a nie inne.
I to właśnie dlatego, że jak to ładnie piszesz, otworzyłem oczy. Gdybym tego nie zrobił, przyklaskiwałbym Szczuce i Nałęczowi.

torro napisał/a:

Jeden z nich w "Kropce nad i" przeszedł sam siebie w kretyństwie



Stefana Niesiołowskiego tutaj nie ma.

torro

2012-11-13, 18:24
qyk napisał/a:

W Warszawie to chyba największy popyt na kostke brukową jest. Co rusz jakaś manifestacja itp. Ludzie z Wawy wy tam macie jakieś chodniki wogólę ?



Alejami wycackany szedł se jakiś gość,
Facjata niby owszem, może być.
Nagle potknął się o kamień rycząc "Och, psiakość!
Jak oni mogą w tej Warszawie żyć!"
;-)



P.S.
Jedno jest pewne, z oszołomem nie ma co dyskutować. Tylko się jeszcze bardziej nakręca...(to oczywiście nie do ciebie qyk)

_R...........s_

2012-11-13, 18:27
Więc tak dziś wygląda telewizja? Postawić przeciw sobie jakichś k***a 4 skrajnych oszołomów i podziwiać jak się przekrzykują. Ani jedni, ani drudzy nie nadają się do tv.
Na ch*j ta cała debata, na ch*j ten cały program. Gdyby nie on, to tego typu zj***ni ludzie nigdy by nie zaistnieli. No i oczywiście k***a, niektórzy biorą z niej przykład, i myślą że debata, dialog, dyskusja etc sprowadza się do przekrzykiwania.

Sl...........nx

2012-11-13, 18:44
kudlaty1125 napisał/a:

Więc tak dziś wygląda telewizja?



Niestety tak.

kudlaty1125 napisał/a:

Postawić przeciw sobie jakichś k***a 4 skrajnych oszołomów i podziwiać jak się przekrzykują.



I teraz mi wyjaśnij, jak dziecku, w którym miejscu Zawisza z Terlikowskim popadali w skrajności? Ja tu widziałem atak na marsz i atak na nich, no i ich próby odparcia tego ataku.

kudlaty1125 napisał/a:

niektórzy biorą z niej przegrał



??

_R...........s_

2012-11-13, 18:49
Slonx napisał/a:


I teraz mi wyjaśnij, jak dziecku, w którym miejscu Zawisza z Terlikowskim popadali w skrajności? Ja tu widziałem atak na marsz i atak na nich, no i ich próby odparcia tego ataku.


O ile mi wiadomo, oni też są skrajni, tylko z prawej strony.
Slonx napisał/a:


??


Dzięki za literówkę :) Powinno być przykład.

chiver5

2012-11-13, 18:53
Nie ma sensu dyskusji z Tobą - masz swoje poglądy, mi faktycznie ch*j do tego. A jeśli uważasz, że Terlikowski, według którego spuszczając się w chusteczkę jestem większym mordercą od Hitlera, bo zabijam dzieciaczki, jest dla Ciebie tym prawym... no to cóż, mnie to po prostu śmieszy. O, i jeszcze okazało się, że 'potępiasz sprowokowanych' - z tematu i opisu to jednak nie wynika. I one more thing - to, że otworzyłeś oczy nie znaczy na jedną stronę, nie oznacza, że nie zamknąłeś ich na inną. :roll: