18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

trololololoo #3a

matiqq • 2012-11-28, 20:34
Żyjem sobie w trudzie, znoju-orzę ziemie, grzebie w gnoju! jestem panem W całej wsi bo mam AŁDI W TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują, gdy zajadę swoją furą... Laski piszczą, kury gdaczą kiedy w AŁDI mnie zobaczą! gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią TO jest gościu... WÓZ wymiata Fordy, Fiaty, widać we wsi kto bogaty, a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idę orać bo już czas, zanim ZAZDROSC ZEŻRE WAS. Wy se siedźta i czytajta, mego WOZA podziwiajta!!! bo to auto cud techniki, Niemce robią super bryki!.












PS.nienawidzę Diesla w osobówkach. Ciągniki siodłowe, busy oczywiście ale nie oso.!

dumad

2012-11-29, 08:24
taki jeden cwe* się kreci audicą po wiosce w której mieszkałem i z tego co wiem to ostry wpie**ol mu się szykuje...
Największy zmyślacz jaki żyje na świecie + plotkarz + pedał .
A i jeszcze te disco polo w jego aucie..
Jak pojadę tam w odwiedziny to będę musiał go nagrać na sadola :D

chudziutki

2012-11-29, 08:28
crloooss masz na myśli Audi 80 b4? Też takie mam 1.9 tdi, maszyna nie do zajechania :) Dzięki temu trzyma tak wysoką cenę jak za 19 letnie samochody. Za swoją dałem 7 tysi...

maximek1989

2012-11-29, 08:52
[@quote] matiqq napisała:
śmierdzą, walą i stukają a to tego kompletny brak mocy. [@/quote]

czyli zupełnie jak ty :D

[@quote] matiqq napisała:
a ja się wożę BMW e38 740 (4.4 300KM), żoncia ma santa fe, a niedawno sprzedałem e32(3.0 218KM) i e39(2.2 170KM). [@/quote]

a potem się obudziłeś podczas moczenia nocnego jak zwykle pobiegłeś do komputera włączyłeś simsy i wszystko znów było tak jak opisujesz?


Dżony

2012-11-29, 08:55
"passtuch - jedno słowo a tak wiele znaczy
zaraz wam mechanik wszystko wytłumaczy
passtuch to jest perła, ideał dizajnu
rózni się nie wiele, ciutkę, od kombajnu
kultowa już buda, przed liftem i po
b5 się rozumie - prestiż to jest to!
czy to w tedeiku czy też jest w benzynie
zaszpanuje każdej, wiejskiej blond dziewczynie
sołtysowi z wólki morda już się cieszy
bo handlarz mu ciągnie, passacika z Rzeszy
będzie w tedeiku, po dziadku lekarzu
sołtys dumny chodzi, zamiata w garażu
dziewięć dziewięć rocznik (model dwa tysiące)
jeżdżony był tylko w słoneczne miesiące
pali trzy literki - cztery jak jest zima
jedyny mankament - do nabicia klima
rozrząd wymieniony, filtry, płyny, paski,
z zazdrości z burmistrzem wynikły niesnaski
szyby w oryginale, w elektryce cały
"czeki" bardzo rzadko się w nim zapalały
sto trzydzieści "koła" szafa pokazuje
przebieg oryginalny - z tym nie dyskutuje
czemu tak wytarty, mieszek i fajera?
poradzimy sobie - lśniąca czerń markera
passtuch znakomicie opał toleruje
chociaż ropy na wsi nigdy nie brakuje
przyspieszenie takie że aż w fotel wgniata
objadę każdego w japońcu wariata
to było największe, marzenie życiowe
by nabyć passtucha, można sprzedać krowę
już passtuch w garażu, można go oblewać
wieśniackie pokrowce szybko przyodziewać
by gnojem z gumowcy, środka nie pobrudzić
za fajerą passka nie można się nudzić
kredyt na passtucha wziąć było warto
bo passtuch to passtuch! Volkswagen DAS AUTO!"
No i nieśmiertelne:
"Poznasz chłopa z polskiej wsi po napisie TDI"

maximek1989

2012-11-29, 08:59
Cytat:

matiqq napisała:
śmierdzą, walą i stukają a to tego kompletny brak mocy.



czyli zupełnie jak ty

Cytat:

matiqq napisała:
a ja się wożę BMW e38 740 (4.4 300KM), żoncia ma santa fe, a niedawno sprzedałem e32(3.0 218KM) i e39(2.2 170KM).



a potem się obudziłeś podczas moczenia nocnego jak zwykle pobiegłeś do komputera włączyłeś simsy i wszystko znów było tak jak opisujesz?

