18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

trololololoo #3a

matiqq • 2012-11-28, 20:34
Żyjem sobie w trudzie, znoju-orzę ziemie, grzebie w gnoju! jestem panem W całej wsi bo mam AŁDI W TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują, gdy zajadę swoją furą... Laski piszczą, kury gdaczą kiedy w AŁDI mnie zobaczą! gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią TO jest gościu... WÓZ wymiata Fordy, Fiaty, widać we wsi kto bogaty, a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idę orać bo już czas, zanim ZAZDROSC ZEŻRE WAS. Wy se siedźta i czytajta, mego WOZA podziwiajta!!! bo to auto cud techniki, Niemce robią super bryki!.












PS.nienawidzę Diesla w osobówkach. Ciągniki siodłowe, busy oczywiście ale nie oso.!

genghiskhan

2012-12-02, 09:45
@Reloop
Ja też bezpiecznie wyprzedzam - 3ka i jeb do 5-6k...czy jest to wkręcanie jak wiertarka? Nie wiem, ja lubię jak moje R5 się wspina na obroty. Średnie koszty przejechania 100km to 30zł. Do tego wygoda, fajny dźwięk i nie ma obciachu. Nowe dieselki z porównywalną mocą niestety dostają baty.
@Wojtaszek
Niestety w tym v40 nawet nie masz silnika volvo, ale pewnie reno albo od mitasubiszi, nie pamiętam dokładnie, ale seria 40 niestety z volvo to dużo wspólnego nie miała :roll:

matiqq

2012-12-02, 14:27
mitasubiszi, serio?

Wojtaszek

2013-01-05, 21:21
@ genghiskhan,

Tak wiem, u mnie jest akurat japoński silnik Mitsubishi, z modelu Carisma. W V40 z renówek jest tylko Diesel właśnie, i jest on nie zbyt udany.... jak większość francuskiej motoryzacji.