genghiskhan

2012-11-29, 09:02
90% postów w tym temacie to opowieści gimbazy o autach swoich starych
czyli 80% z tego to tedeiki, pozostałe 20% to benzyny z czego 15% to benzyny o pojemności do 1.6 :lol:

idźcie wszyscy w ch*j do lodówki :idzwch*j: :lodowka:
a dla autora postu krata pysznego czeskiego browaru:) np svijanego ;]

chudziutki napisał/a:

crloooss masz na myśli Audi 80 b4? Też takie mam 1.9 tdi, maszyna nie do zajechania :)


Jasne, że nie do zajechania skoro cały czas stoi w szopie :krejzi:

wydrunio

2012-11-29, 09:06
pietreksz napisał/a:


Nie zapominajmy o żywotności silników, tu ropniak wypada lepiej. Z kosztami napraw też nie przesadzajcie, jak ktoś nie mam dwóch lewych rąk i potrafi korzystać z internetu to większość napraw sam sobie zrobi, budowa dizla jest prosta jak budowa cepa.



Ciekawi mnie jak samemu zregenerujesz turbinę, pompę czy wtryski... No chyba że w swoim garażu masz urządzenia do prób przelewowych, wyważarkę do turbin i takie tam.

genghiskhan

2012-11-29, 09:22
wydrunio napisał/a:



Ciekawi mnie jak samemu zregenerujesz turbinę, pompę czy wtryski... No chyba że w swoim garażu masz urządzenia do prób przelewowych, wyważarkę do turbin i takie tam.


tata a marcin powiedzial, że jego tata ma kolege co turbiny naprawia ;) :lodowka:

dr777

2012-11-29, 09:27
@wydrunion - tak na prawdę to różnica pomiędzy TDI a PB w przypadku koncernu VW-AUDI to jedynie pompa wtryskowa.
W PB też masz koło dwumasowe oraz turbinę. Naprawa/regeneracja kosztuje tyle samo.

genghiskhan

2012-11-29, 09:31
dr777 napisał/a:

@wydrunion - tak na prawdę to różnica pomiędzy TDI a PB w przypadku koncernu VW-AUDI to jedynie pompa wtryskowa.
W PB też masz koło dwumasowe oraz turbinę. Naprawa/regeneracja kosztuje tyle samo.


Co ty pie**olisz? Zasłyszałeś takie rewelacje od kolegi na imprezie? Ja pie**ole, rozj***łeś system, zaraz po moim kumplu który stwierdził, że w WRC się dieslami ścigają :homer:
Skąd Wy się k***a bierzecie na świecie? Kosmici chyba jednak istnieją :noga:

Dżony

2012-11-29, 09:34
Nie doprecyzował ale trochę racji ma, TSI mają bezpośredni wtrysk paliwa, turbinę i koło dwumasowe.

en3

2012-11-29, 09:38
Także mam dosyć tych silników, klekotów, choćby to była klasa średnia czy premium to te silniki
chodzą jak w traktorach. Benzyna, zapach benzyny to jest to !

genghiskhan

2012-11-29, 09:38
Dżony napisał/a:

Nie doprecyzował ale trochę racji ma, TSI mają bezpośredni wtrysk paliwa, turbinę i koło dwumasowe.


Niedoprecyzował :amused: .
Ale suszarka wtryski i zamach to osprzęt w sumie a nie silnik....
Nie wiem jak na tej podstawie można porównywać konstrukcje :idzwch*j:

subsea

2012-11-29, 10:11
@matiqq

Czyli mówisz że nie zamieniłbyś swojej bryki na bmw m550d?

A tak na marginesie : Co jest z wami k***a nie tak? Gościu pisze, że ma bmw, a nie ferrari, dla was to nie do ogarnięcie, że ktoś tak bogaty może wchodzić na ten portal. Z drugiej strony wszyscy jesteście tak bogaci, że każdy ma z was v8 pod maską, a tdi czy gaz to jest oznaka biedy. Ale w Polsce jest bieda, i nie dziwię się że ludzie chcą jeździć jak najtaniej.



Mentorstajl

2012-11-29, 10:26
Nie wiem o co wam chodzi.Moje zdanie : mam a4 b5 1.9 afn tj. 110 koni - jeżdżąc normalnie (w granicach 120) mieszcze się w 6 litrach ON.Dla porównania kolega ma 1.8 benzynke i jemu pali 10 - 11.Dodam że swoim klekotem go objeżdżam.Wniosek ? Logiczne że diesel ;]